dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Voltika opinie - panele fotowoltaiczne

    Hej ostatnio coraz mocniej interesuję się montażem paneli PV na swoim dachu. Wiele firm się oferuje i mam już mały mętlik w głowie. Ktoś polecił mi [spam] ale sam nie wiem, nie mogę zbytnio opinii znaleźć. Czy ktoś miał jakieś doświadczenie z tą firmą?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 20-06-2018 o 21:47

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Jak popracujesz dłużej w firmie , którą reklamujesz to mętlik minie . Polecam tez doszkolenie się w kwestii samego reklamowania .

  3. #3

    Domyślnie

    :/ szkoda, że już nigdzie nie można zapytać o konkretną firmę, ale ok. Może macie jakieś firmy które polecacie do montaży paneli PV w okol. Krk bo naprawdę szukam, znajomi nie mają zbytnio doświadczenia w tej kwestii i został internet. Nie chce kupować kota w worku czy przejechać się na firmie, która nie jest sprawdzona :/

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    feczkom

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    4

    Domyślnie

    Napisz mi na pv o jaka firme ci chodzi. Pracowalismy na zlecenie roznych firm i wiem co sie tam dzieje od podszewki . Jestem instalatorem fotowoltaiki .

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    feczkom

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Cieszyn
    Kod pocztowy
    43-418
    Posty
    4

    Domyślnie

    Jestem wprawdzie z Cieszyna ale montujemy w calym kraju ..moge Ci pomóc

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar LDP05
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    271
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    Na twoim miejscu poszukałbym kilku wykonawców i porównał oferty, nie tylko pod kątem ceny ale przede wszystkim jakie komponenty oferują. Pamiętaj, że instalacja ma pracować 20 lat, ważna jest gwarancja producenta i serwis. Firma montażowa instaluje i po dwóch latach zapomina o kliencie, dlatego najważniejsza jest jakość produktów.
    Projekt LDP05, Ocieplenie 30cm L-0.031, podłogówka, WM, okna Vetrex 90,
    https://monitoringpublic.solaredge.c..._PL#/dashboard

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał feczkom Zobacz post
    Napisz mi na pv o jaka firme ci chodzi. Pracowalismy na zlecenie roznych firm i wiem co sie tam dzieje od podszewki . Jestem instalatorem fotowoltaiki .
    Ok pisze na priv

  8. #8

    Domyślnie

    no właśnie nie znam się zabardzo na tym które komponenty faktycznie są ok, a które są bardziej awaryjne. Może się orientujesz? No i jakiej firmy inwerter bedzie najlepszy? Gwarancja tam u nich 10,5 roku więc chyba nieźle. Cieżko ogólnie te firmy porównać bo w internecie jakieś tylko zdawkowe informacje, bez pełnej oferty a nie mam tez czasu na miliony spotkan z przedstawicielami, jak narazie umowilem sie na 2 takie spotkania i zobaczymy co z tego wyjdzie

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam instalację PV, odezwij się na priv to Ci podpowiem co i jak

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    fotowoltaika to dosc ciekawy temat. Zwłaszcza w połączeniu z ogrzewaniem, bazujący na wyprodukowanej energii Dobre panele robi BBSS, polski producent, w sumie 4 w Europie. Do tego dobry inverter, np Steca czy Huawei z gwarancja 15 lat,dobre komponenty okoloinstalacyjne, typu TIGO czy inne i mamy instalacje o parametrach europejskich. I gwarancje producenta

  11. #11

    Domyślnie

    Dzięki już mam jakis trop, sprawdzę sobie te BBSS A słyszałeś może coś o ? Chinskie, ale ostatnio bardzo popularne, był ostatno u mnie gość który to montuje i mówił, że sie sprawdza, chyba cena tez ich niższa jest
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 10-07-2018 o 14:57 Powód: spam

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    Nie znam wartoscii użytkowej chińskich paneli, aczkolwiek mam je w ofercie. Gwarancja niby 10 lat na sprawność, ale nie ma gwarancji producenckiej jak BBS
    Cena niższa, bo i trudno u nich egzekwować serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli nie chcesz mieć kłopotów, bierz cos co ma gwarancje producenta i serwis D2D. Dlatego biorę na montaż inwertery S i H, zamiast F bo na F sie przejechałem, ponad dwa miesiące czekałem na naprawę gwarancyjna
    Ostatnio edytowane przez zbyszek57 ; 12-07-2018 o 17:55

  13. #13

    Domyślnie

    Tak jak powyżej gwarancja to podstawa, jak firma nie daje gwarancji na panele to powinien być sygnał, że coś je na rzeczy. Nie wiem czy mogę napisać tutaj czy lepiej w prywatnej wioadomości, ale ja mam sprawdzoną firmę . Jak chcesz więcej info to pisz.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 30-10-2018 o 06:05

  14. #14

    Domyślnie

    Ja polecem Elektron Fotowoltaika. Głównie przez jakość paneli ale też przez świetny kontakt ze strony firmy.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

  15. #15

    Domyślnie

    Odkopie temat bo sam sie interesuje i szukam ciekawej firmy, najlepiej dobra jakosc i super cena (tak, wiem ze wymagam niemozliwego ale moze jednak?). Czekam na wasze opinie

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Po co Tobie "ciekawa firma"?
    Dobra cena, super jakość i jeszcze na za dwa dni...
    Dobre !!

    Ciekawa firma - może być IKEA?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony