dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000)
    rustin

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    1.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ja teraz ustawiłem na 2 w skali niemieckiej, jak miałem na 5 to był kamień w czajniku

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał qbek17 Zobacz post
    Wygląda na to, że masz dosyć mały ten zmiękczacz... skoro przed regeneracją twardość wzrasta to znaczy, że złoże już się wyczerpało (powodów tego może być kilka, np. za mała dawka soli albo za duża objętość między regeneracjami).
    Zmiękczacz jest dobry, problemem jest zapychający się filtr przed nim 20mikronów. Jak go nie wymieniam przez dłuższy czas to złoże nie jest uzupełniane odpowiednią ilością wody. Miałem pełno tych filtrów po zakupie zmiękczacza i muszę je zużyć, ale nigdy mi się nie chce go zmieniać na czas stąd "problemy" z twardością. Być może już w przyszłym roku założę 50 mikronów i problem "odłoży się w czasie".

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał gregos11 Zobacz post
    Zmiękczacz jest dobry, problemem jest zapychający się filtr przed nim 20mikronów. Jak go nie wymieniam przez dłuższy czas to złoże nie jest uzupełniane odpowiednią ilością wody. Miałem pełno tych filtrów po zakupie zmiękczacza i muszę je zużyć, ale nigdy mi się nie chce go zmieniać na czas stąd "problemy" z twardością. Być może już w przyszłym roku założę 50 mikronów i problem "odłoży się w czasie".
    Ale jeśli miałbyś zatkany filtr wstępny to miałbyś problem z wodą w kranie - czyli albo by jej nie było, albo byłoby niskie ciśnienie... masz takie objawy?

  4. #44

    Domyślnie

    Oczywiście, że tak. Jak jest zapchany filtr mam automatycznie słabsze ciśnienie.

  5. #45

    Domyślnie

    A co wszyscy zainteresowani na to ????
    http://mpwik-milanowek.pl/app/webroo...rzez_ludzi.pdf
    Ostatnio edytowane przez dhorz ; 07-01-2020 o 17:18

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony