dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 261
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Witam. Zapraszam do komentowania/krytykowania/zadawania pytań ...
    Ciekawy jestem, czy widzicie zdjęcia. Czy jest sens umieszczać inne ...

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Jasiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    2.099
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Zdjęć nie widać ale sobie można klknąć na zielony domek.

    BTW. Szybko ci poszło - wszystko 21.10.202 !?

    Ech.... szlag mnie trafia jak sobie patrze na takie ładne obrazki i pomyśle, że ja jestem udupiony do wiosny

    No i to tempo w urzędach. W naszym powiecie kwant czasu to miesiąc. Np.: na wiosnę tego roku złozyliśmy papierki o KW. Jak się dowiedzieliśmy poczekamy na to jeszcze nie mniej niż dwa lata. Wot siudzba czeławieka ! Chyba się zakopie w kupe liści i prześpie do wiosny.
    Jasiu

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Nad zdjęciami jeszcze pracuję. Na razie przeniosłem na inny serwer, ten w wp jest do d... Mam nadzieję, że coś jednak zobaczycie - proszę o jakiś sygnał od kogoś, komu uda się coś zobaczyć .
    Co do tempa .... pisania dziennika. No cóż - rzeczywistość nie jest taka różowa. Na razie jestem na etapie wspomnień sprzed .. kilku lat. Moja budowa ciągnie się dosyć długo. Właśnie zakończyłem prace w tym sezonie i mam wreszcie czas pobawić się forum i obrazkami. No to teraz nadganiam stracony czas i w ciągu paru(nastu/dziesięciu) dni postaram się dociągnąć do teraźniejszości .
    A w urzędzie to nawet Paniom kawy nie zaniosłem - też się zdziwiłem, że tak szybko poszło.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    Widziałam 2 obrazki!!! Czekam na dalszy ciąg opowieści. Czy to maleństwo pod sosną na pierwszym zdjęciu to najważniejszy adresat budowy?

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Luśka - dzięka za info. Pojawiła się iskierka nadziei, że jednak coś będzie widać.
    Co do maleństwa to potwierdzam - najważniejszy adresat budowy (w tej chwili jeden z trojga )

  6. #6

    Domyślnie

    Wiem, wiem, czytałam w wątku - za przeproszeniem -"ekshibicjonistycznym". No i gratuluję ogromnie!!!

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA OD „ZRÓB TO SAM” Avatar ged
    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.844
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    615

    Domyślnie

    Am obrazków czasem nie widać jeśli masz firewall'a i tam zablokujesz 'advancet options/web/privacy/browsing privacy/referer' Wystarczy dać permit zamiast block dla wybranej domeny i obrazki widać. Ja mam firewall'a nortonowskiego. Jeśli się go ma z giełdy to po satupie blokuje automatycznie WP. Dlaczego - nie wiem, może jej nie lubi.
    Ged
    ps: Ja obrazki widzę. Bardzo dobra jakość. Co to za aparat ?

  8. #8

    Domyślnie

    No extra, wszystkie zdjęcia widać w dalszym ciągu. Tylko się zastanawiam, czy Ty te fundamenty podlewasz, czy trawę??? Ale zasada fotografii została zachowana: zdjęcie powinno intrygować!
    Niespodziewanie do Opalki - mamy już 3 facetów w kolekcji .

  9. #9

    Domyślnie

    Potwierdzam - jakość zdjęć doskonała. To mi nawet nie wygląda na cyfraka lecz na tradycyjną lustrzankę i skanowanie negatywu lub diapozytywu dobrej jakości skanerem do transparentów. Am - jak to było robione?

  10. #10

    Domyślnie

    No am, masz kawał pięknej chałupy! Widziałem już wszystkie fotki na republice. Czy ta wiecha na szlichcie to ostatnie dokonanie, czy jeszcze historia. Tak, czy siak niewiele Ci już zostało.

    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: ckwadrat dnia 2002-10-21 23:36 ]</font>

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Wyszedłem na chwilę a tu tyle zaległości.
    No to po kolei:
    Ged
    Pewnie masz rację - w domu nam Nortonowskiego firewall i obrazków z wp nie widać, a w pracy wszystko OK.
    Co do aparatu, to Nikon coolpix 990. Rzeczywiście jakość zdjęć niesamowita. Tylko, że to co widzicie, to jedynie cień oryginału.....
    W rzeczywistości jedno zdjęcie ma coś koło 2MB i nie dałoby się tego ściągać. To co zrobiłem, to najpierw zmniejszyłem rozdzielczość z 3M pixeli do ok. 1M pixel, a następnie jeszcze sporo skompresowałem jpega (przepraszam wszystkich niewtajemniczonych w te słownictwo - naprawdę nikogo nie obrażam )

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Luśka,
    Wierz mi na słowo - podlewam fundamenty - nie miałem innego zdjęcia z tamtego okresu.
    Umieściłem takie zdjęcie, bo w razie czego zawsze można napisać, że teraz wyglądam lepiej

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    ckwadrat - gratuluję pomysłowości z dotarciem do strony ze zdjęciami
    Co do aparatu to już napisałem wcześniej. Cyfrowy - tyle, że dobry
    Ta wiecha to już historia, ale najnowsza - sprzed 5 dni. Za jakiś czas pewnie to opiszę w dzienniczku.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    jejku jaka sliczna działka! zdjęcia widać wszystkie! super pomysł!!

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Am, dawaj ciąg dalszy. Zdjęcia super, domek zapowiada się niezły, a właściciel.....

  16. #16

    Domyślnie

    Super pomysł z tymi zdjęciami.
    Oczywiście nie mogłam czekać na ciąg dalszy i podglądnęłam na stronie inne zdjęcia.
    Szczere gratulacje domku!

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Super!!!
    No to teraz damskie jury bedzie miało problem.
    Same fajne towarki.

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Przez jakiś czas nie mogłem sie dostać na forum. Odpowiadam z opóźnieniem.
    Ivonesca - cieszę sie, że podoba Ci się moja działka. Pomysł ze zdjęciami nie jest mój - juz kilka osób wcześniej dawało posty z obrazkami. Ja tylko podpatrzyłem

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Majka - dalszy ciąg bedzie, tylko ... musze troche popracować z pracy bo w końcu mnie wyleją.
    W pracy siedzę na forum, jak wrócę do domu też siedzę po nocach na forum. Jak tak dalej pójdzie to nie tylko z pracy ale i z domu mnie wyleją .
    Co do domku i właściciela ...mam nadzieję, że właściciel nie bedzie odstawał za bardzo od domku .

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000)
    am

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    99

    Domyślnie

    Zielona
    Jesteś kolejną osobą, która obejrzała sobie wszystkie zdjęcia.
    Jak tak dalej pójdzie, to nikt nie bedzie już czytał moich wypocin ...

    Juz wiem! Na razie blokuję dostęp do mojej strony z domkiem. Jak nadgonię z dziennikiem to znowu bedzie dostępna


Strona 1 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony