dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 240
  1. #221
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    1950, nie dalem sie wmanewrowac mimi na psioczenie na house'a. sam uczestniczylem chyba najaktywniej w wątku "nowoczesne domy" i to co tu pisałem, to nie pod wpływem autorki wątku, a reakcji innych osób tu się wypowiadających. Nie podzielam sposobu w jaki mimilapin próbuje się pozbyc house'a z wątku, a piszę jedynie swoje spostrzezenia na to jak się zachował house.
    Watek zamienil się w krytyke zachowania mimilapin (i to calkiem rozumiem) ale chyba proporcje się nieco zatraciły. Odsyłanie jej do tworzenia sobie prywatnego forum jest dla mnie przegieciem. To, że bardzo osobiście dzieli się swoja pasją na forum chyba jednak większej ilości odpowiada. Dzieki jej wątkom wiele ludzi może zobaczyc masę przeróżnych aranżacji zebranych w jednym miejscu. Podobnie było z domami - było to miejsce gdzie kazdy może zobaczyć domy nieco odmienne od tych jakie buduje wiekszość. Dlatego, że moja wiedza gdzie takie domy można zobaczyć w sieci jest wieksza od przeciętnego forumowicza, sam często się w niego włączałem. Nikt nie zabraniał wklejać swoich propozycji, wymieniać uwag. Ale granice beznadziejnego krytykanctwa gdzieś są (ok, nie wszystkie uwagi house'a były beznadziejne, zgadzam się). Ja nie psioczę na rozwiązania które mi się nie podobają - szczególnie nie dyskutuje w sprawie gustów. Dlatego tez nie zabieram głosu w wątkach w których ktoś stara się coś pokazac odmiennego od moich upodobań. po prostu szanuję jego wybór.
    Przykre jest zachowanie mimi, przykre jest tez zakładanie nowych nicków przez osoby krytykujace mimi nie mające odwagi wystapić pod swym stałym nickiem. Ale dla mnie przykre jest tez patrzenie na uwagi house'a jako wprowadzające "wreszcie cos ciekawego" do wątku. Mysle, ze jesli miałby tyle do powiedzenia i chęć konstuktywnych porad znacznie czesciej udzialalby się na tym forum nie ograniczająć się prawie wyłącznie do destrukcji.
    pozdrawiam
    rs
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #222
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    Robert ale powiedz, czy warto kruszyć kopie w tej sprawie.
    rację miał Mieczu swoimi bardzo wyważonymi postami.
    dawno mogło być po sprawie gdyby nie było tak alergicznych reakcji

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #223
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    przeciez napisałem - nie popieram zachowania mimi (co nie oznacza ze nie rozumiem). wszyscy przypominający zlikwidowany wątek "fantazje.." chyba tez zapomnieli już skąd się wzieło te zachowanie mimilapin (nic dziwnego - na koncu byla juz jedynie kłotnia mimi z morawą) ja go akurat doskonale pamiętam. I wątek zaczął chylic się ku upadkowi po rozpoczęciu niewybrednych uwag... tu jest podobnie (zresztą ostrzegałem na początku wątku house'a). Widac jednak komus sie podoba niszczenie wątku i doprowadzenie do wściekłosci innych...
    a czy warto? nie - nie było warto wogóle zaczynac tego wątku.
    długo się w nim nie odzywalem, dopiero gdy house sie w nim zrobił niewiniątkiem postanowilem zabrac glos
    architekt - tak dla jasności
    architekta dom z prześwitem: blog, dziennik+komentarze
    już nie kawalerka...

    http://rsplus.pl/pub/logofm.gif mój osobisty (niekomercyjny) blog o domach, architektach i ich klientach

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #224
    plaz
    Guest
    plaz

    Domyślnie

    Kazdy ma swoja racje,wiec nie moge przyznac jej tobie.Napewno jednak zgadzam sie z Toba w pojedynczych punktach.
    I to by bylo na tyle.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #225

    Domyślnie

    Tak na marginesie: jeśli Robercie piłeś do mnie to się mylisz. To jest mój stały nick. Po prostu zadebiutowałem w tym watku. Wolno?
    Dziwi mnie nieufnośc tzw. starych (stażem!) forumowiczów wobec nowo zarejestrowanych. Nowi też mogą wyrażać swoje opinie.
    To tyle w tym watku, bo to już bicie piany.
    "masz to na co godzisz się"

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    Kilka osób,które mnie zaatakowały - łatwo zauważyć - zrobiły to nie po raz pierwszy.
    To moze jednak cos w tym jest

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #227

    Domyślnie

    Nie chce mi się śledzić całej kłótni - widziałem tylko początek i koniec, a i tego za wiele. Uważam, że wykluczenie Mimi z forum jest zdecydowanie zbyt surową karą, bo to nie ona była stroną atakującą. Poza tym rozpoczęła ciekawy wątek w dobrej wierze i ja na przykład mam ochotę na jego dalszy ciąg (bez udziału przeszkadzaczy). A co inni?

    Kiedy się ocenia forumowicza, to najważniejsze jest pytanie: czy dobrze służy forum, a nie - czy jest miły czy pyskaty. Każdemu może się zdarzyć emocjonalne zachowanie i to można wybaczyć. Natomiast psucie wątków i prześladowanie innych z premedytacją to właśnie działalność przeciwko forum i jako takie powinno być karane.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mis Uszatek
    Kiedy się ocenia forumowicza, to najważniejsze jest pytanie: czy dobrze służy forum, a nie - czy jest miły czy pyskaty. Każdemu może się zdarzyć emocjonalne zachowanie i to można wybaczyć. Natomiast psucie wątków i prześladowanie innych z premedytacją to właśnie działalność przeciwko forum i jako takie powinno być karane.
    Musisz jednak pamietac, ze mimi tez sie swego czasu przysluzyla do popsuca a w koncu zamkniecia pewnego watku, ktory przed jej "interwencja" byl dla wielu naprawde bardzo cierkawy. Dlatego uwazam, ze zarzucanie przez nia komukolwiek psuca watku jest hipokryzja.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #229

    Domyślnie

    To, że wątek o domach nowoczesnych został popsuty przez niejakiego House'a stwierdziłem sam, nie opierając się na niczyich komentarzach.
    Jeśli Mimi zachowywała się źle w przeszłości, to powinna być wtedy ukarana i basta. Teraz już przepadło.
    Gdyby administrator reagował szybko i w oparciu o jasne kryteria, to być może nie byłoby takich wlokących się w nieskończoność kwasów.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #230
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mis Uszatek
    To, że wątek o domach nowoczesnych został popsuty przez niejakiego House'a stwierdziłem sam, nie opierając się na niczyich komentarzach.
    Ale rowniez nie opierales sie na postach mimi, ktore ona pozniej wykasowala lub zmodyfikowala... A szkoda, bo bylo co czytac... Te wybuchy histerii...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #231
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Paaaanoooowie i Pannieeeeeeeee
    Dajcie juz spokoj - niech watek umrze smiercia naturalna
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #232

    Domyślnie

    Z tym kasowaniem i modyfikowaniem postów, to było sprytne zagranie. Teraz można odnieść wrażenie (czego przykładem jest Miś), że niektórzy forumowicze czepiają się bogu ducha winnej Mimi.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #233

    Domyślnie

    No chyba właśnie o to chodziło - cały ten wątek był rodzajem szukania "społecznego poparcia" dla pomysłu wywalenia mimi-prześladowców [najlepiej raz na zawsze i definitywnie]. Zamysł sprytny, ale nie powiódł się, pomimo stawiania absurdalnych zarzutów oponentom.

    Nie zapominajmy się jednak w krytyce, bo skoro house może pisać co chce, to i mimilapin może robić dokładnie to samo. A odbiór tego co piszą i w jaki sposób piszą to już subiektywne odczucie. Mnie ani house, ani mimilapin nie przeszkadzają - chcę to czytam takie wątki, nie chcę to nie czytam - wolny wybór.

    I jeszcze jedno - nie kończmy tego wątku - niech to będzie przyczynek do dyskusji na temat jasnych zasad na Forum - albo je określamy i pilnujemy, albo mamy wolność 100% na granicy bezhołowia.
    Trzecia opcja - marzenie - każdy wie, jakie są granice przyzwoitości i śmieszności i mieści się pomiedzy nimi [rozmarzyłem się, kurcze... ].
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #234
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Ot co ponury63 trzecia opcja "pasi mi " najbardziej, o tym pisałam powyżej, kiedys była opcja tzw. trzeciej drogi , a nuż się sprawdzi?
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Honorata
    Ot co ponury63 trzecia opcja "pasi mi " najbardziej, o tym pisałam powyżej, kiedys była opcja tzw. trzeciej drogi , a nuż się sprawdzi?
    ......opcja trzeciej nogi.........

    Straszni z nas marzyciele

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #236
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Cytat Napisał wowka
    Pamiętasz wątek Toli pod tytułem Dzieci pytają? Dałaś tam prawdziwy popis pisząc wypowiedzi jako Twoja dziewięcioletnia córka . Zresztą przyznałaś się do tego a potem część postów po prostu skasowałaś lub też zmieniłaś całkowicie ich treść.
    Takich przykładów było więcej.
    Cytat Napisał mimilapin
    Wowka,zacytuj mi proszę słowa,w których przyznałam się do tego ,że to,co napisała moja 10-letnia obecnie Pysia napisałam ja sama
    Toż to kompletna bzdura,bowiem Palik czyli Pysia ma swojego nicka,do którego nawet nie znam hasła,ale tak się wtedy zawstydziła,że sobie powoliła sama na pisanie,iż więcej tego nie zrobiła i nie zrobi.
    Takich przykładów było więcej.
    Cytat Napisał mimilapin
    i znowu uogólnienie,tylko że bez żadnego dowodu,bo go nie znajdziesz...
    mimilapin
    ELITA FORUM (min. 1000)


    Dołączył: 23 Sie 2004
    Posty: 2294

    Wysłany : Pią, 3 Grudzień 2004 16:41 Temat postu :

    --------------------------------------------------------------------------------

    Rbit
    tak nie do końca z tym Brzechwą - na szczęście nie jestem "taka tęga" chociaż tata to i może "do pieca sięga"
    A tak napradę moi drodzy,ja to napisałam dla niej,tylko i wyłacznie dla niej,żeby od małego nie myślała,że ludzie nie potrafią się bawić i z każdej miłej rzeczy potrafią zrobić arenę.To taka lekcja - co niektórzy forumowicze.Lekcja dla 9 latki.Zresztą od razu jej powiedziam - "pati,nikt nie uwierzy,że sama to napisałaś".A ona się tak cieszyła,że sobie zmieniła swój stały pseudonim z pati na pali.I taka była ciekawa,czy mi się spodobało,co napisała,czy to jest zabawne.Dlatego zrobiło mi się po prostu przykro I mam nadzieję,ze jej to jakoś wytłumaczę,że niektórzy odebrali ją jak jakąś małą oszustkę.
    http://murator.com.pl/forum/viewtopi...ht=rbit#493400

    I to by było na tyle w tym wątku...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #237
    Guest

    Domyślnie

    Stary i szyscy inni manipulujący cytatami tylko po to,by udowodnić mi kłamstwo:


    dokładnie to napisałam dla swojej małej (na szczęście R BIT to skopiował,żeby znowu nie było,że skasowałam posty )


    Jest wybitnie uzdolniona.Ma same piątki i szóstki.Dzieci wybrały ją na przewodniczącą szkoły,z sympatii do niej,bo jest życzliwa i miła dla wszystkich.Ma 8 miejsce w pływaniu w mieście.Drugie miejsce w matematycznym kangurze,drugie w konkursie ortograficznym,wygrała dwa konkursy plastyczne,świetnie mówi po angielsku,najlepsza z niemieckiego,nurkuje,pływała na serfingu i z delfinami w ciepłych krajach,przywiozła z wakacji srebrny medal w żeglarstwie.Jest po prostu the best.
    i o tym R Bit napisał,że przypomina to Brzechwę,zresztą fajnie to porównał


    A tak napradę moi drodzy,ja to napisałam dla niej,tylko i wyłacznie dla niej,żeby od małego nie myślała,że ludzie nie potrafią się bawić i z każdej miłej rzeczy potrafią zrobić arenę.To taka lekcja - co niektórzy forumowicze.Lekcja dla 9 latki.Zresztą od razu jej powiedziam - "pati,nikt nie uwierzy,że sama to napisałaś".A ona się tak cieszyła,że sobie zmieniła swój stały pseudonim z pati na pali.I taka była ciekawa,czy mi się spodobało,co napisała,czy to jest zabawne.Dlatego zrobiło mi się po prostu przykro I mam nadzieję,ze jej to jakoś wytłumaczę,że niektórzy odebrali ją jak jakąś małą oszustkę.

    No koments moi drodzy naciągacze...kucha

    Co do firmy - nie napisałm o sobie,że ja prowadzę firme,rbi to mój mąż.

    Kolejne cytowanie zarzucania mi kłamstwa,w dodatku są to słowa osoby dawno wyrzuconej z forum świadczy tylko i wyłącznie o braku argumentów.
    Ale nie dziwi mnie to - już, napisałam,są to jak zwykle te same osoby,jednej z nich nie otwieram nigdy maili na priva

    Zauważcie,że Osoby ,które naprawdę zainteresowane były tematem,nie ciągną wątku w złą stronę.Wypowiedziały siękonkretnie na temat psucia regulaminu,nie na temat mojej osoby i teraz jeszcze się co niektórym obrywa. I jeszcze sięmuszą tłumaczyć?
    sory,psuychologowie obserwujący różne fora mają rację - necie wszystko jest możliwe,zwłaszcza jeśli się chowa swoją twarz pod niewiele znaczącym nickiem
    Albo kilkoma nickami...

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #238
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jezier
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Korzeniówka
    Posty
    6.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Założenie tego tematu jest niezgodne z regulaminem. Jest to atak na osobę a nie na jej poglądy. I to nikt inny tylko ty mimilapin łamiesz regulamin tego forum.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #239
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Jezier, stary, house, mieczu i inni oponeci mimi - chocmy na piwo i laseczki a tej dajmy juz spokoj. Moze okaze sie dorodnym chlopczykiem? MOze sama ma 9 latek a jej cureczka 40? Wszystko jest mozliwe w wirtualnym swiecie
    Panowie i Panie - umowmy sie na piwko i zostawmy ten watek - wszak kazda nasza wypowiedz jest po mysli zainteresowanej- pozwala jej sie wykazac jacy to my jestesmy beeeeeeee a ona jedyna bez skazy

    Dajmy sobie w koncu siana szkoda palcy i klawiatury
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #240
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Zatem mamy nadzieję za zgodą stron zamykamy wątek. Pozdrawiamy

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 12 z 12

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony