dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Angry Ponownie bład nr 400

    Jak klikam na swój temat http://forum.muratordom.pl/showthrea...27#post7641027 to wyskakuje mi błąd nr 400. Już to kiedyś miałem i tu sygnalizowałem ale nie mogę tam wejść bo też wyskakuje mi błąd nr 400.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Link działa, prawdopodobnie problem leży po Twojej stronie.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie też działa.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  4. #4

    Domyślnie

    A żeby było śmiesznie to z innego komputera mogę wejść !!!

  5. #5

    Domyślnie

    Tam gdzie masz problem przeładuj stronę z pominięciem cache (zwyczajowo ctrl + F5) albo usuń ciasteczka - powinno pomóc.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  6. #6

    Domyślnie

    Wylogowałem się i ponownie zalogowałem się. Podczas tych operacji pojawił się że są usuwane ciasteczka (????)

  7. #7

    Domyślnie

    Usunąłem ciasteczka na TYM kompie ręcznie ... i nic ?! I ze było ponownie śmiesznie to przy części tematów mi wyskakuje błąd 400 a do innych wchodzę bez problemów.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony