dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    freethinker

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-130
    Posty
    123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie Tynkowanie zewnętrzne - ból głowy

    Cześć,
    Mam poważny problem. Ściana trójwarstwowa, z silką na zewnątrz, częściowo z drewnem na podkonstrukcji zamiast ściany osłonowej. Plan był taki, żeby wymurować ścianę osłonową, dać na nią tynk cementowo-wapienny z maszyny, a gdy wyschnie, dorobić drewno. Niestety, przyszły dzisiejsze czasy, usługa tynkowania zewnętrznego w moim rejonie Polski przestała istnieć. Kto coś umie, pojechał do Niemiec lub tłucze hektary u dewelopera. Drobni wykończeniowcy kupili agregaty i kładą gipsy. Na tynkach cementowo-wapiennych nie znają się i nie chcą się za to brać. Nawet rozmowy w stylu: "zapłacę niezwykle hojnie" nie pomagają. Doszedłem do wniosku, że musze przerwać budowę i zaczekać na ostry kryzys. Ale w ostatnim porywie rozpaczy pytam specjalistów, zwłaszcza Ciebie, fighterze, czy mogę coś z tym problemem zrobić?

  2. #2

    Domyślnie

    Polecam Ci zaczekać do jesieni. Nie tylko że względu że będzie lepsza dostępność fachowców ale żeby Ci się nie spalił tynk. W takiej temperaturze ciężko teraz robimy wewnątrz a gdzie na zewnatrz

  3. #3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony