dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 49 z 49
Pokaż wyniki od 961 do 967 z 967

Domyślnie

Jak dokonać korekty dokładnie jest opisane krok po kroku na stronie http://termomodernizacja.pl/korekta-...czyste-powietr

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Maciej Loret

Domyślnie

Cytat Napisał matikati Zobacz post
    Jak dokonać korekty dokładnie jest opisane krok po kroku na stronie http://termomodernizacja.pl/korekta-...czyste-powietr
    Witam,

niestety u mnie w miejscu gdzie wniosek powinien wymagać "uzupełnienia/korekty" jest "złożony (zarejestrowany)". Pewnie ktoś zapomniał zmienić status. Napisałem emaila do nich' zobaczymy co odpiszą..
    Pozdrawiam,
    Maciej Loret

Domyślnie

Oni to muszą zmienić, pisz i dzwoń pod różne nr. (jak nie odbierają dzwoń pod inny, aż cię ktoś połączy). W Krakowie był szybki kontakt email z osobą zajmującą się moim wnioskiem.

Domyślnie

A to dotacje moze podpisac inny domownik czy musi byc wlasciciela podpis?

pawel250

Dzielnica
    Białołęka

Domyślnie

Byłem dzisiaj na konsultacjach w warszawskim WFOŚ. Planuję zamontować pompę ciepła oraz rekuperację.
    Okazuje się że muszę zamontować pompę ciepła do końca roku i przedstawić fakturę*oraz protokół odbioru z datą nie późniejszą niż koniec roku. Nawet jak złoże wniosek ostatniego dnia grudnia. Nonsens jak dla mnie.
    Czy spotkaliście się z takimi ograniczeniami ?
    U mnie dopiero budują ściany piętra więc pompę*wolałbym zamontować w okolicy sierpnia 2020.

Domyślnie

Spotkaliśmy się, tak jest napisane na ich stronę. My również celujemy w dofinansowanie i postaramy się spełnić ten wymóg.

pawel250

Dzielnica
    Białołęka

Domyślnie

Moglbym poczekac i zlozyc wniosek w przyszlym roku ale boje sie ze bedzie po wyborach i wprowadza wieksze ograniczenia dla nowobudowanych budynków lub wogole zrezygnuja z dotacji tego typu obiektów.

Mam jeszcze do was pytania.
    Czy jak skladam wniosek przez epuap to musze go najpierw wydrukowac podpisac analogowo i zeskanowac?

Czy w przypadku osób o zerowym dochodzie trzeba miec jakies zaswiadczenie z skarbowki?

Strona 49 z 49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia