dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Jest sobie dach. Do krokwi przymocowana kontrłatami folia wysokoparoprzepuszczalna a na kontrłatach łaty. Gdzie do tego wszystkiego ma być mocowany pas nadrynnowy. Czy na łaty a folia pod nim i razem "schodzą" do rynny ? Czytałem gdzieś, że folia ma iść NA pas ale jak wtedy go mocować, pod kontrłatę ????. Proszę o pomoc bo od kilku dni przeglądam MURATORY, listy dyskusyjne i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Jeszcze trochę i chyba się targnę
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Folia na blachę!A żeby nie było problemow z kontrłatami stosuje się deskę klinową(pod tym pasem)lub wpuszcza się ją w krokwie.Ciężko to tak opisac żeby było zrozumiałe ale jak wiesz chociaż ogolnie to będziesz wiedzial czego szukać(są takie pisemka-Domowy Fachowiec autorswa p.Waliłki szukaj konstrukcji dachowych.Mario

  3. #3

    Domyślnie

    On 2002-10-17 21:30, bigmario4 wrote:
    ..(są takie pisemka-Domowy Fachowiec autorswa p.Waliłki szukaj konstrukcji dachowych.Mario
    Przeszukałem księgarnie, stoisko z książkami w Castoramie i niestety akurat tego zeszytu nigdzie nie ma a sprawa jest dla mnie b. pilna. Czy możesz podesłać moi skan rysunku na [email protected] ?

  4. #4

    Domyślnie

    Zobacz na stronach braasa. Jest tam rysunek z łatą klinową. Niestety ta deska podobno (???) sporo kosztuje. Ja nie miałem czsu szukać tej deski, ani sprawdzac jej ceny. Zrobiłem to inaczej zachowując pełną funkcjonalność rozwiązania. Raczej trudno to opisać słowami.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony