dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Tylu użytkowników pomp na forum i nikt nie poleca żadnego instalatora? poszukuję kogoś głównie od pomp powietrze-woda

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Zadzwoń do dystrybutora . Poda Ci kto w twojej okolicy montuje i serwisuje . Przy okazji sprawdzisz sprawność działania firmy.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Cytat Napisał donkacper Zobacz post
    Tylu użytkowników pomp na forum i nikt nie poleca żadnego instalatora? poszukuję kogoś głównie od pomp powietrze-woda
    Zapraszam do mnie montujemy pompy w całej polsce.
    Także województwo łódzkie./
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  4. #24

    Domyślnie

    Witam,

    Jeżeli jest Pan zainteresowany montażem pompy ciepła, zachęcam do kontaktu z jednym z naszych Autoryzowanych Instalatorów działających w Województwie Łódzkim. Kontakt do niego można znaleźć na stronie www.buderus.pl. Znajduje się tam wyszukiwarka na podstawie lokalizacji. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (BOK) tel. 801 777 801 lub poprzez formularz kontaktowy: http://www.buderus.pl/kontakty/formu...ontaktowy.html
    Przy okazji zachęcam do zapoznania się z ofertą pomp ciepła marki Buderus z rodziny Logatherm, która znajduje się na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kateg.../pompy-ciepla/.
    Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant marki Buderus

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800)
    fachman19

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-641
    Posty
    3.192

    Domyślnie

    Cytat Napisał clarnet Zobacz post
    Jak PC ? gruntowa czy powietrzna
    A może powietrzna i panele PV w cenie niższej niż gruntowa . I ogrzewanie za darmo.
    A co do trwałości .Obecnie stopień skomplikowania PC jest dość duży . Psuja się i PC PW i gruntowe . PC to nie tylko układ termodynamiczny

  6. #26

    Domyślnie

    Ja polecam firmę Emermag z Łodzi. Dobry kontakt na każdym etapie i pomoc w doborze urządzeń. Czas oczekiwania na zamówienie co prawda kilka tygodni jednak sam montaż bardzo sprawny, wszystko działa bez problemu od ponad roku.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał CNC_POMPY_CIEPLA Zobacz post
    Zapraszam do mnie montujemy pompy w całej polsce.
    Także województwo łódzkie./
    Wszystko Git CNC nasuwa się tylko pytanie które jakiś czas temu zamieścił Forumowicz. A mianowicie co do montażu PC to z tobą problemów nie ma .Miła obsługa ,doradztwo itd. Problem pojawia się gdy tą PC trzeba serwisować lub co gorsze usunąć awarię ( jeżeli ona nastąpi ) Wtedy pojawia się problem .Nie odbierasz tel. i zbywasz klientów.
    Ja tego nie wiem lecz czytałem o tym ,bo to twój klient zamieścił.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Katarzyna177 Zobacz post
    Ja polecam firmę Emermag z Łodzi. Dobry kontakt na każdym etapie i pomoc w doborze urządzeń. Czas oczekiwania na zamówienie co prawda kilka tygodni jednak sam montaż bardzo sprawny, wszystko działa bez problemu od ponad roku.
    Dobre- jeden post i to jeszcze rejestracja 5 min temu i polecenie firmy. Do Widzenia Panie instalatorze.
    PV-9,96kW Dach- kąt 35*, Kierunek 0 południe

    PV 5,72 kW - od 25.03.16r.
    SMA 5000 3F
    Panele REC

    PV 4,24 kW - od 23.09.20r.
    SOLAX Power 3F
    Panele Ulica Solar
    Max uzysk z 1kW/rok -1226kWh


    Ogrzewanie : PC T-Cap 9kW gen.H ( od 30.10 2020r) W rezerwie piec elektryczny własnej konstrukcji
    Sterowanie automatyczne bezobsługowe.

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    _karolina_

    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Skąd
    Końskie
    Kod pocztowy
    26-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Od siebie mogę polecić firmę Eko Pompy Ciepła Końskie. Co prawda są ze świętokrzyskiego, ale w łódzkim też montują. Umieją doradzić i pomóc w wyborze odpowiedniej mocy pompy.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony