dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1

    Domyślnie CZĘSTOCHOWA i okolice - czarna lista wykonawców

    Ostrzegam przed firmą Norma 2000 z Czestochowy
    Kupiłem okna z tej firmy u przedstawiciela we Wrocławiu.pod konie 2001 roku .Okres gwarancji na szyby wynosi 5 lat .W jednej z szyb nastąpiło odbarwienie koloru.Z zewnątrz wygląda to fatalnie a wewnątrz tego nie widać.Wygląda to tak jakby była inna szyba.Był gość z serwisu który nie uznał mi reklamacji,mówiąc że powinienem zauważyć to wcześniej.Nie wiem czym spowodowane jest to odbarwienie ale wcześniej tego nie było widać.Chcialem to orzeczenie dostac na piśmie ,ale od roku nie mogę tego uzyskać. Wiech
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-02-2012 o 23:07

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie Re: Ostrzegam przed firmą Norma 2000 z Czestochowy

    Cytat Napisał Wiech
    ...Chcialem to orzeczenie dostac na piśmie ,ale od roku nie mogę tego uzyskać. Wiech
    I nie uzyskasz już Wiechu - Norma jakoś w wakacje łońskiego roku poszła z torbami niestety. Szkoda trochę- była to firma wytwarzająca dobre produkty- choć konkurencja

  3. #3

    Domyślnie

    Jest dokładnie jak napisał stary - norma 2000 popłynęła w siną dal.
    Wypalił im jakiś duży kontrakt ze wschodnimi sąsiadami, tylko przelew za towar gdzieś utknął
    My też mieliśmy od nich brać okna - praktycznie w chlili gdy mielismy składać zamówienie
    (listopad 2004) zrobiło się bardzo głośno o ich upadku.

    Teraz właściciel jest ten co normy, pracują tam ci sami ludzie, firma nazywa się inaczej - czyli
    nasz polski standard .

    Pozdrawiam
    RYDZU
    "Jeśli się czegoś nie da zrobić to trzeba znaleźć kogoś kto o tym nie wie"
    dziennik
    komentarze

  4. #4

    Domyślnie

    Stary, Rydzu dzieki za wyjaśnienia.Jeżeli ktoś z forumowiczow planuje zakup okien w tej firmie niech sie zastanowi zanim nie bedzie za póżno.Pozdrawiam Wiech

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    d_jack

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Ostrzegam przed kamieniarzem z Białej koło Częstochowy

    Ostrzegam prze niesolidnym kamieniarzem z Białej koło Częstochowy (niejaki Jerzy Kałuża). Miał zgodnie z ustaleniami wykonać wszystkie elementy kamienne w moim domu. I wszystko co zrobił dotyczczas było do poprawki:
    1/Najpierw wykonał zewnętrzne parapety, ale jakoś mu nie wyszło: wszystkie były zaokrąglone tylko na jednym rogu a drugi był nieobrobiony tj. zakończony w kąt prosty !!!. Poprawiali to już po zamontowaniu, ale oczywiście nie jest to już tak dobrze zrobione jak w zakładzie. Widać różnicę.
    2/Następnie robił obudowę kominka. Na kamień czekałem bardzo długo i cierpliwie. Wreszcie jest i okazało się że znowu jeden duży element nie pasuje. Pomylił rozmiary. Dorobił i poprawił. Kominek jest OK.
    3/ Blat pod wannę zamontował i patrzę i oczom nie wierzę. Na jego górnej powierzchni przez całą szerokość podłużne przebarwienie od podpórki na której leżała płyta kamienna na jego placu. Ależ proszę Pana ma Pan tu płyny i proszę poprzecierać aż zniknie ripostował - ale niestety całkowicie nie znikło choć trochę wyblakło !!! Miał jeszcze pretensję, że od ręki mu nie zapłaciłem za tę fuszerkę.
    4/Wreszcie kamienna okładzina wnęki drzwi wejściowych. Pomierzył i przyjechał montować a tu nic nie pasuje. Pracownicy szefa podśmiechują się pod nosem (doceniają jego wiedzę i zdolności mierniczego). My tu dołożymu nakładki maskujące mówi i jakoś to będzie. A problem w tym, że ja nie zgadzam się na nakładki. Miało być dobrze zrobione a nie kombinowane. Po godzinie zastanawiania odjeżdża wściekły i mówi, że poprawi.

    Od tego czasu nie odbiera moich telefonów, chyba że zadzwonię z nie znanego mu numeru a wtedy tłumaczy, że kamienia nie ma w hurcie - a jest to jeden z najbardziej popularnych kamieni - impal, innym razem, że skontaktuje się za godzinę, bo teraz jest zajęty. Wreszcie po miesiącu zabawy w ciuciubabkę tracę cierpliwość i ostatecznie w rozmowie przyciśnięty do muru oznajmia, że nie będzie dłużej ze mną współpracował bo ma same NIESZCZĘŚCIA u mnie.
    Nareszcie się z nim rozstałem. Mam już innych dwu wykonawców, którzy chętnie to zrobią i myślę że z lepszym efektem.
    PS. Przypadkiem okazało się że robił też blat kuchenny u mojego znajomego, gdzie przy montażu rozbił płytę grzejną !!!. Trochę dużo tych "nieszczęść" jak na jedną firmę.
    UNIKAJCIE GO RADZĘ !!!

  6. #6

    Domyślnie Re: Ostrzegam przed kamieniarzem z Białej koło Częstochowy

    Cytat Napisał d_jack
    Ostrzegam prze niesolidnym kamieniarzem z Białej koło Częstochowy (niejaki Jerzy Kałuża). Miał zgodnie z ustaleniami wykonać wszystkie elementy kamienne w moim domu. I wszystko co zrobił dotyczczas było do poprawki:
    1/Najpierw wykonał zewnętrzne parapety, ale jakoś mu nie wyszło: wszystkie były zaokrąglone tylko na jednym rogu a drugi był nieobrobiony tj. zakończony w kąt prosty !!!. Poprawiali to już po zamontowaniu, ale oczywiście nie jest to już tak dobrze zrobione jak w zakładzie. Widać różnicę.
    2/Następnie robił obudowę kominka. Na kamień czekałem bardzo długo i cierpliwie. Wreszcie jest i okazało się że znowu jeden duży element nie pasuje. Pomylił rozmiary. Dorobił i poprawił. Kominek jest OK.
    3/ Blat pod wannę zamontował i patrzę i oczom nie wierzę. Na jego górnej powierzchni przez całą szerokość podłużne przebarwienie od podpórki na której leżała płyta kamienna na jego placu. Ależ proszę Pana ma Pan tu płyny i proszę poprzecierać aż zniknie ripostował - ale niestety całkowicie nie znikło choć trochę wyblakło !!! Miał jeszcze pretensję, że od ręki mu nie zapłaciłem za tę fuszerkę.
    4/Wreszcie kamienna okładzina wnęki drzwi wejściowych. Pomierzył i przyjechał montować a tu nic nie pasuje. Pracownicy szefa podśmiechują się pod nosem (doceniają jego wiedzę i zdolności mierniczego). My tu dołożymu nakładki maskujące mówi i jakoś to będzie. A problem w tym, że ja nie zgadzam się na nakładki. Miało być dobrze zrobione a nie kombinowane. Po godzinie zastanawiania odjeżdża wściekły i mówi, że poprawi.

    Od tego czasu nie odbiera moich telefonów, chyba że zadzwonię z nie znanego mu numeru a wtedy tłumaczy, że kamienia nie ma w hurcie - a jest to jeden z najbardziej popularnych kamieni - impal, innym razem, że skontaktuje się za godzinę, bo teraz jest zajęty. Wreszcie po miesiącu zabawy w ciuciubabkę tracę cierpliwość i ostatecznie w rozmowie przyciśnięty do muru oznajmia, że nie będzie dłużej ze mną współpracował bo ma same NIESZCZĘŚCIA u mnie.
    Nareszcie się z nim rozstałem. Mam już innych dwu wykonawców, którzy chętnie to zrobią i myślę że z lepszym efektem.
    PS. Przypadkiem okazało się że robił też blat kuchenny u mojego znajomego, gdzie przy montażu rozbił płytę grzejną !!!. Trochę dużo tych "nieszczęść" jak na jedną firmę.
    UNIKAJCIE GO RADZĘ !!!
    trzeba pamiętać że kamieniarzy należy szukać w Strzegomiu a nie gdzieś daleko w kraju

    przebarwienie powstałe w miejscu drewnianych listewek/przekładek powinno samo zniknąć ponieważ jest to tylko zawilgocenie które dostało się w głąb kamienia , jeśli drewno puściło soki to będziesz miał tę plamę do końca życia

    jeśli to nie tajemnica napisz ile cię skasował za 1m2 parapetów .

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jacek.

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Niesolidna firma - Częstochowa

    Mam złe wspomnienia związane z firmą Zakład Budowlano-Remontowy ROMAN, Roman Banasik, ul. Sikorskiego, Częstochowa.
    Umówiliśmy się na remont dachu i ocieplenie ściany szczytowej (szeregowiec). Napierw był tydzień opóźnienia, bo pogoda zła (ok, zgoda). Potem po tygodniu roboty (na szczęście zrobili tylko ścianę, za dach nie zdążyli się zabrać) właściciel powiedział, że musi mieć minimum 10 dni krystalicznej pogody więc zaczekamy na odpowiednią prognozę. Po tygodniu szlag mnie trafił, zadzwoniłem, szef się wygadał, że złapał robotę za 50 tysięcy w dwa tygodnie no i stąd opóźnienie. Po kolejnym tygodniu oczekiwania zrezygnowałem i wziąlem innego wykonawcę.
    Nie wiem, co mnie rąbnęło, że do tej roboty wziąłem ZBR ROMAN - dwa lata temu robili mi remont garażu (przeniesienie drzwi do piwnicy, tynk + malowanie ścian, płytki podłoga) i układali kostkę na zjeździe. Robota też się ciągnęla ze trzy tygodnie.
    Generalnie firma pracuje jak budowlańcy w socjaliźmie:
    - przychodzą na 7-mą, po kawce i pierdołach ok. 8-ej zaczynają robotę, o 15-ej już ich nie ma a jak popędzić szefa, to następnego dnia przyjeżdża trzykrotnie większa ekipa i robota też się ślimaczy, bo się chłopaki wzajemnie zadeptują
    - podczas roboty bałagan totalny, narzędzia porozrzucane byle gdzie, co chwila okazuje się, że brakuje jakiegoś sprzętu albo jest niesprawny
    Nie polecam.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar azakrzew
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Odradzam współpracę z Panem Andrzejem Łukasikiem występującym na forum jako Ghost 34. Firma miała niegdyś świetną renomę jednak ich „wyczyny” w moim domu jej zdecydowanie przeczą.

    Zamówiłem deski dębowe olejowane fazowane z 2 stron. Pan Andrzej zapomniał o tym szczególe i jego ekipa (sam już nie układa) bardzo szybko ułożyła mi prawie całe piętro w desce fazowanej z 4 stron. Jakość wykonania od początku pozostawiała wiele do życzenia. Kilkanaście desek kazałem od razu wymienić. Czasem kładli nawet deski uszkodzone. Niestety to również świadczy o źródle i klasie materiału. Zapewne jest bardzo tani. Sam Pan Andrzej w mojej obecności kazał kierowcy, który dowiózł deski wręczyć kilka sztuk desek fatalnej jakości producentowi. To podobno firma, w której Ghost zaopatruje się od lat. Po roku od położenia wypadło już kilka sęków, a z jednej deski zaczęły się obrywać drzazgi.

    Po konsternacji dotycżacdej 4 faz zamiast 2, zgodziłem się aby na piętrze deski z 4 stronną fazą zostały na podłodze, ale na parterze miały być już z fazą 2-stornną i ułożone idealnie. Pan Andrzej zgodził się i napomknął tylko, że będzie musiał w takim razie ściągnąć cykliniarkę. Niestety żadnej cykliniarki nie było. Panowie szlifowali łączenia desek małymi ręcznymi szlifierkami. Jak się potem okazało niezbyt dokładnie. Są istotne różnice między poziomem sąsiadujących desek. Ponadto, między wieloma deskami mam dziury szerokości do 2 mm! Recepta Pana Andrzeja na takie „drobiazgi” to kit do parkietu.

    Wykończenie wokół grzejnika podłogowego zostało zrobione tak, że koryto został ściśnięte i nie mieściła się kratka. Panowie niby poprawili obróbkę, ale w końcu sam musiałem doszlifować kratkę.

    W ramach zakresu prac było też klejenie listew przypodłogowych z mdf i tu pokazali już mistrzostwo w niechlujstwie. 70% listew musiałem wymienić, a i to nie dało rezultatu bo okazało się, że miejscami deski nie dochodzą do ścian i gdy przykleić listwę przy ścianie to powstaje szpara, więc listwa powinna odstawać o prawie 1 cm od ściany! Pan Andrzej zwrócił mi co prawda za nowe listwy, ale robociznę płaciłem sam 2 raz. Ponieważ deski nie są w jednej płaszczyźnie między nimi a listą są przerwy różnej szerokości. Efekt raczej żałosny.

    Z uwagi na bardzo napięty harmonogram tej wybitnej ekipy zostałem poproszony o odbiór podłogi bez możliwości wejścia na nią, bo była świeżo olejowana. Pan Andrzej ręczył, że wszystko jest ok., a w razie potrzeby wróci i poprawi najdrobniejszy szczegół. Głupi zgodziłem się. Poza tragicznym stanem listew, szparami, niedoszlifowanymi łączeniami desek, różnicy w poziomach między deskami dochodzącej do 1,5 mm (!), również olej jest miejscami źle położony – są np. zaschnięte krople między deskami albo nie wtarte plamy. Deski były kładzione bez przebierania więc np. na środku pokoju dziennego mam deski z wielkimi sękami i bielą, a pod kanapami (mówiłem gdzie będą) ładne deski.

    Panowie nie byli też przygotowani (mimo umowy) na wykonanie łączenia schodów z deskami i musiałem kilka miesięcy czekać na dołożenie tam kątownika z desek. Przy okazji brudasy o mało nie zniszczyły mi kamiennego podestu przed domem – wmietli pył drzewny w szpary miedzy płytami kamienia co po deszczu przebarwiło płyty. Na chemię do wywabienia plan wydałem kilkaset złotych.

    Co do kątownika, to partacze wykonali go tak, że miał rysy od szlifowania i faktura wyraźnie różnił się od desek. Reklamowałem go podobnie jak deskę, z której wychodziły drzazgi. Pan Duch sam wyznaczył termin naprawy, po czym nigdy się nie pojawił. Gdy dodzwoniłem się oświadczył, że miał zepsuty samochód (choć podobno przebywał w Warszawie i mogłem go nawet sam podwieźć, gdyby tylko zadzwonił i wyraził gotowość do naprawy) a obecnie przebywa na urlopie.

    Zdecydowanie odradzam! Ghost, Duch, Andrzej Łukasik to nie jest firma godna plecenia.

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinorzesze

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Mosciska
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Exclamation Uwaga na firme Bautech KLYTA S.K

    Witam
    Ostatnio edytowane przez marcinorzesze ; 04-06-2014 o 11:26 Powód: Dodanie strony firmy

  10. #10
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Romanbaca22

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Opole
    Posty
    4

    Domyślnie

    MTB HYDROIZOLACJE Michał Tronina

    Przestrzegam przed firmą MTB Hydroizolacje Michał Tronina z Opatowa. Całkowity brak kompetencji i brak odpowiedzialności za swoje błędy. Nie odbiera telefonów po spartolonej robocie !!! ODRADZAM współpracę !

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar C-u-b-e
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    [post usunięty]
    Ostatnio edytowane przez C-u-b-e ; 16-06-2014 o 13:38

  12. #12
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinorzesze

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Mosciska
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Firma Bautech KLYTA z KAMIENSKICH młyn

    WITAM moj dom jest budowany przez ta firme , na początku było wszytko pięknie , rozmowy , pomoc , powoli powstawały problemy a z tygodnia ma tydzień jest coraz gorzej dlatego ......


    FIRMA BAUTECH KLYTA S.K. Z KAMIENSKICH MŁYN , NIE POTRAFI DOMU SKOŃCZYĆ ,( musimy sami skończyć dom ) WSZYTSKO JEDNO CYGANSTWO , KONTAK TELEFONICZNY BARDZO ZŁY , TAK WIEC PROSZE UWAŻAĆ , WSZĘDZIE GDZIE BUDUJE SA PROBLEMY , słowa rzucane na wiatr , duzo sie mówi ale mało robi ... Wiele poprawek któryś nie sa wykonywane.... Tylko obiecywanie , nie zmieniamy opini bo juz nie warto raz chwalić ..... A pozniej ganic , prawda jest taka nie zaczynające z ta Firma.

    Strona www firmy
    www.twojdompodklucz.pl

    Ps na nie których portalach facebook chwaliłam z żona ale nie warto szkoda słów.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	266781  
    Ostatnio edytowane przez marcinorzesze ; 30-06-2014 o 10:18

  13. #13
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinorzesze

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Mosciska
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    wasz poprzedni wpis zaczynał się nagłówkiem:
    Uwaga na firme Bautech KLYTA S.K

    Dogadaliście się wykonawcą?
    Witam nie dogadalismy sie tylko chciałem byc człowiekiem ale nie warto dlatego Firmy nie polecam wcale i poprawiam post

  14. #14
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinorzesze

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Mosciska
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Problemy ponowne z firma Bautech KLYTA nie polecam

    Witam poszedłem firmie na rękę ale nie warto zamieszczam post jaki był wczesniej i ostateczny , juz nie dogadamy sie wcale z Firma nie ma szans Panie Edku .....

    Moj dom jest budowany przez ta firme , na początku było wszytko pięknie , rozmowy , pomoc , powoli powstawały problemy a z tygodnia ma tydzień jest coraz gorzej dlatego ......


    FIRMA BAUTECH KLYTA S.K. Z KAMIENSKICH MŁYN , NIE POTRAFI DOMU SKOŃCZYĆ ,( musimy sami skończyć dom ) WSZYTSKO JEDNO CYGANSTWO , KONTAK TELEFONICZNY BARDZO ZŁY , TAK WIEC PROSZE UWAŻAĆ , WSZĘDZIE GDZIE BUDUJE SA PROBLEMY , słowa rzucane na wiatr , duzo sie mówi ale mało robi ... Wiele poprawek któryś nie sa wykonywane.... Tylko obiecywanie , nie zmieniamy opini bo juz nie warto raz chwalić ..... A pozniej ganic , prawda jest taka nie zaczynające z ta Firma.

    Strona www firmy
    www.twojdompodklucz.pl

    Ps na nie których portalach facebook chwaliłam z żona ale nie warto szkoda słów.
    Ostatnio edytowane przez marcinorzesze ; 30-06-2014 o 10:22

  15. #15

    Domyślnie

    Postprzez marcinorzesze » 2014-06-27, 22:15
    Witamy tu Aleksandra i Marcin z orzesza. Dom został skończony jak widać , czekamy na odbiór domu tylko. Co do firmy Bautech ostateczna opinia nasza to ... Mimo problemów jak z każda firma , jest wszytko jak należy czyli , dom bardzo dobrze wykonany , od wykończenie i posprzątania terenu.Dom jest energooszczędny , nic z domem sie nie dzieje nawet gdyż pracuje nic nie pęka. Kontak z firma bardzo dobry poprawił sie i to o 100%. Jesli szukacie państwo tanio i dobrze to polecamy każdemu firme Bautech KLYTA.

    Pamiętajcie nie pisze sie opinii pod wpływem emocji jak było u Nas , firma sie dogaduje , poprawia WSZYTSKO jak należy , no i duzo nam pomogła , ale to juz sprawa prywatna ... Od początku do końca czuwają na budowa ...

  16. #16

    Domyślnie

    Postprzez marcinorzesze » 2014-06-27, 22:15
    Witamy tu Aleksandra i Marcin z orzesza. Dom został skończony jak widać , czekamy na odbiór domu tylko. Co do firmy Bautech ostateczna opinia nasza to ... Mimo problemów jak z każda firma , jest wszytko jak należy czyli , dom bardzo dobrze wykonany , od wykończenie i posprzątania terenu.Dom jest energooszczędny , nic z domem sie nie dzieje nawet gdyż pracuje nic nie pęka. Kontak z firma bardzo dobry poprawił sie i to o 100%. Jesli szukacie państwo tanio i dobrze to polecamy każdemu firme Bautech KLYTA.

    Pamiętajcie nie pisze sie opinii pod wpływem emocji jak było u Nas , firma sie dogaduje , poprawia WSZYTSKO jak należy , no i duzo nam pomogła , ale to juz sprawa prywatna ... Od początku do końca czuwają na budowa ...

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał azakrzew Zobacz post
    Odradzam współpracę z Panem Andrzejem Łukasikiem występującym na forum jako Ghost 34. Firma miała niegdyś świetną renomę jednak ich „wyczyny” w moim domu jej zdecydowanie przeczą.



    Zdecydowanie odradzam! Ghost, Duch, Andrzej Łukasik to nie jest firma godna plecenia.
    Podpisuję się pod tym rękami i nogami!!!!

    To nie jest już firma! To jest zwykły alkoholik, który naciąga ludzi dobrą gadką. Jego wiedza o drewnie jest czysto teoretyczna. Firma w której pracował w 2010r. robiła nam podłogi na piętrze, które są ok. Zaznaczam firma, nie Łukasik. W zeszłym roku we wrześniu ten cwaniak zaczął robić nam taras, którego nie skończył...o pieniądzach nie wspomnę. Wykonanie jest tragiczne. W sierpniu rozbieramy go do zera. Miałam nadzieję, że się dogadamy...ale to była tylko nadzieja. Nie będę opisywać szczegółów....to był horror, a nie praca.
    Niestety ten człowiek wciąż oszukuje inne osoby. Jeśli ktoś zna jego aktualny adres proszę o info. Ten z wizytówek to fikcja.
    komentarze i takie tam
    NAJMNIEJSZY KROK W STRONĘ CELU JEST WIĘCEJ WART NIŻ MARATON DOBRYCH CHĘCI

  18. #18

    Domyślnie

    CZARNA LISTA:

    Wykonastwo mebli - Firma JUSTYNA SZATKOWSKA INSIDE STUDIO (NIP: 7451284434, REGON: 122624418 ). Ul. Wodna 34, Kraków. Firmę reprezentował mąż właścicielki Robert Gawroński

    http://insidestudio.manifo.com/kontakt - dane ze strony internetowej:
    INSIDE STUDIO
    ul.Wodna 34
    30-719
    Kraków
    email:[email protected]
    tel.668 627 261
    tel.602 688 135

    Podpisana umowa wykonania na marzec 2018 na różne meble w tym kuchenne. Przelana zaliczka zgodnie z umową*i fakturą zaliczkową. Meble w kuchni rozpoczął i nie skończył. Pozostałych nawet nie zaczał. Brak kontaktu, nie reaguje na smsy telefony. Wysłane pisma na adres firmy i prywatny nie są odbierane. Jak się okazuje firma jest na liście dłużników
    www.niezaplacone.info/dlug/10292
    gielda-dlugow.net/wierzytelnosci/pokaz/16056

    Z informacji jakie zasięgnąłem wynika, że nie jestem jedyny. Zresztą na profilu FB też są*posty na ten temat. Podsumowując oszuści.
    Uwaga - Robert Gawroński ma ponoć rozpoczynać działalność w Częstochowa skąd pochodzi !!! Także nie dajcie się nabrać. Z tego co mi wiadomo ma otworzyć z kimś*spółkę więc być może będzie występował pod innym szyldem niż swoje nazwisko.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony