dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Jak położyć tynk na styropian

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcinx00

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Radzymin
    Kod pocztowy
    05-250
    Posty
    90

    Domyślnie Jak położyć tynk na styropian

    Będę wewnątrz budynku w dwóch miejscach potrzebował zrobić zgrubienie ściany i na to tynk CW nie chcę robić zabudowy z KG chcę to pogrubić styropianem (obudować rurę która będzie izolację też miała ze styropianu)*

    Jak to prawidłowo wykonać myślałem o przyklejeniu styropianu na piankę montażową* jak do elewacji zewnętrznych na wszelki wypadek zakołkować na to siatka wzmacniająca.

    Ale co na to czy naciągać klej ? czy może iść na to bezpośrednio tynk CW ? jak będą*tynkować*

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinx00 Zobacz post
    Będę wewnątrz budynku w dwóch miejscach potrzebował zrobić zgrubienie ściany i na to tynk CW nie chcę robić zabudowy z KG chcę to pogrubić styropianem (obudować rurę która będzie izolację też miała ze styropianu)*

    Jak to prawidłowo wykonać myślałem o przyklejeniu styropianu na piankę montażową* jak do elewacji zewnętrznych na wszelki wypadek zakołkować na to siatka wzmacniająca.

    Ale co na to czy naciągać klej ? czy może iść na to bezpośrednio tynk CW ? jak będą*tynkować*
    Szanowny Panie,
    Przede wszystkim proszę pamiętać o zagruntowaniu powierzchni. Rekomenduję zastosować grunt ACRYL-PUTZ® GU40. Styropian lepiej przykleić na klej elastyczny i zakołkować, całość powierzchni powinna być również zabezpieczona siatką, która ograniczy ryzyko powstawania pęknięć. Siatkę elewacyjną powinien Pan wtopić w klej, a dopiero później nakładać tynk.

  3. #3

    Domyślnie

    Styropian przykleić na klej,następnie siatka +klej i śmiało można tynkować,nic nie odpadnie...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony