dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    -robert-

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Okolice Kalisza
    Kod pocztowy
    62-814
    Posty
    54

    Domyślnie Polecane taśmy LED

    Witajcie,

    stoję przed zakupem sporej ilości białej taśmy LED, która będzie użyta do dekoracyjnego oświetlenia w moim domu.
    Rozglądałem się za LEDami 3528 (60szt/m) i na portalach aukcyjnych potrafi kosztować pasek długości 5m ok. 16zł, natomiast w sklepach internetowych czy stacjonarnych taśma z diod o tym samym symbolu zdarza się 5 krotnie droższa!
    Zaskoczony tą rozbieżnością cen szukałem opinii na temat trwałości/jakości jednych i drugich produktów, ale nie udało mi się znaleźć konkretów.

    Czy jesteście w stanie mi pomóc w wyborze i wskazać producentów, których warto wybrać?
    A może te najtańsze produkty cechuje krótka żywotność czy niskie natężenie światła i nie ma co sobie nimi głowy zawracać? trafiłem na taką opinię ale bez konkretnych faktów.

    Zależy mi na długoletnim działaniu oświetlenia bez znaczącego spadku natężenia światła.
    Proszę o porady.

    Pozdrawiam
    Robert

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    prescot

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Giżycko
    Kod pocztowy
    11-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Każda taśma LED ma określone parametry takie jak: ilość cykli włącz/ wyłącz no i trwałość. Różne czynniki wpływają na żywotność taśmy bo to zależy czy taśma będzie w koszulce hermetycznej czy w profilu, gdzie będzie umiejscowiona, jaki zasilacz będzie podłączony no i czy podłączenie będzie dobrze wykonane

  3. #3

    Domyślnie

    Ja używam taśm firmy , mam je w salonie, sypialni na korytarzu i w kuchni. Jestem zadowolony mają dużo funkcji i jeszcze mnie nie zawiodły ; )
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 18-01-2021 o 13:39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony