dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Temat: Praktyczna różnica okna na pianę vs tzw. ciepły montaż

  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grabicak Zobacz post
    Powiedzmy sobie szczerze ... Są osoby których zwyczajnie nie da się przekonać do czegoś nowego. Stosując inną analogię nie nawiązującą do dachu- jakieś 20 lat temu kiedy zakładało się opony zimowe to nawet wulkanizatorzy patrzyli na nas jak na debili. Teraz zimówki zakłada większość. nie zmienia to jednak faktu że nadal są osobnicy którzy uważają że opona całoroczna wystarczy a zimówka to jakiś wymysł żeby ich naciągnąć na kasę.
    nie odpowiedziałeś na moje pytania, a porównanie do opon jest całkowicie chybione.


  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Grabicak
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Grabice
    Kod pocztowy
    66-620
    Posty
    215

    Domyślnie

    Kolego albo sobie poszukaj w internecie albo może przejść się po kilku budowach i sprawdź w których miejscach ściana najbardziej bywa zawilgocona. taśma paroszczelna ma za zadanie uchronić piankę w tym miejscu gdzie jest ona najbardziej narażona na unikanie wilgoci. Po to również mamy taśmę paroprzepuszczalną aby wilgoć która ewentualnie wniknie do pianki ze ściany mogła wydostać się na zewnątrz. wbrew temu co sobie wyobraziłem dziś w wilgoć nie próbuje wniknąć do pianki ona próbuje wydostać się na zewnątrz.

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Grabicak
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Grabice
    Kod pocztowy
    66-620
    Posty
    215

    Domyślnie

    Miało byś "wyobraziłeś". Nie mogę edytować postu z komórki

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grabicak Zobacz post
    Kolego albo sobie poszukaj w internecie albo może przejść się po kilku budowach i sprawdź w których miejscach ściana najbardziej bywa zawilgocona. taśma paroszczelna ma za zadanie uchronić piankę w tym miejscu gdzie jest ona najbardziej narażona na unikanie wilgoci. Po to również mamy taśmę paroprzepuszczalną aby wilgoć która ewentualnie wniknie do pianki ze ściany mogła wydostać się na zewnątrz. wbrew temu co sobie wyobraziłem dziś w wilgoć nie próbuje wniknąć do pianki ona próbuje wydostać się na zewnątrz.
    Czyli jednym słowem całe te taśmy to wielki pic na wodę aby wyciągnąć kasę od inwestora i aby miał dobre samopoczucie.


  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Grabicak
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Grabice
    Kod pocztowy
    66-620
    Posty
    215

    Domyślnie

    jak napisałem do kilka postów wyżej zawsze będą ludzie którzy uważają że otaczają ich spiski i wszyscy próbują ich oszukać.

    Przecież mamy wolny rynek i nikt do niczego nikogo nie zmusza. Budujesz tak jak ci się wydaje że będzie najlepiej. A jeśli jesteś fachowcem to swoich klientów obsługujesz tak jak uważasz że dla nich będzie najlepiej. I myślę że to wyczerpuje znamiona na dalszej dyskusji.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Oczywiście masz rację
    Sciema nad sciemami

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony