dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Snajperov

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    Warszawa/Kraków
    Kod pocztowy
    01-123
    Posty
    1

    Question Rozdzielenie instalacji cieplej wody (mieszkanie w bloku PRL)

    W krakowskim prlu byly sobie kiedys piecyki, a w kuchni elektryczny ocieplacz. Doprowadzono miejska wode, ale tylko do lazienki. Planuje duzy remont, rozwazam druga umywalke 40x20 w lazience - po drugiej stronie pomieszcznnia niz aktualna.
    Czy moge sobie tak bez karnie jakos rozdzielic instalacje?
    Powazniejsza ewentualnosc to brak wody cieplej w kuchni, do kuchni mam niedaleko z lazienki w ktorej scianie znajduje sie pion z ciepla woda
    Czy moge sobie jakos odbic rure i przeleciec po posadzce do kuchni?
    Mieszkam na 11p, cisnienie wody cieplej w lazience jest ok, ale czy daloby sie hipotetycznie zrobic niezaleznie?
    Tak ze gdyby ktos puscil zmywarke (pod ciepla wode podlaczona w zamysle) i ciepla wode w kranie to zeby osoba pod prysznicem tego nie odczula

    Drugie pytanie - mam taki stary PRLowski odplyw wody z wanny w podlodze. (gdzies pod zabudowa wanny wychodzi rurka poza murek i w kratke w podlodze). Czy to ogranicza moje mozliwosci i powinenem wybrac jakas konkretna wanne z jakim rodzajem odplywu?

    Czy moge miec deszczownice czy bedzie czegos za malo?
    Ostatnio edytowane przez Snajperov ; 16-10-2018 o 22:34

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gregory67

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    L
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Snajperov Zobacz post
    W krakowskim prlu byly sobie kiedys piecyki, a w kuchni elektryczny ocieplacz. Doprowadzono miejska wode, ale tylko do lazienki. Planuje duzy remont, rozwazam druga umywalke 40x20 w lazience - po drugiej stronie pomieszcznnia niz aktualna.
    Czy moge sobie tak bez karnie jakos rozdzielic instalacje?
    Powazniejsza ewentualnosc to brak wody cieplej w kuchni, do kuchni mam niedaleko z lazienki w ktorej scianie znajduje sie pion z ciepla woda
    Czy moge sobie jakos odbic rure i przeleciec po posadzce do kuchni?
    Mieszkam na 11p, cisnienie wody cieplej w lazience jest ok, ale czy daloby sie hipotetycznie zrobic niezaleznie?
    Tak ze gdyby ktos puscil zmywarke (pod ciepla wode podlaczona w zamysle) i ciepla wode w kranie to zeby osoba pod prysznicem tego nie odczula

    Drugie pytanie - mam taki stary PRLowski odplyw wody z wanny w podlodze. (gdzies pod zabudowa wanny wychodzi rurka poza murek i w kratke w podlodze). Czy to ogranicza moje mozliwosci i powinenem wybrac jakas konkretna wanne z jakim rodzajem odplywu?

    Czy moge miec deszczownice czy bedzie czegos za malo?
    Jeśli masz cienkie rurki, to używając ciepłej wody w kuchni, spadnie Ci ciśnienie pod prysznicem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony