dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wojtf23

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jeleśnia
    Kod pocztowy
    34-340
    Posty
    184

    Domyślnie monitoring placu budowy przez wifi.

    Witam. Mam pytanie. Jak w najłatwiejszy i że tak napiszę najtańszy sposób zrobić monitoring placu budowy. Chcę jedną kamerę osadzić na słupie elektrycznym i chciałbym żeby np. nagrywało albo żebym miał podgląd na żywo gdzie teraz obecnie mieszkam czyli jakieś 350 - 400m.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

  3. #3

    Domyślnie

    400 m to za dużo żeby trzymać połączenie Wifi. Kup sobie kamerę IP zewnętrzną z możliwością nagrywania na karcie SD (jakieś 300 -400 zł) po wykryciu ruchu. Jak chcesz mieć podgląd na żywo to przez neta za pomocą routera mobilnego i karty SIM data dowolnego operatora. Transfer kosztuje trochę ale to najtańszy sposób.
    Dom przy Głogowej 3 ... 120 mkw P.U. + garaż + kotłownia, 24 cm silikatu na ściany, 20 cm grafitu pod tynkiem, 20 cm pianki PUR pod dachówką, 10 cm pianki PIR na fundamencie, 15 cm grafitu pod nogami. 12 cm betonu nad głową, 100 % podłogówki, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, pakiety 3-szybowe, ciepło sieciowe ... przewidywane 39 W/mkw ... naciągane energooszczędne ... NIE dla jednakowych kolorów dachu i elewacji ... STOP dla braku poszanowania indywidualności ...

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wojtf23

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jeleśnia
    Kod pocztowy
    34-340
    Posty
    184

    Domyślnie

    a antena nanosatation m5??? bo mam jedną po necie bo teraz mi dali światłowód. I trzeba by było dokupić jeszcze jedną i zrobić most?? odnośnie kamery mam kamerę ip z możliwością nagrywania na kartę. Ale chciałbym na żywo mieć dostęp chociażby z powodu czy lecą w kulki na budowie.
    Ostatnio edytowane przez wojtf23 ; 01-04-2018 o 20:34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony