dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Wadliwy montaż rolet Portos z napędem ręcznym

    Witam,

    Zamontowane zostały mi podtynkowe rolety z portosa ( ręczne, na sznurek). Zamiast przeprowadzić sznurek przez nadproże, lub ramę okienną do której dokręcana jest przelotka i zwijacz, to został on przełożony "przez piankę" - na łatwiznę.




    Czy jest to na tyle wadliwy sposób montażu aby wyegzekwować sądownie zwrot pieniędzy? Firma montująca twierdzi że wystarczy przełożyć sznurek przez rurkę (np zielonkę), zatynkować to w narożniku i potem powkręcać przelotkę i zwijacz w narożniku ściany, czyli w tynku....już widzę jak to się trzyma...

    W firmie Portos stwierdzono że nie jest to co prawda prawidłowy sposób montażu- ale reklamacje składać trzeba w firmie która montowała...

    W innych firmach- polecono mi zamontować do rolet silniki i po sprawie. Zależało by mi ewentualnie na odzyskaniu kosztów jakie poniosę za przeróbkę, bo za nerwy i poprawki we własnym zakresie to już mi nikt nie odda.

    Czy wygrał bym na drodze sądowej w tym przypadku? Jeszcze dodam ze okna też zostały zamontowane na odpiernicz- mało kotew, brak klinów podporowych(jedynie poziomujące) a w roli podporowych nawet kawałki regipsów....

    ps- czy forum dopuszcza podawanie nazw firm takich "fachowych" wykonawców ?
    Ostatnio edytowane przez Lumen ; 31-10-2018 o 13:37 Powód: błąd

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony