dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 104
  1. #81
    ELITA FORUM (min. 1000)
    coachu13

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.205

    Domyślnie

    Czyli kto to ?

  2. #82
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    silver_stas

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    140

    Domyślnie

    Sun Eco Energy

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Napisał corey10 Zobacz post
    Nikt nie kojarzy jakiś porządnych firm ze wschodniej Polski?
    Ekosed - u mnie wykonali dwie instalacje
    Dom : 240 m2 powierzchni po podłogach (temp.22-23) + ok 66m2 powierzchni rekreacyjnej nad garażem (temp.20-21) + garaż dwustanowiskowy ok 56m2 (temp.ok 13). Sciany: gazobeton 24 + 20 styropian; dach : pianka poliuretanowa otwartokomórkowa 28cm. Podłoga 20 cm styropian, podłoga na piętrze 10 cm styropianu, fundamenty obustronnie styropian (15 cm zew i 5 wew). Podłogówka 100%, okna 3 szybowe, kominek, , rekuperator KomfoVent Domekt R600H , Pompa Mitsubishi Zubadan 11,2kW. IV strefa klimatyczna.

  4. #84

    Domyślnie

    A jak tam Hymon z Tarnowa przędzie ? Był tu temat o nich ale już go nie widzę. Teraz nawet reklamy w tv mają.
    4,48kW na południe kąt 45°

  5. #85

    Domyślnie

    Sprawdzona firma z małopolski - brzesko/nowy sącz - proszę o info na priv

  6. #86

    Domyślnie

    Cześć, podobnie jak wszyscy w tym temacie i ja szukam solidnej firmy w Łódzkim, (Bo wszystko tu tajne przez poufne, wymieniane tu to raczej małopolska i Warszawka), Nie musi być najtańsza chodzi mi o dobre komponenty solidność wykonania i oczywiście gwarancja. Byle nie była to firma krzak która po 5 latach zniknie z rynku. Moja miejscówka to Zduńska Wola, Sieradz itd. Może ktoś coś podrzuci nawet na priv. Pozdrawiam.

  7. #87
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bartosz21

    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    4

    Domyślnie

    Moi rodzicie przymierzają się do paneli fotowoltaicznych. Najlepiej to chyba kilka ofert mieć z różnych firm i dopiero decydować tak myślę.

  8. #88

    Domyślnie

    Ja mam niedługo spotkanie ze Strefą Energii, słyszeliście coś o nich?

  9. #89

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o montaż instalacji fotowoltaicznej w warmińsko-mazurskim, to polecam
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-11-2021 o 10:13

  10. #90
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Dlaczego polecasz? Przecież (pewnie) nie masz instalacji PV.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #91

    Domyślnie

    Jeśli szukacie kogoś z Wielkopolski to polecam Firma cieszy się dobrą sławą, mają wielu zadowolonych klientów. Warto wziąć ich pod uwagę
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-11-2021 o 10:14

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.777

    Domyślnie

    Cytat Napisał matigawron Zobacz post
    Jeśli szukacie kogoś z Wielkopolski to polecam Firma cieszy się dobrą sławą, mają wielu zadowolonych klientów. Warto wziąć ich pod uwagę
    Szkoda tego bo może bym dowiedział się która firma w Wielkopolsce cieszy się dobrą sławą
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #93

    Domyślnie

    Północne Podkarpacie... jeśli ktoś chce namiary, podam na priv.
    U mnie skończyli w 3 dni na dachu z dachówką.

  14. #94

    Domyślnie

    Ja korzystałem z i jestem zadowolony. Nie dam sobie ręki uciąć, ale chyba działają na całą Polskę.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-11-2021 o 15:56

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lis Witalis Zobacz post
    Ja korzystałem z i jestem zadowolony. Nie dam sobie ręki uciąć, ale chyba działają na całą Polskę.
    A od dawna u nich pracujesz? Powinieneś wiedzieć gdzie działają.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 24-11-2021 o 15:57

  16. #96

    Domyślnie

    Witam, jestem z mazowieckiego kilka dni temu zakładała u mnie firma E-FREE ZONE z Tarnowa działają na całą Polskę, z czystym sumieniem polecam zrobili 2 instalacje w rodzie ceny bardzo przystępne i własne ekipy, cała kasa po wykonaniu instalacji, mają też hurtownie fotowoltaiczna więc towar z pierwszej ręki.

  17. #97

    Domyślnie

    Cytat Napisał niedowiarek Zobacz post
    A od dawna u nich pracujesz? Powinieneś wiedzieć gdzie działają.
    Nie pracuję dla nich, a oni pracowali dla mnie. Działają na całą Polskę. Polecam zapoznanie się z podstroną "Realizacje", wrzuciłbym Ci linka, ale znów mi oznaczą jako spam. Tak czy siak jest tam na przykład Grudziądz, Poznań, Podkarpacie... To ostatnie jest całkiem blisko Małopolski.

  18. #98

    Domyślnie

    Cześć,
    czy może ktoś polecić rzetelną firmę fotowoltaiczną jestem z dolnego śląska.

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bobrow

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Jelenia Góra
    Posty
    5.207

    Domyślnie

    Witam Towarzystwo,
    poproszę opinię (na priv , aby reklamy nie robić) nt firmy Intelus Energy z Chorzowa.
    Syn się zdecydował na PV , a ja po dachu nie będę skakał ...(z wiekiem poziom ryzyka jednak wzrasta...zazwyczaj)
    Z góry dzięki
    Pzdr

    PS
    Chyba nie będzie spamu ze względu na samą nazwę firmy ?...
    Wiata PV 9,92kWp 32xLongi 310W+Sofar 11KTL-X,T-cap 9kW 3f mod F,opomiarowany,22-23 st w domu ,sprzęgło hydr+ CWU 300L 3,4m2 , grzejniki 65%+35% podłogówka, dom piętrowy z garażem , kubatura ogrzew 437m3 (pow ogrzew ok 200m2)+nieogrz 154m3 ,bez reku ,wentyl mech +grawit, okna PCV z roletami ociepl, dach 30cm wełny , ściany pustak ceram 24 cm+10 cm styro. Koszty PC CO+CWU:2017-7590kWh/3263pln,2018-6858kWh/2922pln,2019-6649kWh/2792pln,2020-7033kWh/wartość 3064pln-fizycznie 0,00pln

  20. #100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Helen21 Zobacz post
    A co sądzicie o tym by samemu zakupić panele i elementy instalacji w hurtowni takiej jak (SPAM), a wykonawcy szukać gdzie indziej? Podobno oni też robić projekt. Czym kierować się przy wyborze montażysty?
    To był całkiem dobry pomysł, tylko:
    1) na pewno nie w tej hurtowni (omijać szerokim łukiem!)
    2) parę miesięcy temu.
    3) oni zrobią projekt, wykona kto inny, a w razie wtopy wszyscy umyją ręce. Doskonały przepis na pasztet
    W tej chwili chyba tylko najgorsi wykonawcy mają wolne terminy.
    stodoła 130 m2 z garażem 20m2, PV 9,8 kWp na dachu, napędzana PC PW 10 (roczne zużycie CO+CWU+chłodzenie pasywne ok. 3700-4300 kWh, 99% w II taryfie), WM własnej roboty+rekuperator. Ściany 24+20 styropian, podłoga 15 cm perlit, dach 30 cm wełna. Podłogówka + grzejnik w temp otoczenia w łazience i garażu. Masa mostków i niepotrzebnych kominów

Strona 5 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony