dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Velux SML dodawanie pilota

  1. #1

    Domyślnie Velux SML dodawanie pilota

    Witam,
    Mam 2 rolety zew. Velux SML + Velux Kux 110 (do niego jest dodatkowy pilot). Moje pytanie czy da się tego pilota oddać do tych dwóch rolet oczywiście nie kasując oryginalnych pilotów które były z roletami. Chodzi mi o taki efekt by tym dodatkowym pilotem z Kux 110 otwierać i zamykać obydwie rolety jednocześnie lub jedna po drugiej.
    Efekt końcowy jaki chciałbym uzyskać: jeden pilot w pokoju który był oddzielnie z każdą roletą (i tu steruję tylko tą jedna roletą), a na dole w salonie jeden pilot który zasłoni\odsłoni wszystkie okna na raz.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Doradca VELUX
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    02-273
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał q111q Zobacz post
    Witam,
    Mam 2 rolety zew. Velux SML + Velux Kux 110 (do niego jest dodatkowy pilot). Moje pytanie czy da się tego pilota oddać do tych dwóch rolet oczywiście nie kasując oryginalnych pilotów które były z roletami. Chodzi mi o taki efekt by tym dodatkowym pilotem z Kux 110 otwierać i zamykać obydwie rolety jednocześnie lub jedna po drugiej.
    Efekt końcowy jaki chciałbym uzyskać: jeden pilot w pokoju który był oddzielnie z każdą roletą (i tu steruję tylko tą jedna roletą), a na dole w salonie jeden pilot który zasłoni\odsłoni wszystkie okna na raz.
    Dzień dobry q111q,

    jeśli każda roleta ma już zarejestrowanego swojego pilota, to jak najbardziej możliwe jest skopiowanie obsługi rolet do jednego pilota. Jak to dokładnie zrobić?

    Na odwrocie obudowy każdego pilota znajduje się mały otwór, a pod nim jest przycisk. Należy w pierwszym pilocie przytrzymać go przez 6-7 sekund. Następnie w pilocie, który ma sterować obydwiema roletami, również przytrzymać ten przycisk, ale tylko przez 1 sekundę. To samo należy zrobić z pilotem do drugiej rolety. W ten sposób z dwóch pilotów zostały przegrane funkcje obsługi rolet do trzeciego.

    Wysterowanie rolet za pomocą trzeciego pilota będzie wyglądało w ten sposób, że jak damy polecenie zamknięcia rolet, to najpierw zjedzie pierwsza przekopiowana, jak skończy to dopiero druga.

    Mam nadzieje, że pomogłem.
    Pozdrawiam
    Doradca VELUX

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony