dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie pompa ciepła w Wielkopolsce

    Znacie może jakąś godną polecenia firmę, instalującą pompy ciepły z okolic Poznania? Próbowałam skontaktować się z kilkoma, ale chyba nie zależy im na klientach... Odpowiedziała tylko jedna, ale chciałabym porównać to z jakąś inną ofertą. Co sądzicie o pompach produkcji Dunfoss? Ma ktoś taką, polecacie?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wihajster
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    2.677

    Domyślnie

    Cytat Napisał eilian Zobacz post
    Próbowałam skontaktować się z kilkoma, ale chyba nie zależy im na klientach... Odpowiedziała tylko jedna, ale chciałabym porównać to z jakąś inną ofertą. Co sądzicie o pompach produkcji Dunfoss? Ma ktoś taką, polecacie?
    Może zadałeś pytanie "jak stoicie z terminami na sierpień"? To nie dziwota że brak odzewu...
    Roboty jest powyżej uszu, terminy już na przyszły rok...
    A firma DAnfoss się nazywa. Pompa jak pompa, wszystkie działają.
    Życie da ci dwa prezenty, pierw koperta, potem kwiaty... (Taco Hemingway)

    ***** ***

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Moja firma wykonuje realizacje w okolicy poznania. Działamy w całej polsce a realizacje można zobaczyć tutaj:
    https://www.google.com/maps/d/u/0/vi...OiSvdpv-aKTY98
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Widocznie jesteś zbyt mała , by się zainteresować . Skoro są zapisy na przyszły rok , to firmy wybierają większe , intratniejsze roboty .
    Do mnie na zapytanie o kosztorys PV , przyszła jedna odpowiedź 4 tygodnie po zamontowaniu przez inną firmę .

    Co do samych pomp , nic nie polecę , nie znam nawet nikogo kto ma . Sam wskoczę w ten temat za kilka lat , jak mój peleciak wyzionie ducha , wtedy się odezwę do Ciebie o opinię


    Zapewne wskoczą tutaj zaraz forumowi naganiacze ze znanych firm i oferty się posypią jak z rękawa . Swoją drogą jestem ciekaw , czy złapali tutaj jakiegoś jelenia na swoje produkty .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał wihajster Zobacz post
    Może zadałeś pytanie "jak stoicie z terminami na sierpień"? To nie dziwota że brak odzewu...
    Roboty jest powyżej uszu, terminy już na przyszły rok...
    Zawsze mnie dziwi ta arogancja budowlańców. Zwykłe "panie, zarobiony jestem wróć pan w styczniu..." jest lepsze niż nic. Za kilka lat wyż będzie już wybudowany, a wtedy będzie płacz, bo nie ma roboty i nikt nie dzwoni.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    okobar

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Karczów k. Opola
    Posty
    936
    Dom pod fikusem - jest: solbet 36+20cm grafitowego 0,031, czarno-brąz ROBEN, 30 cm wełny 0,040, 19 cm 0,031 styro na podłogę na gruncie, PC SmartHeat Bravour 008i, 190m odwiertów, pow.zabudowy 118,16m2, powierzchnia podłóg 173,71m2, powierzchnia całkowita 230,3m2, kubatura 761,06m3, MistralSmart 300, ECO Ocean BNT 30...
    zamieszkane od 16.06.2015

  7. #7

    Domyślnie

    No nie, już od stycznia wałkujemy temat, ale firmy, które próbowałam prosić o oferte kompletnie zlewają sprawę. Mam odpowiedź tylko z jednej, instalującej właśnie tego Danfossa. No i nie wiem, co zrobić, bo dotacja przyznana, a tu nie ma wykonawcy

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Słowo dotacja to słowo klucz . Boją się miliona warunków z czapy i sporej ilości papierologii , dlatego nie dostałaś odpowiedzi. Chyba , że nie informowaliśmy.

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał eilian Zobacz post
    Znacie może jakąś godną polecenia firmę, instalującą pompy ciepły z okolic Poznania? Próbowałam skontaktować się z kilkoma, ale chyba nie zależy im na klientach... Odpowiedziała tylko jedna, ale chciałabym porównać to z jakąś inną ofertą.
    Oczywiście!
    Proszę sprawdzić listę firm tutaj:http://www.viessmann.com.pl/ss/ss.ph...ss=Pozna%C5%84 Znajdź taką najbliżej Twojej lokalizacji.

    W razie pytań, lub bezpośredniego kontaktu do konkretnej osoby - proszę o kontakt na PRIV.

    Pozdrawiam!
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  10. #10

    Domyślnie

    Witam,

    Jeżeli szuka Pan sprawdzonych instalatorów pomp ciepła w Wielkopolsce, zachęcam do kontaktu z jednym z naszych Autoryzowanych Instalatorów. Pomogą oni w doborze odpowiedniej pompy ciepła, wykonają jej montaż oraz pierwsze uruchomienie.
    Na stronie internetowej http://www.junkers.pl/ znajduje się wyszukiwarka instalatorów w zależności od ich lokalizacji. Wystarczy w niej wpisać jedynie miejsce zamieszkania. Można również skorzystać z całodobowej infolinii pod numerem telefonu: 801 900 810.
    W razie pytań chętnie pomogę.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Junkers-Bosch

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konsultant marki Junkers Zobacz post

    Jeżeli szuka Pan...

    Konsultant marki Junkers-Bosch
    No brawo , kopiuj wklej i jakoś to będzie



    Cytat Napisał eilian Zobacz post
    ....Próbowałam...

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ironsmith

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    576

    Domyślnie

    eilian ja miałem firmę z konina, złożyli w moim imieniu wniosek o dofinansowanie WFOŚiGW

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał ironsmith Zobacz post
    eilian ja miałem firmę z konina, złożyli w moim imieniu wniosek o dofinansowanie WFOŚiGW
    ironsmith
    Czy możesz podesłać na PW co za firma z Konina i czy jesteś zadowolony z obsługi/montażu? Co za pompę instalowałeś? Dziękuję.

  14. #14
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Garażowiec

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Niebyt
    Kod pocztowy
    00-000
    Dzielnica
    taka sama
    Posty
    717

    Domyślnie

    dofinansowanie dofinansowaniem , ale ile pc kosztuje po tym dofinansowaniu .

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ironsmith

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    576

    Domyślnie

    ofertę na pompę wybrałem zanim ogłoszono program dofinansowania więc cena się nie zmieniła,a firma sama i zaproponowała przygotowanie dokumentów tak bym w ogóle nie wiedział o tym dofinansowaniu. wygląda to tak oprocentowanie 1% /rok, po spłaceniu 70% można złożyć o umorzenie 30% (celuję w te 30%, okres kredytowania wybrałem na 5lat)

  16. #16

    Domyślnie

    Potrzebuje wyceny pompy ciepła Panasonic 12kW wraz z instalacją w okolicy Skoki, Wielkopolska. Dostałem właśnie wycenę Wiessmana (Pompa Ciepła Viessmann Vitocal 111S AWBT ME 111.A16 wykonanie kompletnej kotłowni z osprzętem na gotowo - 38 200 netto) Cena wydaje mi się dużo za wysoka i bardziej jestem przekonany do Panasonica.

  17. #17

    Domyślnie

    witam
    TeamSix a jakie parametry mniej więcej domu posiadasz że dobrano tobie viessmana 16 kw?
    w poznaniu rozmawiałem tylko telefonicznie z Panem w firmie klimat on i polecał właśnie panasonica
    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony