dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Sprawdzony i dobry dostawca okien - Poznań i okolice

    Witam,

    Wprawdzie na wybór okien mam jeszcze dość sporo czasu, ale wolę się dowiedzieć pewnych spraw zawczasu...

    Na forum w każdym wątku okiennym jak mantra powtarzane jest zdanie, że dobre okna to raptem połowa sukcesu, ważniejszy jest ich odpowiedni montaż. Szukam więc naprawdę dobrego i sprawdzonego dostawcy okien z okolic Poznania, który nie spartoli dobrego produktu niefachowym montażem.

    Niestety, wpisy na forumowej białej liście wykonawców z Wielkopolski mają już kilka lat i nie wiem, jak wygląda ich aktualność. Przeszukiwanie forum po nazwach firm nie bardzo przynosi rezultat. Przypadkowym opiniom z Google albo FB nie za bardzo wierzę, bo wiadomo jak się je wystawia... Może więc jest ktoś w stanie polecić solidnych montażystów z Poznania? Oczywiście tzw. ciepły montaż (na taśmach), plus ciepłe parapety, wśród okien jeden HS, do tego rolety zewnętrzne podtynkowe w nadprożach.

    Albo inaczej. Wstępnie mam wytypowanych kilka firm. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś odnośnie jakości montażu, jaki oferują? Moje typy tak na sucho bez rozmów i wycen, to wstępnie:

    1. Stolpoz i Vetrex (tu akurat można znaleźć pozytywne opinie na forum)
    2. Domega i Oknoplast
    3. Ventano i MS Okna
    4. Pan Wygodny i Dako
    5. Inspiron i Petecki
    6. Centrum Okien i Drzwi i Awilux (nie wiem czy się z budżetem zmieszczę...)

    Ktoś coś?

  2. #2

    Domyślnie

    Podbijam temat - naprawdę nikt nic?

  3. #3

    Domyślnie

    AD 1. Link. Autor wątku jest już po montażu, więc możesz zapytać. Ja również zdecydowałem się na Stolpoz/Vetrex, lecz nie jestem jeszcze w stanie odpowiedzieć na pytanie o montaż.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc - forum mam już obcykane i ten wątek znam

    Na razie zbieram wyceny od ubiegłego tygodnia i czekam jeszcze na odpowiedź m.in. od Stolpoz. Mam swojego cichego faworyta (bardzo podobają mi się wizualnie okna Alu Look od MS), ale nic przesądzonego.

  5. #5

    Domyślnie

    Miałem niedawno montaż z Stolpoz i mogę polecić sama firmę jak ich montażystę

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam 78 Zobacz post
    Cześć,
    podpinam się pod temat. Polecam firmę , która działa przede wszystkim w Wielkopolsce. Pełen profesjonalizm, szeroki wybór i bezkonfliktowy kontakt w trakcie wyboru/montażu.
    100% zadowolenia.
    Jasne, bardzo się cieszymy że ktoś kogoś poleca, ale jest taka niepisana zasada, że posty niewiarygodne traktujemy jako spam i je usuwamy..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony