dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Odkurzacz centralny - pomoc w wyborze

    Witam.

    Zastanawiam się nad zakupem jednostki centralnej wraz z akcesoriami. Instalacja w lini prostej około 21metrów, 4 gniazda na ścianie, 1 szufelka w kuchni.

    Proszę o informację co polecacie. Zastanawiam się nad modelem przewymiarowanym w stosunku do mojej instalacji. Chciałbym kupić dobrą jednostkę, tak aby nie było problemów z sprzątaniem.

    Ceny nie podaję celowo ponieważ chciałbym poznać wasze zdanie na temat odkurzaczy z różnych przedziałów cenowych.


    Pozdrawiam

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Sprawdź sobie odkurzacze firmy Borysowski, u mnie jest już zamontowany 6 lat i nie sprawiał nigdy problemów.
    Tego nie pomalujesz (:

  3. #3

    Domyślnie

    Podepnę się może pod temat, bo mam podobny dylemat. Instalacja ma długość max 20 m, raczej 15-17 mb, 4 gniazda na dole, 2 na górze + 2x wally flex + speed leo.W domu 2 koty, w przyszłości może jakieś psiska. Po przestudiowaniu forum skłaniam się do odkurzacza z filtracją cyklonową , bez dodatkowych filtrów. Rozważam Cyclo vac HD 801C lub Vacuflo TC 288X. Zależy mi na tym, aby był mocny i bezawaryjny.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał xdotka Zobacz post
    Podepnę się może pod temat, bo mam podobny dylemat. Instalacja ma długość max 20 m, ...... skłaniam się do odkurzacza z filtracją cyklonową , bez dodatkowych filtrów. Zależy mi na tym, aby był mocny i bezawaryjny.
    A może https://budownictwob2b.pl/instalacje...-i-s1570-split to bardzo dobre odkurzacze z separatorem sierści i włosów.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony