dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ten30

Kod pocztowy
    04-704

Domyślnie Pralko suszarka

Witam
    Co sądzicie o pralko- suszarkach?
    LG F4J6TG0W?
    Arinston AQD1171D 697ID EU/B
    LG F2J6HM0W
    CANDY GVSW4465TWHC Slim

W sprawie łożysk wymiennych to rozmawiałem z panem z jednego ze sklepów, który powiedziałem że już nie ma wymiennych łożysk, wszytskie są w bębnie i nie opłaca się ich wymieniać
    Co do dzieci to mam raczej większe 2 i 8 klasa.
    Pomóżcie mi prosze w wyborze, mam remont całej łazienki a stara pralkę oddałem i muszę kupić do końca tygodnia

thx
    Ostatnio edytowane przez ten30 ; 18-08-2018 o 14:15

ten30

Kod pocztowy
    04-704

Domyślnie

ktoś coś?

Domyślnie

To może zasieję trochę wątpliwości.
    A co lepsze? Pralko-suszarka czy pralka, na której stoi oddzielna suszarka?
    Chyba że takie rozwiązanie Cię nie interesuje.

ten30

Kod pocztowy
    04-704

Domyślnie

Dziękuję za odpisanie ,)
    Mam malutką łazienkę żeby stawiać w skupu. Interesuje mnie 2 w 1 tylko nie wiem jakie modele do 2000 sa najlepsze lub godne polecenia.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    d7d

Domyślnie

Lepszy są dwa oddzielne urządzenia ale są droższe i zajmują wiecej miejsca.
    Suszarka z pralką (2in1) ma mniejszą pojemność do suszenia niż wolnostojąca suszarka.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gawel

Domyślnie

No niekoniecznie od dzis w końcu dojrzałem do decyzji i kupiłe z reselingu bardzo fajną suszarkę do prania jestem w pozytywnym szoku urządzono jest boskie i nie trzeba wieszać majtek skarpetek oraz innych rzeczy i wszystko za jedyne 1150
    "kanadyjczyk"130m² (2003 r.) przeciętne zapotrzebowanie na moc grzewczą (bez cwu) 2,4 kW; ogrzewanie split KAISAI KWX-09HRBI moc 2,9kW+podłogówka w łazience+ 2 drabinki grzejne (razem ok. 1 kW), PC cwu powietrzna 300 l Austriemail, Całkowite prognozowane zużycie roczne prądu 5MWh, G12w w proporcji 27/73 (I/II). PV - 3,92 KWp Sofar Solar 4.4KTL-X 3-fazowy+Sun Link 280Wp SL220-20P280 x14

Banned
    woan

Kod pocztowy
    81-000

Domyślnie

Warto mieć 2 w 1. Nie trzeba używać ,ale nieraz się przydaje.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gawel

Domyślnie

Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    Jaka marka/model?
    Model https://allegro.pl/oferta/beko-dps-7...ala-8988381714
    "kanadyjczyk"130m² (2003 r.) przeciętne zapotrzebowanie na moc grzewczą (bez cwu) 2,4 kW; ogrzewanie split KAISAI KWX-09HRBI moc 2,9kW+podłogówka w łazience+ 2 drabinki grzejne (razem ok. 1 kW), PC cwu powietrzna 300 l Austriemail, Całkowite prognozowane zużycie roczne prądu 5MWh, G12w w proporcji 27/73 (I/II). PV - 3,92 KWp Sofar Solar 4.4KTL-X 3-fazowy+Sun Link 280Wp SL220-20P280 x14

Doradca Beko Darek

Kod pocztowy
    43-300

Domyślnie

Witam,
    jeśli szukasz czegoś o kompaktowych wymiarach i z naprawdę świetnymi rozwiązaniami to polecam model Beko HTV7742XW.
    Przede wszystkim bardzo prosta obsługa urządzenia. Pralko-Suszarka z silnikiem inwerterowym co daje nam większą oszczędność i trwałość nie mówiąc już o znacznie cichszej pracy. Urządzenie to zostało wyposażone również w grzałkę niklowaną co powoduje nie osadzanie się kamienia. Sprawdzony towar z najlepiej dopasowanymi krótkimi programami. Producent umożliwił nam na krótkich programach korzystać z pełnego załadunku. Widziałem, że jest dostępna w mediaexpert także warto się tym zainteresować.
    W razie pytań służę pomocą

Domyślnie

My tez mamy mała łazienkę i postawilismy suszarkę na pralce. Takie rozwiązanie u nas sprawdza się świetnie. Dwa oddzielne urządzenia są chyba lepszym rozwiązaniem

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Emtebe

Kod pocztowy
    31-864

Domyślnie

Mam Electrolux EWW1697MDW zakupioną w 2015. Zakupiona bo rodziło się drugie dziecko i nie chcieliśmy mieć w całym mieszkaniu suszarni. Pracuje praktycznie codziennie, polecam jeśli nie ma miejsca na 2 osobne urządzenia. Plusem jest to, że cały proces prania i suszenia nie wymaga ingerencji, wsadzasz brudne, wyciągasz suche. Ma jednak dwa dla mnie istotne minusy:
    - cykl prania z suszeniem to minimum 6 godzin
    - pranie jest suszone kondensacyjnie, czyli przez podgrzanie i kręcenie, skutkiem jest kurczenie się materiału; ogranicza to możliwość suszenia elementów garderoby do tych mniej wyjściowych.

W domu planuję osobną suszarkę z nawiewem powietrza, dzięki czemu kurczenie ubrań jest znacznie mniejsze i proces suszenia jest mniej destrukcyjny.

STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Barliniak
    Kod pocztowy
    74-320

Domyślnie

Cytat Napisał Doradca Beko Darek Zobacz post
    Witam,
    jeśli szukasz czegoś o kompaktowych wymiarach i z naprawdę świetnymi rozwiązaniami to polecam model Beko HTV7742XW.
    Przede wszystkim bardzo prosta obsługa urządzenia. Pralko-Suszarka z silnikiem inwerterowym co daje nam większą oszczędność i trwałość nie mówiąc już o znacznie cichszej pracy. Urządzenie to zostało wyposażone również w grzałkę niklowaną co powoduje nie osadzanie się kamienia. Sprawdzony towar z najlepiej dopasowanymi krótkimi programami. Producent umożliwił nam na krótkich programach korzystać z pełnego załadunku. Widziałem, że jest dostępna w mediaexpert także warto się tym zainteresować.
    W razie pytań służę pomocą
    Ogarnij się proponujesz coś o wsadzie dla pralki 7kg i suszarki 4kg Przy tego typu urządzeniu bierze się uwzględniając jak największy bęben.No chyba ,że jest to propozycja dla singla który chce wyprać jedną parę gaci koszulkę i spodnie.
    Defro bio slim 10 kw w tej chwili grzeje 75m docelowo 140m . Klima Rotenso Imoto 3,5kW w salonie 40m.Dom czerwona cegła 44cm +10 styro/Poddasze 30cm 0,33 /okna 3szybowe /grzejniki Purmo

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Kaizen
    Kod pocztowy
    05-540
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

Domyślnie

Cytat Napisał Emtebe Zobacz post
    W domu planuję osobną suszarkę z nawiewem powietrza, dzięki czemu kurczenie ubrań jest znacznie mniejsze i proces suszenia jest mniej destrukcyjny.
    Bez podgrzewania? Co to za model?
    Ile trwa suszenie?
    Powietrze powinno być wyrzucane na zewnątrz domu? Bo inaczej taka wilgoć będzie w pomieszczeniu, że niczego nie wysuszysz.

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Emtebe

Kod pocztowy
    31-864

Domyślnie

Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Bez podgrzewania? Co to za model?
    Dlaczego bez podgrzewania? Mimo to modele z zimnym nadmuchem istnieją, ale ta funkcja jest stosowana po cyklu.

Ile trwa suszenie?
    Zależy od programu, producenta, modelu, ilości prania. U rodziców, mają jakiegoś Samsunga, od 1,5h do 3.

Powietrze powinno być wyrzucane na zewnątrz domu? Bo inaczej taka wilgoć będzie w pomieszczeniu, że niczego nie wysuszysz.
    Może wilgoć się kondensuje jest zbierana w specjalnym pojemniku, umożliwiając wylanie wody? Może ta funkcja jest genezą nazwy suszarka kondensacyjna?

Kamolnn

Kod pocztowy
    44-300

Domyślnie

U mnie jak najbardziej sprawdza się Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner. Nie ma sensu przepłacać, skoro za nieduże pieniądze można mieć naprawdę dobrą jakość.
    tu była reklama

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia