dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    albreht

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-107
    Posty
    39

    Domyślnie Zakup mieszkania we Wrocławiu

    Jak obecnie kształtuje się rynek mieszkań deweloperskich, bo takie mnie przede wszystkim interesuje. Interesują mnie dzielnice zlokalizowane blisko centrum, ale nie jest to warunek konieczny -bo jeżeli trafi się jakieś fajne mieszkanie, z dobrym dojazdem z bardziej peryferyjnych dzielnic, to też wydaje się to być dobrą opcją.
    Kolejne pytanie to czy warto czekać z zakupem? Czy nie ma co czekać, bo ceny raczej nie spadną w rozsądnej perspektywie czasowej?

  2. #2
    Banned
    cyber455

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-016
    Posty
    16

    Domyślnie

    Wrocław to jeden z większych rynków nieruchomości w kraju. Poza tym, jak sie patrzy na perspektywy, to Wrocław bedzie jednym z nielicznych miast które odnotują wyraźny przyrost ludności.
    Krótko mówiąc, zakup w celach inwestycyjnych będzie dosyć korzystną opcją. Szukaj ofert u deweloperów. Jednym z większych jest może tam - oni na swoich stronach prezentują aktualne i planowane inwestycje.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 13-12-2018 o 13:50

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KasiaKurek

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Kod pocztowy
    51-116
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ceny mieszkań cały czas idą do góry w ostatnim czasie, nie liczyłabym więc na spadek. Z drugiej strony ceny najmu we Wrocławiu są tak kosmiczne, że dużo bardziej opłaca się spłacać kredyt... Rynek deweloperski jest ogromny, naprawdę jest w czym wybierać. Jeśli chodzi o lokalizację to pytanie, czy jesteś mobilny, gdzie pracujesz? Wiele punktów jest świetnie skomunikowanych z centrum i nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydaje się daleko to wcale tak nie jest Ja osobiście zainteresowałam się ceny są tam bardzo atrakcyjne, a i okolica wydaje się być ok.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-03-2019 o 08:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony