Cytat Napisał Bertha Zobacz post
Zadam pytanie dodatkowe: próbowałaś spać w innym pokoju niż ten z nowym sufitem? To tańsza próba niż demontaż sufitu.
Śpię w sypialni, która jest obok pokoju, w którym spadł ten nieszczęsny sufit. Próbowałam spać również w salonie oraz w pokoju gościnnym. W każdym miejscu dźwięki są słyszalne. Dzisiaj przyszedł zarządca razem z konserwatorem sprawdzić kaloryfery, gdyż myśleli, że dźwięki mogą byś spowodowane właśnie przez nie. Okazało się jednak, że z kaloryferami jest wszystko ok. Zarządca rozłożył ręce i powiedział, że nie ma pojęcia co to może być.
Już chyba wolałabym mieć upierdliwego sąsiada, bo chociaż bym wiedziała, skąd te dźwięki pochodzą.

Tak sobie teraz myślę, że te dźwięki pojawiały się już przed zawaleniem sufitu...wtedy myślałam, że sąsiad z góry ma tak małe mieszkanie, że musi odsunąć wszystkie krzesła, aby rozłożyć sofę do spania . Ale wtedy te dźwięki pojawiały się bardzo rzadko. Dzisiaj to jest istny koncert.

Da się tutaj jakoś zamieścić plik z dźwiękiem? Mam nagrane te "szuranie", może ktoś wpadnie na jakiś genialny pomysł po przesłuchaniu.