dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zargo

    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1

    Domyślnie Taras drewniany na słupkach - wykończenie podłoża pod tarasem

    Witam,

    jestem w trakcie wykonania drewnianego tarasu przydomowego przy budynku mieszkalnym o wymiarach 2,2 m x 5,0 m. Taras będzie wolno-stojący oparty na słupkach betonowych (teren jest z jednej strony ze spadem i w najwyższym miejscu wysokość tarasu od podłoża ok. 60 cm).

    Zastanawiam się nad wykończeniem podłoża pod tarasem (aktualnie jest trawa) , tak aby podłoże z czasem nie zarastało trawą i inną roślinnością.
    Planuję usunąć trawę i położyć geowłókninę, na której wysypię kamień typu otoczak lub rzeczny.

    Proszę o podpowiedź czy to dobre rozwiązanie i sugestię innych rozwiązań.

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam tak zrobione, mam geotkaninę na to wysypałem kruszony biały grys około 3-4cm. Jest ładnie i trawa nie przebija ( gdzieś tam pojedyńcze szczypiura przy obrzeżach wychodzą .... ale zaraz w ruch pójdzie Roundap.
    Domek Piętrowy po podłodze 162mkw. Ocieplenie styro Fasada Gold 15cm, podłoga 10cm EPS100, poddasze 30cm+10cm wełna. Ogrzewanie 100% podłogówka + 2x Drabinka, Panasonic T-Cap 9kw 1F + Elektromet 300L PC Duo,Wentylacja mechaniczna Zehnder ComfoAir 350Luxe + Inteligentne Sterowanie DOMOTICZ. Okna Drutex Iglo5, dachowe Fakro. Okazyjnie kominek RobiRen AirTerm Corner Akubet 15KW. Klimatyzacja: Klimatyzator podsufitowy Rotenso Jato 5KW. Instalacja PV Z dofinansowania gminnego instalacja 3,3KW.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    mam włókninę i żwir.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony