dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie rzut parteru po zmianach - czy dobry? ;) ;) ;)

    Hej, kiedyś już wrzucałam rzut mojego parteru, dziękuję za kilka cennych wskazówek

    Po głębokich przemyśleniach, moje zmiany są dość istotne, proszę o wskazówki czy tak będzie funkcjonalnie?
    Czy może coś zmienić, może ktoś ma podobnie i na coś narzeka albo sobie chwali? )

    Jednym słowem: POMOCY!
    wrzucam oryginalny rzut i mój po zmianach

    będę wdzięczna za wszelkie sugestie!Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2364.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	95,6 KB
ID:	414589Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter po zmianach.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	18,7 KB
ID:	414590

  2. #2

    Domyślnie

    To co wydzieliłam z kuchni i holu to spiżarka, a z łazienki - małe pomieszczeni gospodarcze

  3. #3

    Domyślnie

    Próbuję dodać w większym formacie, aby wymiary były bardziej czytelne Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter po zmianach.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	18,9 KB
ID:	414600

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    pomieszczenie gospodarcze zrób pod schodami. Po co ci dwie łazienki?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    pomieszczenie gospodarcze zrób pod schodami. Po co ci dwie łazienki?
    Mamy jeszcze piętro, tam będą 3 pokoje i pralnia - nie planujemy tam łazienki. Wstępnie, chyba że będzie wielka potrzeba, to w przyszłosci zrobimy
    Biorąc pod uwagę powyższe, łazienka na dole jest jedna i osobny kibelek również musi być

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie trochę szkoda rezygnować z tak wygodnej i dużej łazienki żeby zrobić pom. gosp.
    Lepiej przemyśleć jeszcze tą kwestię i rozważyć górę jako dodatkową łazienkę- można śmiało coś wymyślać łącząc ją z pralnią.

    A druga uwaga, po co Ci spiżarnia na szerokość drzwi? Nawet tam nic nie będziesz mogła postawić (regał).
    Lepiej sprawdza się jak przynajmniej z jednej strony drzwi jest wnęka na 30cm- tyle średnio mają najzwyklejsze regały.


  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał majjjlenka Zobacz post
    Mamy jeszcze piętro, tam będą 3 pokoje i pralnia - nie planujemy tam łazienki. Wstępnie, chyba że będzie wielka potrzeba, to w przyszłosci zrobimy
    Biorąc pod uwagę powyższe, łazienka na dole jest jedna i osobny kibelek również musi być
    Biegać po nocy po pietrach, żeby skorzystać z toalety? Serio ktoś buduje sobie świadomie tak niewygodny dom?

  8. #8

    Domyślnie

    Elfir na Ciebie zawsze można liczyć - dziękuję!

    Jesli chodzi o spiżarkę, wymyśliłam, że regał będzie stał naprzeciw drzwi, a po bokach na ścianie jednej jeszcze jakieś półeczki może
    Przeniosłać płytę na wyspę - bardzo się wzbraniam przed takim rozwiązaniem - gotuję praktycznie codziennie i już sobie wyobrażam ten tryskający tłuszcz na hokery, cały blat i podłogę wokół całej wyspy... nie zniosę też widoku stojących garów na płycie chcę je mieć schowane za szafką tak jak to narysowałam, nie będzie az tak rzucac się w oczy przynajmniej z pozycji salonu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony