dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Czy muszą zawiadamiać?

    Niedawno występowałem o WZ i gmina wysłała zawiadomienie do wszystkich sąsiadów z informacją o mojej rozbudowie. Moja działka ma 44ary, budynek stoi bllisko środka posesji, od najbliższego płotu 18m, czy przy tak znacznych odległościach mój domek, który chcę rozbudować z 6X4 do 9X9 i z 6,5m wys do 8,2m będzie mógł mieć wpływ na działkisąsiadów. zadnej działalnośi gospodarczej nie zamierzam prowadzić, więc o co chodzi?
    Pozdrawiam
    zygmor
    ----------------
    dziennik skomentuj Ogród
    starczy nam sił i środków?

  2. #2

    Domyślnie

    O zasady i działanie zgodnie z prawem.Urząd zobligowany jest do takich działań i nic na to nie poradzisz i nie ma tu znaczenia jak daleko odsunięta od granicy jest Twoja inwestycja.Jest to dobre prawo,bo inaczej pod naszym nosem mogłyby powstać cichaczem różne nieciekawe inwestycje,o których byś się dowiedział na etapie budowania.A co Ci właściwie przeszkadza to powiadomianie,masz coś do ukrycia,czy boisz się ewentualnych protestów sąsiadów?

  3. #3

    Domyślnie poprostu jak ...

    Jak ja budowałem przed laty to tego eszcze nie było, teraz dookoła mnie powstało istne osiedle i ani razu mnie nikt nie powiadomił.
    Pozdrawiam
    zygmor
    ----------------
    dziennik skomentuj Ogród
    starczy nam sił i środków?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony