dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 104
  1. #41

    Domyślnie

    4.000 netto za 1kW to atrakcyjna oferta? Pytam bo dostałem do skrzynki ulotkę jakiejś lokalnej firmy.

  2. #42
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Swiatel33

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Czechowice-Dziedzice
    Kod pocztowy
    43-502
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam Serdecznie,
    Ja natomiast nie polecam wykonawcy Aguia Media S.C. z Kobióra, wykonywali dla mnie instalację i zgodnie z opinią techniczną jest wykonana niepoprawnie.
    Główne problemy to kable leżące bezpośrednio na dachu oraz niewypoziomowana konstrukcja krzywiąca panele. Wykonawca zasłania się dobrym pewnikiem i pewnie sprawa znajdzie finał w sądzie. Z mojej strony polecam zasięgnąć porady i dystrybutorów markowych komponentów, posiadają oni bazę dobrych wykonawców.
    Ja skusiłem się na markowe elementy i dobre opinie na oferto. Jednak mam obecnie spory problem, którego nikomu nie życzę. Fotowoltaika ma sens i powinna nas cieszyć szczególnie w słoneczne dni. I ZGADZAM SIĘ GRUNT TO DOBRE KOMPONENTY I B.DOBRY WYKONAWCA Z CERTYFIKATAMI.

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Małgorzatachrzan- ile ten zielony szit płaci co za trolowanie?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    Małgorzatachrzan- ile ten zielony szit płaci co za trolowanie?
    ktoś jak się wypowiada to niekoniecznie musi trolować.. ktoś coś poleca bo jest zadowolony, a każdemu z nas zależy żeby wszystko było wykonane jak najlepiej

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Owszem Alicjo, ale podobny tekst w co najmniej dwóch różnych tematach, wysłant z nowego konta świadczy tylko o trolowaniu.

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    arkadiuszkalinowski7

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Ciechanów
    Kod pocztowy
    06-400
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał tobiasz86 Zobacz post
    Owszem Alicjo, ale podobny tekst w co najmniej dwóch różnych tematach, wysłant z nowego konta świadczy tylko o trolowaniu.
    nie koniecznie bo ja też u nich robiłem i ich polecam

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Ja nie twierdzę że to zła firma, ale takie chwyty reklamowe to czysta żenada! Jeśli chcą się zareklamować niech napiszą prosto, a nie podszywają się pod niby zadowolonych klientów. Mnie osobiście takie praktyki brzydzą i nawet nie patrze na ich ofertę!
    A co arku, ty też od nich

  8. #48

    Domyślnie

    temat forum jest o rzetelnych wykonawcach są tutaj ludzie, którzy są zadowoleni z wykonawcy i nie wiem po co miałby ktoś się podszywać pod kogoś. Ja kiedy jestem zadowolona to polecam

  9. #49
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarekmaz

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-642
    Posty
    14

    Domyślnie

    Dlatego własnie najlepiej szukac opinii na fb Tam pod własnym nazwyskiem prawdziwi klienci

  10. #50

    Domyślnie

    dokładnie, można przecież opinie sprawdzić w innych źródłach na temat danej firmy

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał annakwiatkowska Zobacz post
    dokładnie, można przecież opinie sprawdzić w innych źródłach na temat danej firmy
    Oglądałaś?
    Niestety, tak działa marketing internetowy (nie chodzi mi o konkretną sytuację - a o mechanizmy i narzędzia).

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Kaizen - annakwiatkowska i arkadiuszkalinowski7 IMHO to ta sama firma spamerska. Właśnie czekam aż podpadną bardziej i bedzie mozna z czystym sumieniem zbanować.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 16-06-2020 o 15:51

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał annakwiatkowska Zobacz post
    temat forum jest o rzetelnych wykonawcach są tutaj ludzie, którzy są zadowoleni z wykonawcy i nie wiem po co miałby ktoś się podszywać pod kogoś. Ja kiedy jestem zadowolona to polecam
    Zielony schit to polecana przez ciebie firma... wystarczy poszukać płacą 3gr/posta właśnie z tego powodu zarobiłaś 9 gr. jeszcze trochę dobrych opinii i będziesz miała na kajzerkę
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    3 gr / post? Zdecydowanie za mało. Taka płaca nie wystarczy na ee.
    Powinni więcej płacić
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #55

    Domyślnie

    Wpadniesz na inne fora to zrozumiesz że Zielony schit jest wszędzie i wszyscy go chwalą. A prawda jest taka że to badziew a nie firma.
    7.3kW w fotowoltaice + 7,2m2 kolektorów słonecznych.

  16. #56
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinbbb Zobacz post
    Wpadniesz na inne fora to zrozumiesz że Zielony schit jest wszędzie i wszyscy go chwalą. A prawda jest taka że to badziew a nie firma.
    Dobra firma nie musi robić reklamy - zadowoleni klienci sami zareklamują. Natomiast partacze chwytają się brzytwy, żeby pozyskać klienta. Już to kiedyś pisałem ale powtórzę, stosowanie chwytów jak wyżej, podszywanie się pod niby zadowolonych klientów to dla mnie całkowite dno. Jak można zaufać takiej firmie skoro już na poziomie reklamy kłamią w żywe oczy! Porażka!

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kysztof_2

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Nowy Sącz
    Kod pocztowy
    33-330
    Posty
    119
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Wyłapywać- dawać znać reszcie forumowiczów. Bez litości

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    To może ja od siebie kilka wniosków z naszych doświadczeń?

    - Nie podpisuj niczego po godzinie, tylko sobie czas na porównanie ofert.
    - Przeczytaj umowę, Umowa to dokument na bazie którego będzie realizowana inwestycja a potem gwarancje.
    - Zwróć uwagę, czy firma działa dłużej niż rok.Spółki z o.o. sprawdźmy w KRS a działalności osobowe w bazie CEIDG.
    - Właściwy dobór instalacji. Prosumenci powinni dobierać moc instalacji do rocznego zużycia energii elektrycznej. Więcej nie znaczy lepiej.
    - Pytaj zawsze o personel firmy, szczególnie o kadrę inżynieryjną. Ktoś powinien dobrze przygotować rozplanowanie i całość inwestycji.
    - Warto sprawdzić referencje i ich jakość.
    - Autoryzacje - sprawdź czy firma jakimiś dysponuje. To daje pewność i wygodę w realizacji gwarancji.
    - Może oczywiste, ale.....siedziba. Warto zobaczyć biuro firmy i tam podpisać umowę.
    - Fizyczny magazyn: Magazyn z towarem jest niezbędny dla profesjonalnej firmy wykonawczej. Nie można montować większej ilości instalacji bez podręcznego zapasu sprzętu i towaru.
    - Własna ekipa montażowa - Praca z podwykonawcami to nic złego, jednak nie da się dobrze świadczyć serwisów bez własnego, zatrudnionego personelu.

    Zgadzacie się? dodalibyście coś?
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konsultant Viessmann Zobacz post
    - Może oczywiste, ale.....siedziba. Warto zobaczyć biuro firmy i tam podpisać umowę.
    Nie warto podpisywać umowy w biurze firmy, pozbawiamy się możliwości wycofania się z inwestycji w przypadku, gdy jednak z jakiegoś powodu dojdziemy do wniosku, że nie chcemy współpracować z daną firmą. Były już takie przypadki i tylko podpisanie umowy poza lokalem uratowało inwestora przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto (zainteresowani wiedzą, o jakiej firmie piszę ).
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

  20. #60
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    corey10

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    225

    Domyślnie

    Bardzo prosiłbym o propozycję profesjonalnego wykonawcy, który zrobiłby niewielką instalację na domu w okolicach Zamościa.

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony