dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    pusza88

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-254
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Zadam pytanie dodatkowe: próbowałaś spać w innym pokoju niż ten z nowym sufitem? To tańsza próba niż demontaż sufitu.
    Śpię w sypialni, która jest obok pokoju, w którym spadł ten nieszczęsny sufit. Próbowałam spać również w salonie oraz w pokoju gościnnym. W każdym miejscu dźwięki są słyszalne. Dzisiaj przyszedł zarządca razem z konserwatorem sprawdzić kaloryfery, gdyż myśleli, że dźwięki mogą byś spowodowane właśnie przez nie. Okazało się jednak, że z kaloryferami jest wszystko ok. Zarządca rozłożył ręce i powiedział, że nie ma pojęcia co to może być.
    Już chyba wolałabym mieć upierdliwego sąsiada, bo chociaż bym wiedziała, skąd te dźwięki pochodzą.

    Tak sobie teraz myślę, że te dźwięki pojawiały się już przed zawaleniem sufitu...wtedy myślałam, że sąsiad z góry ma tak małe mieszkanie, że musi odsunąć wszystkie krzesła, aby rozłożyć sofę do spania . Ale wtedy te dźwięki pojawiały się bardzo rzadko. Dzisiaj to jest istny koncert.

    Da się tutaj jakoś zamieścić plik z dźwiękiem? Mam nagrane te "szuranie", może ktoś wpadnie na jakiś genialny pomysł po przesłuchaniu.

  2. #22
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Misterhajt

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    435

    Domyślnie

    Oczywiście, że się da. Wrzuć na jakiś serwer (np. youtube) i wklej link.
    Jeżeli chodzi o moją interpretację oraz poradę, to nie przejmuj się tymi dźwiękami. Wszystko będzie dobrze, a do dźwięków się przyzwyczaisz. Bez paniki.
    Powodzenia i zdrówka życzę.

  3. #23

    Domyślnie

    Dzień dobry, czy udało się Państwu ustalić źródło dźwięków? Mam ten sam problem i już nie wiem co robić.

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Na razie widzimy ze meldujesz problem. Z braku szklanej kuli, może napiszesz cuś więcej? Lokalizacja, rodzaj budynku (monolit, wielka płyta, coś niskiego z cegieł, bloczków?), piętro na którym mieszkasz, wiek - budynku, czy w okolicy trwają jakies prace ziemne? Może trwa budowa nowej drogi i jeżdżą walce wibracyjne duże, takie ponad 2 tony i z kolcami? Od takiego walca z włączoną wibracją, to szklanki dzwonią jak na podniesienie w kościele. Tylko organisty nie słychać. Takie tam pytana na szybko.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Na razie widzimy ze meldujesz problem. Z braku szklanej kuli, może napiszesz cuś więcej? Lokalizacja, rodzaj budynku (monolit, wielka płyta, coś niskiego z cegieł, bloczków?), piętro na którym mieszkasz, wiek - budynku, czy w okolicy trwają jakies prace ziemne? Może trwa budowa nowej drogi i jeżdżą walce wibracyjne duże, takie ponad 2 tony i z kolcami? Od takiego walca z włączoną wibracją, to szklanki dzwonią jak na podniesienie w kościele. Tylko organisty nie słychać. Takie tam pytana na szybko.
    Dużo z tego napisała już. Piętro 5, budynek z 2011?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony