dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zabudowa balkonu ze szkła w bloku

    Witajcie, mam parę pytań, byłbym wdzięczny za rozwianie moich wątpliwości.

    1. Czy w praktyce zabudowa balkonu ze szkła (rozsuwana, 4 części na prowadnicach) umożliwi całkowite nieprzepuszczanie zapachu z zewnątrz?
    2. Co sądzicie na temat założenia klimatyzacji w mieszkaniu, a rurę odprowadzającą ciepło dać na zabudowany - zamknięty balkon? Czy to niesie za sobą jakieś konekwencje poza ciepłem na zabudowanym balkonie?
    3. Czy ktoś z Was ma zabudowany balkon? Czy latem da się tam wytrzymać?

  2. #2

    Domyślnie

    Chcesz mieć szklarnię na balkonie?

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety trafił się sąsiad patologia, teraz nie mogę nawet otworzyć okna/balkonu, bo zapach z jego mieszkania uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Dlatego szukam jakiegoś rozwiązania, bo możliwości formalne przez administrację / rozmowy się już wyczerpały

  4. #4
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Szklarnia i przegrzewanie to jedno a drugie wentylacja mieszkania. Jak się szczelnie zamkniesz to czym będziesz oddychał ? Klimatyzator no stop ??
    Darek B

  5. #5

    Domyślnie

    Okna południe - północ, zamierzam otwierać tylko od północy.
    No i chciałbym mierzyć wilgotność powietrza w mieszkaniu i raz na jakiś czas włączać funkcję osuszania w klimie.

    To tyle teorii, może ktoś sprawdzał takie rozwiązania w praktyce?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony