dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dandez

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie ogrodzeni panelowe

    Witam Serdecznie jestem przed wyborem przęseł ogrodzeniowych.
    Oglądałem ostatnio przęsła i furtki w Castoramie, jednego z producentów, który tam się dosyć mocno reklamuje jako nowość i niestety rdza i pozrywana farba miejscami niemal na każdym przęśle, pomimo iż w specyfikacji widnieje powłoka antykorozyjna.

    Czy jesteście w stanie doradzić jakiś system ogrodzeniowy, przęsła ogrodzeniowe, brama z automatyka i furtka, którego rdzawa zaraza nie złapie po paru deszczach? Może jakiś producent? Przemyślenia, panele które u was się sprawdzają? Po głowie chodzi mi parma i trento jarmexu. Oglądałem też Polbramu.

    Szukam typówek 200x120(125) brama samonośna 400 (600 z przeciwwagą).

    Z góry dziękuję za sugestie

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    redbox

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-019
    Posty
    263

    Domyślnie

    Są antykorozyjne jak każde dobrze pomalowane. W castoramie kiedys pracowałem i powiem ci że często przęsła przychodzą juz poobijane, a że są lakierowane proszkowo to pieknie to odpryskuje. Jeżeli jest pomalowane dobrze, nie ma zadrapań to i ruda się nie wkradnie. Najlepiej zamówić u jakiegoś producenta, ew jechać, oglądać zapakować i wtedy masz pewność że rdza szybko się nie pojawi

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dandez

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie

    dzięki, byliśmy u lokalnych producentów ale niestety na takie ilości jak my potrzebujemy ok 40 mb to odsyłają do marketów.
    Jest sporo tego towaru na allegro ale tutaj obawa, że zapakują poobijane, wolę widzieć co kupuję i wybrać sobie sztuki przy pakowaniu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony