dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104
  1. #101
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Mi niedługo będzie robić 10kw solar industry z Krakowa. Nie omieszkam podzielić się opinią po wykonanej robocie

  2. #102

    Domyślnie

    A u mnie wygląda tak. Okna już wymienione, dach jest w trakcie robienia i.... zastanawiam się nad panelami foto. Powiem szczerze, że nie wiem co o tym myśleć, bo jedni uważają, ze się opłaca a inni podchodzą sceptycznie do tego. Nie wiem... Ma też ruszyć czy już ruszyć program /moderowano/
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 06-04-2022 o 15:51 Powód: linki reklamowe

  3. #103
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zakopane
    Posty
    227

    Domyślnie

    Więc założyła mi instalacje firma solarindustry z Krakowa.
    Termin montażu miał być do 30marca, instalacja założona 22 kwietnia. Mam wrażenie, że gdybym się niedopominal, to nie zostałbym poinformowany o niedotrzymanie terminu. Termin był raz przekładany. W dzień w którym miała przyjechać ekipa nikt się nie zjawił i nie otrzymałem na ten temat informacji. Oczywiście żeby być na montażu musiałem wziąć wolne, więc po prostu posiedziałem sobie w domu.
    W następnym umówionym dniu zjawiła się ekipa, notabene bardzo mili i czyści goście. Zrobili konstrukcje na dachu, wstępne okablowanie i tyle, bo nie mieli ze sobą falownika i paneli. Panele przyszły kilka dni później kurierem i dobrze, że miałem wolne, bo nikt mnie o tym nie poinformował i nie wiem kto by je odebrał. Falownik też przyszedł kurierem ale przynajmniej o tym wiedziałem.
    Na następny dzień zjawiła się ekipa i dokończyła montaż. Wszystko ładnie, czysto i bezproblemowo.
    Pv działa, wystawa południowo zachodnia w ładny dzień robi 68kw więc chyba spoko. Napięcie nie przekracza krytycznego.
    Problemem tej firmy jest biuro i komunikacja z klientem, bo pomimo że dziewczyna z logistyki miła, to jakby nie ogarniała tematu.
    Aha dotąd nie otrzymałem uzgodnień ppoz, z racji przeoczenia w biurze ale podobno już wysłane.
    Podsumowując ekipa montująca bdb-, biuro oferta i wyliczenia bdb-, logistyka mierny

  4. #104

    Domyślnie

    Dzwoń pod /moderowano/ do ekspertów instalacji fotowoltaicznych z Małopolski, którzy pomagają też w zabezpieczeniu dachówki i podejmują się szybkiego, wysokociśnieniowego mycia budynków mieszkalnych, ale i komercyjnych.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 01-08-2023 o 10:52 Powód: reklama

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony