dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Budowa muru między działkami

    Witam wszystkich!
    Mam (chyba) u proste pytanie: czy ogrodzenie pomiędzy sąsiednimi działkami jest sprawą czysto umowną, czy np. powinno być ażurowe? Skad moje pytanie? Otóż mieszkam sobie spokojnie, ogrodzenie z siatki dookoła postawione... aż tu nagle przyszły sąsiad pojawia się znikąd i zaczyna rozmowę od "a ja postawię mur". Siatka jak siatka - dziur nie ma, nówka i nie różowa... a mi mur grozi (całe szczęście bez fosy). W związku z tym pytanie: czy mur pomiędzy działkami jest OK czy nie? Od frontu jest chyba zapis w "warunkach", że ogrodzenie ażurowe, ale nie ma info, co między działkami.
    Maciej

  2. #2
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie

    Obawiam się, że może Ci coś takiego postawić przed siatką. Kiedyś było zapisy o wymaganych prześwitach ale teraz chyba już nie obowiązują.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał M@riusz_Radom
    Obawiam się, że może Ci coś takiego postawić przed siatką. Kiedyś było zapisy o wymaganych prześwitach ale teraz chyba już nie obowiązują.
    Może na temat ogrodzenia jest cos napisane w planie zagospodarowanie, jeżeli takowy jest

  4. #4

    Domyślnie

    Zdaje się, że do wysokości 2.2m może postawić co chce

  5. #5

    Domyślnie

    A może sięgnąć do klasyki? Można tak:

    „Hej Macieju, daj gwintówkę!
    Niech ustrzelę tę makówkę!”

    albo

    "Niech się dzieje wola Nieba.
    Z nią się zawsze zgodzić trzeba!"

    A tak na poważnie, to podobnie jak inni myślę, że jeżeli sąsiad się uprze, to mur postawi. Życzę Wam abyście się dogadali i mogli wspólnie szczerze powiedzieć "z nami zgoda"! Bo brak porozumienia może grozić prawdziwą zemstą.
    Pozdrawiam. Maciek

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za info. Obawiałem się tego
    Ale walczyć nie będę, najwyżej roślinek więcej posadzę coby palisadę zakryć
    Maciej

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony