dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 104
  1. #61
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Nikt nie kojarzy jakiś porządnych firm ze wschodniej Polski?

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał mitch Zobacz post
    Nie warto podpisywać umowy w biurze firmy, pozbawiamy się możliwości wycofania się z inwestycji w przypadku, gdy jednak z jakiegoś powodu dojdziemy do wniosku, że nie chcemy współpracować z daną firmą. Były już takie przypadki i tylko podpisanie umowy poza lokalem uratowało inwestora przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto (zainteresowani wiedzą, o jakiej firmie piszę ).
    Właśnie chodzi o to, żeby w momencie podpisywania umowy byc juz pewnym, że chce się z daną firmą współpracować.Szanujmy się wzajemnie - w kontrkście inwestor i instalator. Popatrz na te moje punkty kompleksowo
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konsultant Viessmann Zobacz post
    Właśnie chodzi o to, żeby w momencie podpisywania umowy byc juz pewnym, że chce się z daną firmą współpracować.Szanujmy się wzajemnie - w kontrkście inwestor i instalator. Popatrz na te moje punkty kompleksowo
    Patrzenie kompleksowe nie ma nic do rzeczy. Wiemy, jak wygląda rynek PV (i nie tylko) i wiemy jak wygląda podpisywanie umów w niektórych przypadkach i jak później wygląda odkręcanie takich umów. Na rynku jest miejsce dla każdego, i dla tzw. janusza biznesu (nie mylić z hurtownią ), dla porządnych firm i drogich firm. Każda z nich ma swój target. Problem zaczyna się wtedy, gdy inwestor orientuje się, że musi zapłacić 28 kpln za coś, co jest realnie warte 20 kpln, a za rozwiązanie umowy jeszcze musi zapłacić karę. Dlatego podpisywanie umów w lokalu firmy jest złym pomysłem. m.in. właśnie ze względu na brak szacunku do inwestora.
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Nikt nie kojarzy jakiś porządnych firm ze wschodniej Polski?
    w Lublinie - PODOBNO robią i projektują dobrze (usłyszane od kolegi, sam nie mam doświadczenia!)
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 01-10-2020 o 15:40

  5. #65

    Domyślnie

    mi robił wszystko jest dobrze zrobione - polecam!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 28-07-2020 o 18:15

  6. #66
    ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.204

    Domyślnie

    Czyli nie widzę tu polecanych firm ze śląska i małopolski mimo, że wątek ma dwa lata.
    Nikt nie chce podawać gdzie robił ?

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konrad_pach Zobacz post
    Szukając dobrej firmy fotowoltaicznej znalazłem bardzo polecaną firme może ktos coś kojarzy albo moze ktoś korzystał? Chcialbym sie dowiedzieć kilku rzeczy bo jestem zainteresowany. Podepne link moze ktos po str skojarz z góry dziękuję za odpowiedzi.
    Jak zapytasz w 10 innych wątkach na tym samym forum to na pewno uzyskasz odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 09-08-2020 o 10:00

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konrad_pach Zobacz post
    Szukając dobrej firmy fotowoltaicznej znalazłem bardzo polecaną firme FG ENERGY może ktos coś kojarzy albo moze ktoś korzystał? Chcialbym sie dowiedzieć kilku rzeczy bo jestem zainteresowany. Podepne link moze ktos po str skojarz z góry dziękuję za odpowiedzi. [SPAM]
    Zapytaj o te kilka rzeczy tych co polecali tą firmę a nie reklamuj firmy ....
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-08-2020 o 21:38
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #69
    Banned
    Dorian Matyja

    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Podpinam link w którym jest kontakt do firmy. Lepiej zawsze dowiedziec sie u źródła a nie tylko u osób które reklamuja firme. Zadzwoń/ napisz maila/ dowiedz sie i bedziesz miał wszystko jasne. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-08-2020 o 17:56

  10. #70
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Ja się dziwię ile jeszcze firma FB E będzie próbowała wrzucać tu spamu?? Są zdecydowanym liderem w tym roku (a może i nie tylko) pod względem tych głupich postów od niby klientów.
    Codziennie banujemy przynajmniej dwa nowe nicki z tym samym a oni uparcie swoje....
    Nawet napisałem im wiadomość na fb, ale zdaje się nie dotarła, bo chyba oni myślą w innym języku niż polski..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #71

    Domyślnie

    Mógłby ktoś polecić dobrą firmę zajmującą się PV? Poszukuję już od jakiegoś czasu. Fajnie jakby ktoś opisał też jak dana firma się u niego sprawdziła. To duża inwestycja i szczerze mówiąc mam trochę obaw.

  12. #72

    Domyślnie

    Cytat Napisał KlakierXx Zobacz post
    Mógłby ktoś polecić dobrą firmę zajmującą się PV? Poszukuję już od jakiegoś czasu. Fajnie jakby ktoś opisał też jak dana firma się u niego sprawdziła. To duża inwestycja i szczerze mówiąc mam trochę obaw.
    Cytat Napisał MartaKaczmarzyk Zobacz post
    Polecam sobie porównać kosztorysy u SPAM! i SPAM!. U mnie sprawdziło się SPAM!. Kosztorys przyszedł szybko, instalacja przebiegła bezproblemowo, firma zajęła się również dofinansowaniem. Za to mój znajomy wybrał SPAM! , bo wycena była korzystniejsza. Też sobie chwalił współpracę z Nimi, także to już indywidualnie trzeba się zorientować, ale te dwie firmy mogę polecić
    Aż się prosi zacytować coś z Dnia Świra. O żesz... Ale żenujący (żeby nie napisać dosadniej) marketing.
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  13. #73
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacek22

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Chrzanów
    Kod pocztowy
    32-500
    Posty
    35

    Domyślnie

    Też szukam takowej mieszkam w zachodniej Małopolsce ...Mam instalację o mocy 6,7 kW , którą chciałbym powiększyć o 3kW...Firma która robiła mi montaż to Sunday , nawet byłem z nich zadowolony bo zrobili szybko i porządnie... Dlatego też skontaktowałem się z nimi , tak BTW , dziwna firma ma tylko kontakt internetowy i podany jeden numer komórki który nie odpowiada... Wysłałem mailową prośbę o kontakt , gość oddzwonił następnego dnia i....cisza pózniej brak oferty . Próbowałem się skontaktować z miejscowymi firmami i ku memu zdziwieniu : Nie odpowiadają na maile , nie odbierają telefonów... Odpowiedziała jedna firma ze Śląska , która wstępnie podała cene 17000 za instalację 3kW, którą uważam za bardzo wysoką ...Szukam dalej.

  14. #74

    Domyślnie

    A ja poszukuję solidnej firmy z Warszawy lub okolic. Interesują mnie przejrzyste warunki umowy i oczywiście nie za wysokie ceny Ktoś mógłby coś polecić jakąś firmę? Najlepiej byłoby gdyby polecający bazował na osobistych doświadczeniach oczywiście

  15. #75

    Domyślnie

    Mogę polecic fachowców Z dużą pomoca i przekazywaniem wiedzy. Naprawdę w porządku.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 18-09-2020 o 18:39

  16. #76

    Domyślnie

    Szukam firmy godnej polecenia, zajmującej się montażem na terenie zachodniej Polski - woj. lubuskie...

  17. #77

    Domyślnie

    Wyślij zapytanie do wszystkich okolicznych firm i wybierzesz tę która poda dobry sprzęt za dobre pieniądze.
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  18. #78

    Domyślnie

    Tak trzeba będzie zrobić ...

  19. #79

    Domyślnie

    Cytat Napisał coachu13 Zobacz post
    Czyli nie widzę tu polecanych firm ze śląska i małopolski mimo, że wątek ma dwa lata.
    Nikt nie chce podawać gdzie robił ?
    ja brałem, gdzieś tu też na forum albo nie na tym a na wykopie, już nie pamiętam, polecaną ze Śląska Wichary.
    Robiłem na Mazowszu, jestem zadowolony - przy LONGi SOLAR LR6-60PB 305 W FULL BLACK i Solar Edge wyszło ok 4000 za 1 kWp, lokalesi z mazowsza mieli dużo wyższe ceny.

  20. #80
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    silver_stas

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    140

    Domyślnie

    Cytat Napisał coachu13 Zobacz post
    Czyli nie widzę tu polecanych firm ze śląska i małopolski mimo, że wątek ma dwa lata.
    Nikt nie chce podawać gdzie robił ?
    Ja od niedawna mam założoną instalację fotowoltaiczną o mocy 9,9 kW. Dom mam pod Krakowem , firma z Bielska- Białej, którą polecił mi znajomy u którego podobną instalację zrobili 2 lata temu . Właściciel ma wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie , po przyjeździe robi wycenę , później przesyła profesjonalny kompleksowy projekt w rozsądnej cenie. Ekipa przyjeżdża w ustalonym terminie i wykonuje prace sprawnie i przede wszystkim czysto . Do sprawdzenia i uruchomienia instalacji przyjeżdża elektryk o wysokich kwalifikacjach. Na koniec właściciel uruchamia falownik i przesyła dokumentację do firmy energetycznej . Brzmi jak bajka? Niekoniecznie . Ja przy budowie domu nie miałem pośpiechu , więc mogłem sobie pozwolić na czekanie na dobrych i polecanych fachowców . Dzięki temu mieszkam już kilkanaście lat i nie mam żadnych usterek i problemów . Tak było i tym razem .

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony