dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gieniun

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Wałbrzych
    Kod pocztowy
    58-300
    Posty
    19

    Domyślnie Budowa sieci wodociągowej

    Witajcie.

    Otrzymaliśmy od miejscowego ZWiKU warunki przyłączy i oprócz samego przyłącza wodnego, zakład chce, żebyśmy zrobili również kawałek sieci wodociągowej:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	53,5 KB
ID:	422925

    Wg moich obliczeń sieć będzie miała ok 100-110 m długości i będzie przebiegała tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	422926

    Informacyjnie, do drugiego zdjęcia, sieć 110 jest przy krawędzi drogi powiatowej, która znajduje się około 3 m niżej od drogi gminnej wewnętrznej, którą mam poprowadzić sieć 63 do mojej granicy działki.

    Czy możecie w mniejszym lub większym przybliżeniu określić jaki może być tego koszt?

    Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał gieniun Zobacz post
    Witajcie.

    Otrzymaliśmy od miejscowego ZWiKU warunki przyłączy i oprócz samego przyłącza wodnego, zakład chce, żebyśmy zrobili również kawałek sieci wodociągowej:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	53,5 KB
ID:	422925

    Wg moich obliczeń sieć będzie miała ok 100-110 m długości i będzie przebiegała tak:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	422926

    Informacyjnie, do drugiego zdjęcia, sieć 110 jest przy krawędzi drogi powiatowej, która znajduje się około 3 m niżej od drogi gminnej wewnętrznej, którą mam poprowadzić sieć 63 do mojej granicy działki.

    Czy możecie w mniejszym lub większym przybliżeniu określić jaki może być tego koszt?

    Pozdrawiam
    Nawet w dużym przybliżeniu będzie ciężko jako, że ceny "szaleją". Na oko z 50 tyś. Może trochę mniej, może trochę więcej.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja za 85m 110ki, wraz z przyłączem do mojego domu (7m) i do studni na działkę sąsiada, zapłaciłem 20 tys zł netto. Droga wewnętrzna nieutwardzona. 1 dzień pracy firmy.

  4. #4

    Domyślnie

    też robiłem przyłącze ostatnio, woda i kanaliza, 100m kanaliza i 120m woda, woda przewiertką, koszt 20tys zł. ceny były różne nawet do 50tys zł. cena oczywiście z materiałem i pełną dokumentację do odbioru budynku.

  5. #5

    Domyślnie sieć wodociągowa i kanalizacyjna

    Witam,

    Jaki jest koszt wykonania wodociągu i kanalizacji w drodze około 250 metrów od głównego wodociągu?

    będę wdzięczny za odpowiedź.

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Robaczywy

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    748
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Spory rozrzut w cenach widzę, u mnie 140m wodociągu, w tym 90tka 120m i 40tka 20m kosztowało 16tys brutto Wykonane przez firmę, która osbługuje wodociągi na zlecenie gminy.
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-projektu-INES - dziennik budowy

    164m2 powierzchni użytkowej, 239m2 powierzchni całkowitej, OZC by Asolt 7,7 kW, 10cm piany na fundamencie, 20cm styropianu na elewacji, 15cm piany na podłodze, 17 cm piany ZK na dachu, 11cm wylewki, pompa ciepła Apic 10CGW, AirPack Home 600V, brak gazu, 100% podłogówka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony