dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 160
  1. #41
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Powinna już się pojawić
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Proszę sprawdzić teraz, powinna się pojawić
    teraz już jest, dziękuję
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    "Twój profil"
    "ustawienia" po prawej stronie na górze (w jednej linii z Wiadomości, Twój profil , Twoje posty , Ustawienia)
    a następnie po lewej "zaawansowane ustawienia"
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2018-12-10_113327.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	50,3 KB
ID:	423010

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEMODERATOR FORUM Avatar netbet
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.302

    Domyślnie

    ..
    trochę mnie tu nie było...
    punktacja?

    ..a tu nie chodziło od zawsze o dzielenie się wiedzą?doświadczeniami?


    10 punktów reputacji na start zaraz starcę ze klnięcie
    ale...

    dostanę 10 punktów od "znajomkuff" za odwagę i heroizm

    bez jaj...

    pozdro
    NETbet
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 15-12-2018 o 09:29 Powód: Język

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Powinna już się pojawić
    Pojawiło się, dziekuję.
    Przełączyłem na OFF, tak jak deklarowałem.

  6. #46
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Pojawiło się, dziekuję.
    Przełączyłem na OFF, tak jak deklarowałem.
    Bertha,akurat znaczy to kto "jest z lepszego sortu" czyli myśli

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał netbet Zobacz post
    ..
    trochę mnie tu nie było...
    punktacja?

    ..a tu nie chodziło od zawsze o dzielenie się wiedzą?doświadczeniami?


    10 punktów reputacji na start zaraz starcę ze klnięcie
    ale...

    dostanę 10 punktów od "znajomkuff" za odwagę i heroizm

    bez jaj...

    pozdro
    NETbet
    Zajrzałeś. dawno Cię tu nie było.
    Ten ranking to i dla mnie jest niepotrzebnym wymysłem, by nie napisać ostrzej, ale my najwyżej możemy podziękować za obecność. Tyle.

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Pytanie do Redakcji: Jak działa system reputacji na Forum ?
    Sprawdza się ?

  9. #49
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Powoli się rozkręca, choć myślałem, że będzie chętniej wykorzystywany. Raczej konieczna będzie korekta progów punktowych, bo możemy nie dożyć chwili, w której ktoś zdobędzie 10000 punktów potrzebnych na ostatni poziom
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Jest może pomysł jakiego nagradzania tych najbardziej pomocnych? jakiś kubeczek tudzież najnowszy miesięcznik w prezencie?
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Powoli się rozkręca, choć myślałem, że będzie chętniej wykorzystywany. Raczej konieczna będzie korekta progów punktowych, bo możemy nie dożyć chwili, w której ktoś zdobędzie 10000 punktów potrzebnych na ostatni poziom
    Może jakieś info masowe co jakiś czas o nowinkach na forum , lub pokolorowanie/uwidocznienie napisu

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Powoli się rozkręca, choć myślałem, że będzie chętniej wykorzystywany. Raczej konieczna będzie korekta progów punktowych, bo możemy nie dożyć chwili, w której ktoś zdobędzie 10000 punktów potrzebnych na ostatni poziom
    Podziękowanie za jakąś wartościową poradę powinno być naturalnym odruchem - tak samo robimy przecież w "realu". Dotychczas za każdą poradę dziękowałem autorowi osobnym postem - teraz mogę skorzystać z nowej opcji (wzorem innych, profesjonalnych forum) i już kilkakrotnie jej użyłem. Na pewno jest to dużo lepsze niż ranking i tytuły nadawane na podstawie ilości postów, gdzie w przypadkach wielu userów ilość ta jest odwrotnie proporcjonalna do jakości (przydatności) postów.
    Może przydałby się jakiś masowy mailing informujący o tej nowej funkcjonalności?

  13. #53
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Zapomniałem o jednej ważnej sprawie. Przycisk "podziękuj" nie został wprowadzony na wersji mobilnej Forum. Czekam na naprawę tego błędu i powinno to podwoić liczbę podziękowań.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał Redakcja Zobacz post
    Zapomniałem o jednej ważnej sprawie. Przycisk "podziękuj" nie został wprowadzony na wersji mobilnej Forum. Czekam na naprawę tego błędu i powinno to podwoić liczbę podziękowań.
    Chyba nie ma zwyczaju "podziękuj" na tym Forum.
    Strona Forum na komórce zawsze pojawia mi się w wersji na komputer.
    Nie chce się przestawić na wersję mobilną.
    Jest na to jakiś prosty sposób? Inny e-adres ?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 21-12-2018 o 16:15

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Ile ktoś ma tych "podziękuj", gdzie znajdę licznik? W sumie to mało potrzebne dla starszych stażem, ale dla nowych może być pomocne, zajrzy i zaufa. Lub nie.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 22-12-2018 o 00:17

  16. #56
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    toommm

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Bochnia
    Kod pocztowy
    32-700
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Napisał noc Zobacz post
    W sumie to mało potrzebne dla starszych stażem, ale dla nowych może być pomocne, zajrzy i zaufa. Lub nie.
    A starsi stażem to fachowcy w każdej dziedzinie i data rejestracji i ilość postów ma to wskazywać ??... śmieszne trochę ...już nie raz czytałem jak ktoś z ilością postów 10 daje konkretne rozwiązania przy których nie jeden " stary wyjadacz" powinien ściągnąć czapkę....


    nie wiem jak ma wyglądać takie plusowanie pomocnych postów ( pomocnych forumowiczów) bo moim zdaniem każdy taki plus powinien zawierać od kogo dostał i za który post ( nr postu) inaczej takie plusowanie może być wzajemnym nabijaniem numerków ( forumowego kumoterstwa ) i oczywiście powinno być do wglądu dla każdego , nawet nie zarejestrowanego czytelnika .. inaczej to bez sensu
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 22-12-2018 o 09:27 Powód: Korekta formuły cytowanego postu.
    dom Z216 + , OP 14 pętli , po podłogach 114 m2 , ytong 24 cm + 25 styro grafit , poddasze betonowe + 40 cm piany , fundamenty zwykłe + 20 cm styropianu hydro , wylewki : parter 20 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , piętro 5 cm styropianu + 12 cm wylewki zwykłej , balkon zlikwidowany , okna 3 szyby Veka , dachowe 3 szyby Velux , drzwi drewniane 4 szyby , rekuperacja Wanas 350 , pompa SDC allinone 1 f 9 kw , 100% płytek na podłogach , w planie kominek rekreacyjny.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    A ja własnie dałem plusa Redakcji. Taki jakiś bidny z tą jedną zielonką. Zachęcam innych. Tak bezinteresownie, świątecznie. Mamy tylko jedną Redakcję. Dbajmy o nią.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    A ja własnie dałem plusa Redakcji. Taki jakiś bidny z tą jedną zielonką. Zachęcam innych. Tak bezinteresownie, świątecznie. Mamy tylko jedną Redakcję. Dbajmy o nią.
    Dołączyłem się do świątecznej akcji Redakcja na +

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Dołączyłem się do świątecznej akcji Redakcja na +
    Nie wiem jak ty ale ja to chcę się po prostu podlizać. Może dadzą mi moderować tematy polityczne. Spełniłbym życiowe marzenie.

    Kurcze, siedzę w robocie, z braku chętnych na przedświąteczny dyżur. Kota można dostać.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 22-12-2018 o 21:12
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Nie wiem jak ty ale ja to chcę się po prostu podlizać. Może dadzą mi moderować tematy polityczne. Spełniłbym życiowe marzenie.

    Kurcze, siedzę w robocie, z braku chętnych na przedświąteczny dyżur. Kota można dostać.
    Taki świąteczny prezent dla Redakcji.
    Dużo dla nas robi
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 22-12-2018 o 21:35

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony