dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Zwibel

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Jelenia Góra
    Posty
    230

    Domyślnie

    Jak by cena była przyzwoita też bym może wziął coś na próbę. Dość ciekawe rozwiązanie pomiędzy wąską szparę w dachu między murem a krokwią, lub przy oknie dachowym.
    Widziałem to w LM ale cena troche zabija. Na próbkach też piana dość dziwnie aplikowna była (jakby słabo rosła).

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Dobra dowiem się jak by to wyglądało. I może uda się pół palety bo mnie trochę przeraża zakup takiego wynalazku , bez możliwości handlu w necie za 40k PLN

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    cezary.pl

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Puszcza Stromecka
    Posty
    2.100

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    to co brac palete ? jezeli pakuja tak samo jak pianki to 796 sztuk bedziesz mial w razie W do "wyprobowania"
    Kupiłbym kilka szt tego wynalazku przy okazji innych planowanych zakupów u Ciebie. Czas zacząć kleić etixxa.
    Jaka cena, ciężar i jak to rośnie, czyli m3/kg?

    Pozdrawiam
    Cezary
    Mieszkam w parterówce bez kominów, 123 m2
    Dach: płyta warstwowa PIR 160/200, więźba dachowa z betonu i stali.
    Ściany: BK H+H i 200mm grafitu Etixx.
    Podłoga: 140mm płyty PIR, jastrych anhydrytowy.
    Rekuperator o3ozon 400m3/h
    Ogrzewanie 100% podłogowe i CWU zasilane z bufora 1000l
    Gruntowa PC Konceptus 7 kW zasila bufor.
    Poziome dolne źródło 150 mb PE32 w kurzawce.
    Awaryjnie w buforze grzałki elektr. 8 kW + 2 kW.
    Biokominek na etanol.
    PV 7,3 kWp na gruncie.

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bt9

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    264
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Myślałem tez o tym produkcie.
    Za rok jeśli produkt będzie jeszcze na rynku bedę chciał docieplić stropodach płaski i rynny w korytach aby tworzyły jedną "masę" ( ? ) i na to środek przeciw UV.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    no dobra handlowo dupa kwas... produkt fajny, to sie moze przyjac, moglby byc tanszy i wg mnie sie obroni i pomimo tej ceny przyjmie sie na rynku.
    Polski wylaczny dystrybutor raczkuje, wybral taki kanal sprzedazy jaki wybral i dal wylacznosc leroy...
    mozna to zrozumiec - 60 sklepow w calym kraju i od razu po palecie na sklep... no spoko
    z punktu widzenia dystrybutora ktory nie chce miec magazynu, jedyny koszt to kawalek biura i toner do drukarki zeby refakturowac jednego klienta to ok.
    koszty zadne, zamowienia duze, pewny platnik tyle ze placi po 90 dniach... no ale ok, mozna poczekac.
    tylko czy taki produkt nadaje sie do sprzedazy przez leroy czy inny market - mam mieszane uczucia. stoi zakurzona droga pianka pistoletowa
    nawet jak sie przyjmie to leroy z tego dystrybutora wycisnie ostatnie krople krwi... albo z klienta indywidualnego i na polce nie bedzie jak w tej chwili 50zl za sztuke (jak jest promocja to 47) tylko 60/70 i wiecej (tak jak jest teraz z sika
    na chwile obecna leroy raczkuje z tym zatowarowani na setki tysiecy, maja wylacznosc a produkt ma termin waznosci dlatego chyba leroy idzie na to, ze jak ktos chce troche wiecej to sprzedaja taniej po telefonie dystrybutora, ale... maja wylacznosc wiec w zasadzie.... moge to kupic ale jako wykonawca, ale nie moge sprzedac , bo leroy ma wylacznosc i jakby sprzedal, a leroy sie dowie ze mam to w handlu - to dupa kwas ot taka patologia...
    w leroy to stoi i sie kurzy
    dystrybutor chetnie ogarnie zeby ktos wieksza ilosc kupil taniej z leroy
    roznica jest spora, ale nie na tyle duza zeby mi oplacalo sie tym zajac, bo przeciez jestem firma handlowa

    ciekaw jestem losow tego produktu w leroy bo imo dystrybutor poszedl za mocno na skroty, bo to nie jest produkt do sprzedazy takim kanalem, jest za dobry i za drogi zeby markety mogly tym handlowac
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #26

    Domyślnie

    Minęło ponad pół roku i co? Dalej "nie pykło"? Bo dalej jest 0,033.

  7. #27

    Domyślnie

    Jest 2022 i nadal 033

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony