dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Okno Ftu-v u3 czy plastikowe do łazienki.

  1. #1

    Domyślnie Okno Ftu-v u3 czy plastikowe do łazienki.

    Witam
    Które okno będzie lepiej nadawało się do lazienki? Dostałem okno ftu-v u3 i takie zostało juz zamontowane. Mam jednak możliwość wymiany na okno plastikowe. Zostawić juz to okno co jest czy lepiej założyć plastikowe. Wiem ze to jest przystosowane do wilgoci ale z tego co słyszałem to do łazienki tylko okno plastikowe.

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Cytat Napisał Rafal_89 Zobacz post
    Witam
    Które okno będzie lepiej nadawało się do lazienki? Dostałem okno ftu-v u3 i takie zostało juz zamontowane. Mam jednak możliwość wymiany na okno plastikowe. Zostawić juz to okno co jest czy lepiej założyć plastikowe. Wiem ze to jest przystosowane do wilgoci ale z tego co słyszałem to do łazienki tylko okno plastikowe.
    Witam,

    Okna dachowe FAKRO w wersji FTU-V U3 również polecane są do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgoci (np. łazienka czy kuchnia).
    W tej wersji drewno malowane jest lakierem poliuretanowym w kolorze białym który tworzy barierę dla wilgoci i bardzo skutecznie chroni drewno.

    W zasadzie wybór między oknem PVC a oknem drewnianym FTU-V to kwestia preferencji względem surowca z którego okna są wykonane.
    Pod kątem funkcjonalnym okna są porównywalne i równie trwałe.

    Z poważaniem
    Konsultant FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony