dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 160
  1. #121
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Jak wygląda system punktacji po kolejych miesiącach?
    Chyba tylko citymatic ma wzbogacone konto
    Ale to wynika z jasnego przypisu - przekieorwania na "Podziękuj".
    Czy "to" ma sens ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  2. #122

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Masz rację, komentuję bezsens takiego "Pomógł".
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Ciąg dalszy bezsensownych zasad "Podziękuj" to
    Musisz podziękować innym użytkownikom zanim podziękujesz @xxx ponownie.
    Ile trzeba tych podziękowań dać innym Forumowiczom aby dać kolejne temu @xxx ??
    Jeżli @xxx pomógł kilka razy a inni nigdy lub prawie nigdy to co ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #125
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Trzeba podziękować 5 innym Forumowiczom
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  6. #126
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Ale co co mam dziękować jeżli nie ma ku temu powodu ?
    Tylko po to aby podziękować osobie @xxx za kolejną dobrą radę lub informację?
    Bo Redakcja obawia się "korupcji" w zakresie podziękowań?
    Może słusznie a może nie słusznie.

    PS - Ok, będę słał inne podziękowania innym Forumowiczom
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #127

    Domyślnie

    Tworzysz grupę 6 osób i nie bedzie problemu, najpierw damy "podziękuj" temu co co chcemy, a później 5 podziękowań pomiędzy siebie i znów możemy dawać podziekowanie temu samemu, chyba o to redakcji chodzi


  8. #128
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Pomogłeś! Podziękowałem
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #129

    Domyślnie

    hehe, a ja Tobie nie mogę, muszę najpierw komuś innemu, tylko nie wiem ile razy z tych 5 co ustawiła redakcja


  10. #130

    Domyślnie

    No i dostałem idiotyczne podziękowanie od @d7d. Gratulacje.

  11. #131

    Domyślnie

    @vvvv nie denerwuj sie, przyjmij to na klate


  12. #132

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slawko123 Zobacz post
    @vvvv nie denerwuj sie, przyjmij to na klate
    Nie wiem czy dam radę. Luzik. Już pisałem gdzie mam te punkty i podziękowania. Niezły kabaret. Podoba mi się.
    Pozdrawiam. Trzymaj się,

  13. #133
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Prosimy trzymać się tematu wątku. Uwagi o pracy moderatorów należy zgłaszać bezpośrednio do Redakcji lub w tym wątku
    https://forum.muratordom.pl/showthre...um#post7838890
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 05-08-2019 o 20:49 Powód: Podanie linku.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  14. #134

    Domyślnie

    Dlaczego negatywne komentarze w "podziękuj" są dodawane in plus , a nie ma opcji in minus? To jest chore, bo będę dawał idiotyczne porady, ludzie będą to komentowali w "podziękuj" i nagle okaże się tak jak jeden czy dwóch na tym forum będę miał po 10 zielonych kartek przy nicku, jako ze jestem super pomocny, a tak naprawdę, to więcej zaszkodziłem niż pomogłem!


  15. #135

    Domyślnie

    Z tego co zauważyłem to w całej tej reputacji brakuje oznakowania dla danego pomocnego postu ile osób udzieliło reputacji dla danego postu/porady w ten sposób można wiedzieć który post jest pomocny i jak bardzo na podstawie ilości reputacji np 3,5 czy 10.

  16. #136

    Domyślnie

    A zauważyłeś, że dla twojej satysfakcji raz (słownie - jeden raz) też dałem ci "pomoga" byś chodził dumny jak paw i chełpił się tymi zielonymi ? Bo zasługi ja tam nie widziałem żadnej, ale ... niech się chłopina cieszy i chwali.
    Może i inni też sobie bekę zrobili ... z tego (?)
    Wiem, stara wypowiedź poprzednika, odgrzewam kotleta, ale ...
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  17. #137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.156
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Stawiam wniosek, żeby zlikwidować możliwość pisania komentarzy do reputek. Albo wyłączyć system reputek.
    Internetowe trolle upodobały sobie możliwość anonimowego (przynajmniej dla adresata) pisania inwektyw tą drogą.

  18. #138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Internetowe trolle upodobały sobie możliwość anonimowego (przynajmniej dla adresata) pisania inwektyw tą drogą.
    Dziwne... ja tą drogą otrzymuję same podziękowania i pochwały, czasami jakieś wskazówki

  19. #139
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    W zakładce:
    ustawienia / moje usatwienia/ moje konto / zaawansowane usatwienia jest opcja "ukryj reputację" . Jeśli nie chcesz korzystać z reputacji, wyłącz tę opcję.

    Pomogłem? Podziękuj....
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #140
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Dziwne... ja tą drogą otrzymuję same podziękowania i pochwały, czasami jakieś wskazówki
    Ja w przytłaczającej większości też, ale pojawiły się dwa komentarze o o których pisze Kaizen i na 95% wiem od kogo.
    Mnie to akurat bawi, że komuś z bezsilnej złości chce sie to robić
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony