dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 160
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Ja w przytłaczającej większości też, ale pojawiły się dwa komentarze o o których pisze Kaizen i na 95% wiem od kogo.
    Mnie to akurat bawi, że komuś z bezsilnej złości chce sie to robić
    Masz rację, ja też wiem od kogo dostałem już dawno taki komentarz, nawet jest tutaj jego wpis
    Ale trafnie to ująłeś, to po prostu bezsilność, bo o inteligencji nie wspomnę.
    Początkowo szukali jakiś przyczyn, potem stwierdzeń ,teraz mam wszystko w d....
    Póki nie zrobią porządku że zdjęciami nie będę pisał...albo znikomo. Tym bardziej że powoli wycofuje się z udzielania porad by potem mieć zapełnioną skrzynkę tym co tylko chcą się "pokazać" nie dysponując żadną wiedzą.
    Pkt reputacji w moim przypadku przekroczyły max i uzbierały się po jednym, dwa...sam mogę dać bodajże 17 za jedną gwiazdkę.
    Raz dostałem niebieską, a raz czerwoną gwiazdkę reputacji zapewne na święta.
    Mam wrażenie że tylko "wybrani"otrzymują "pochwały"tą drogą.
    Pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych świąt Bożego Narodzenia.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  2. #142
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiroMirek Zobacz post
    a Ja bym się przyjrzał tematowi moderacji i odpowiedzialności właściciela forum za treść postów ....
    Forumowicze często zgaszają "psucie" wątków poprzez pisannie nie na temat. Twój oryginalny wpis przenoszę do właściwego wątku, bo chyba wymaga szerszej dyskusji:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...-uwagi/page262


    Wracając do sprawy:
    - nie wiem czy można sprawdzić kto i jakie plusy daje. Jeśli już, to nie z poziomu moderatora. Może administrator - Redakcja - ma takie uprawnienia? Sądziłem że mowa o incydentach, ale jeśli to ma szerszy wydźwięk to może warto rozważyć jakąś formę wykluczenia z forum..
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 26-12-2022 o 17:22 Powód: uzupełnienie
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #143
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Niestety, nie mamy takich uprawnień.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #144
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W zakładce:
    ustawienia / moje usatwienia/ moje konto / zaawansowane usatwienia jest opcja "ukryj reputację" . Jeśli nie chcesz korzystać z reputacji, wyłącz tę opcję.
    Chodzi o to ustawienie?



    Mam ustawione jak widać, a widać "podziękuj" i reputki z komentarzami dostaję i wiszą w powiadomieniach jak każda nieprzeczytana wiadomość.

    Umożliwianie przez gospodarza anonimowe obrażanie gości uważam za niedopuszczalne. Nawet nie ma możliwości zgłoszenia tego do moderacji a podejrzewam, że to napisała osoba dodana do ignorowanych (więc i ignorowanie na to nie działa).

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	UkryjReputacje.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	7,8 KB
ID:	463160   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	MuratordomReput.jpg
Wyświetleń:	317
Rozmiar:	6,7 KB
ID:	463161  
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 03-01-2023 o 19:22

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Umożliwianie przez gospodarza anonimowe obrażanie gości uważam za niedopuszczalne. Nawet nie ma możliwości zgłoszenia tego do moderacji a podejrzewam, że to napisała osoba dodana do ignorowanych (więc i ignorowanie na to nie działa).
    Masz rację.
    Też otrzymałem tego typu "podziękowanie" ale autor chce pozostać anonimowy.
    Brakuje mu odwagi cywilnej. Wstydzi się napisać w otwartym tekstem tego co napisał w anonimowym "podziękowaniu".

    Każdy post ma swojego autora. Także posty typu "Podziękuj"
    Posty "Podziękuj" obowiązkowo powinny zawierać informację kto podziękował.
    Dzięki tej informacji odbiorca podziękowanie wie komu pomógł.
    Wysyłając podziękowanie zawsze dodają komentarz i info kto wysłał podziękowanie - (d7d)

    Chyba Informatycy zatrudnieni przez Redakcję potrafią ogarnąć taki temat?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 03-01-2023 o 21:48 Powód: uzupełnienie wpisu
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #146
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Chodzi o to ustawienie?



    Mam ustawione jak widać, a widać "podziękuj" i reputki z komentarzami dostaję i wiszą w powiadomieniach jak każda nieprzeczytana wiadomość.

    Umożliwianie przez gospodarza anonimowe obrażanie gości uważam za niedopuszczalne. Nawet nie ma możliwości zgłoszenia tego do moderacji a podejrzewam, że to napisała osoba dodana do ignorowanych (więc i ignorowanie na to nie działa).

    .

    Anonimowe obrażanie jest złe więc odnośnie Reputacji to Autorzy powinni być widoczni.

    Natomiast zmieniając troszkę temat napiszę tak:
    Kol. Kaizen
    Gościem chyba już nie jesteś tylko raczej stałym bywalcem.
    Przez te 20 tyś postów musiałeś ostro zaleźć komuś za skórę.
    Nie mówię że wśród piszących nie ma specjalistów od czarnej roboty ale nie bierze się to od tak znienacka tylko trzeba sobie zasłużyć.

    A teraz prosisz Administratorów aby na Twoim koncie nie było widocznych efektów Twojej pracy........Zrezygnować z reputacji

    Nie uważasz że trochę przeginasz, i zmieniasz zasady w trakcie gry.
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 04-01-2023 o 13:45
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  7. #147

    Domyślnie

    trudno, żeby ktoś uważający, że ma zawsze rację nie zalazł nikomu za skórę
    A sytem faktycznie jest kiepski, jak to wygląda tak jak tutaj czytam
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  8. #148
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Umożliwianie przez gospodarza anonimowe obrażanie gości uważam za niedopuszczalne. Nawet nie ma możliwości zgłoszenia tego do moderacji a podejrzewam, że to napisała osoba dodana do ignorowanych (więc i ignorowanie na to nie działa).
    Mnie możesz wyeliminować z kręgu podejrzeń.
    Jestem w gronie dodanych do ignorowanych ale nie napisałem tego typu "podziękowania".

    BTW - jak duże masz grono dodanych do "ignorowanych" i czym sobie zasłużyli ??
    Odmiennych poglądami ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  9. #149
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Mareks77
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-001
    Posty
    6.246

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    trudno, żeby ktoś uważający, że ma zawsze rację nie zalazł nikomu za skórę
    Kol.@ TKirk Tematem dyskusji jest ogólnie "System reputacji" a nie "7 grzechów głównych"

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Mnie możesz wyeliminować z kręgu podejrzeń.
    Myślę że Kaizen wie o kim mowa.
    Swoją drogą dostałem od tej osoby podziękowania w formie plusika Całą treść komentarza mogę przesłać Kaizen-owi na priv bo także o nim tam mowa.
    Ostatnio edytowane przez Mareks77 ; 04-01-2023 o 18:45
    Dom Opałek 1G z poddaszem użytkowym. 145m2 powierzchni użytkowej. Podłogówka 90m2, reszta to 9 grzejników.
    Piec Vaillant 206/5-5 + Moduł mieszacza VR61/4 + Regulator CM470/4 + VIH R120 + Grupa pompowa z siłownikiem do ogrzewania podłogowego Thermix MEIBES.

    Jeśli pomogłem kliknij......to nic nie kosztuje.

  10. #150

    Domyślnie

    Najpierw to niech właściciele forum naprawią mankament polegający na tym, że jak jestem "ignorowany" przez danego usera, to po kliknięciu w jego poście w zykły link do innego miejsca (publicznego) na forum, wyświetla się taki komuniat:

    "firmer nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

    1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

    2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

    3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

    Żadne z powyższych nie ma mijsca, a dodatkowo spokojnie mogę wejść w dany link nie będąc zalogowanym.
    Nieco to upierdliwe ...

  11. #151
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Najpierw to niech właściciele forum naprawią mankament polegający na tym, że jak jestem "ignorowany" przez danego usera, to po kliknięciu w jego poście w zykły link do innego miejsca (publicznego) na forum, wyświetla się taki komuniat:

    "firmer nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

    1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

    2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

    3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

    Żadne z powyższych nie ma mijsca, a dodatkowo spokojnie mogę wejść w dany link nie będąc zalogowanym.
    Nieco to upierdliwe ...
    Tak jest
    Możliwe, że ignorujący nawet o tym nie wie.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #152

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    BTW - jak duże masz grono dodanych do "ignorowanych" i czym sobie zasłużyli ??
    Odmiennych poglądami ?
    Wystarczy się nie zgodzić z "wiedzą" Kaizena.

  13. #153
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Czy wiadomości typu "Podziękuj!" mogą być nie anonimowe?
    Nie wiadomo kto dziękuje lub "dziękuje" lecz brakuje mu odwago aby napisać pod swoim nickiem
    Anonimowo to jest się odważnym
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #154

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Czy wiadomości typu "Podziękuj!" mogą być nie anonimowe?
    Nie wiadomo kto dziękuje lub "dziękuje" lecz brakuje mu odwago aby napisać pod swoim nickiem
    Anonimowo to jest się odważnym
    Zawsze się podpisuję.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  15. #155
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Potwierdzam
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #156
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Prośba zatem, kto chce niech się podpisuje.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  17. #157
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prośba zatem, kto chce niech się podpisuje.
    Nie masz racji Redakcjo.
    Ktoś anonimowo wysyła obraźliwe posty w formie "podziękuj" i mimo prośby Redakcji nadal nie będzie się podpisywał.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #158

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie masz racji Redakcjo.
    Ktoś anonimowo wysyła obraźliwe posty w formie "podziękuj" i mimo prośby Redakcji nadal nie będzie się podpisywał.
    Czytaj ze zrozumieniem, Redakcja napisał przecież:

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Prośba zatem, kto chce niech się podpisuje.
    czyli w dpopełnieniu - kto nie chce...? kumasz?

    Ja np. mogę Ci napisać publicznie, że za Twoje postawy mam do Ciebie "zero szacunku" i śmieszy mnie Twoja ranga "NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!", tylko nie wiem, czy to wystarczająco obraźliwe

    Może kto inny chce to zrobić za pomocą "podziękuj" - potraktuj to jako anonimowe badanie opinii publicznej

  19. #159
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Cytat Napisał firmer Zobacz post
    Czytaj ze zrozumieniem, Redakcja napisał przecież:



    czyli w dpopełnieniu - kto nie chce...? kumasz?

    Ja np. mogę Ci napisać publicznie, że za Twoje postawy mam do Ciebie "zero szacunku" i śmieszy mnie Twoja ranga "NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!", tylko nie wiem, czy to wystarczająco obraźliwe

    Może kto inny chce to zrobić za pomocą "podziękuj" - potraktuj to jako anonimowe badanie opinii publicznej
    firmer przeczytaj post #137 i kolejne.
    Chyba nie kumasz o co chodzi w tych postach.

    Możesz pisać publicznie co chcesz i to jest ok jeżeli mieści się w granicach prawa i zasad FM.

    "zero szacunku" , co Ciebie śmieszy i "czy to wystarczająco obraźliwe" to twój problem.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #160

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    firmer przeczytaj post #137 i kolejne.
    Chyba nie kumasz o co chodzi w tych postach.
    to też śmieszne, bo każesz czytać mi #137 i kolejne, a kolejny jest akurat mój ... dalej też różne zdania co do przedmiotu "anonimowości", więc jedyne, czego nie kumam, to czemu Twoja racja miałby być "twojsza"?

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Możesz pisać publicznie co chcesz i to jest ok jeżeli mieści się w granicach prawa i zasad FM.

    "zero szacunku" , co Ciebie śmieszy i "czy to wystarczająco obraźliwe" to twój problem.
    Tu się mylisz, bo ja najmniejszego problemu nie mam, i Ty też nie powinieneś... ale widać masz inaczej, skoro przejmujesz się nawet anonimami pisanymi na priv.

    Redakcja wyraźnie napisał w #143, że nie ma możliwości sprawdzenia, kto "dziękuje", więc stosuj się do rad dawanych innym i czytaj posty.

    I na koniec - jeżeli nie brakuje Ci odwagi cywilnej, nie wstydzisz się napisać w otwartym tekście tego, co ktoś napisał Ci w anonimowym "podziękowaniu", i o co tak bijesz pianę, to zamieść tu, na publicznym, kopię takiego "przykładowego" anonima - może przeczytawszy to, zmienię zdanie w przedmiotowej kwestii.

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony