dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Nietypowy salon z aneksem w kształcie trapezu (25m2)

    Witam

    Potrzebuję pomocy w aranżacji salonu z aneksem. Pokój ma nietypowy kształt trapezu, a dodatkowo na prawie całej długości jednej ze ścian jest okno tarasowe (także drugie okno w pomieszczeniu jest od podłogi do sufitu). Pokój jest dobrze oświetlony (taras od strony południowej). Chciałabym uzyskać jak najbardziej funkcjonalną kuchnie oraz przytulny salon, niestety mam problem z ustawieniem kanapy i telewizora.

    Zależy mi na rozkładanym narożniku i 120 cm stole (z możliwością rozłożenia). Myślałam także o wstawieniu szafy/komody, gdzie mogłabym przechowywać część rzeczy salonowo-kuchennych (na projekcie kuchnia wydaje się za mała) oraz wyspy aby zwiększyć powierzchnię blatów roboczych lub wstawieniu do kuchni dodatkowych szafek. Niestety do tej pory nie udało mi się znaleźć żadnego dobrego rozwiązanie

    Z góry dziękuję za każdą pomoc.

    Ostatnio edytowane przez Marta T. ; 13-12-2018 o 15:10

  2. #2

    Domyślnie

    Wrzuć plan z wymiarami.
    >>> dziennik budowy <<<
    archiwum komentarzy do 15.12.2017
    Dom z użytkowym poddaszem, powierzchnia po podłodze (z garażem) ok 200m; ogrzewanie podłogowe (bez grzejników); gaz; brak kominka; płyta fundamentowa (pod płytą 10cm XPS, na płycie 10cm EPS); na ścianach 20cm grafitowego; ściany z BK.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    plik musi kończyć się rozszerzeniem .jpg (lub analogicznym, graficznym)


  4. #4

    Domyślnie

    Miałam właśnie wczoraj problemy z załadunkiem zdjęcia, dzięki za pomoc Elfir

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    okno przy kuchni jest niskie?

  6. #6

    Domyślnie

    Nie, jest to okno balkonowe, prawdopodobnie łamane na pół z możliwości otworzenia tylko górnej części.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Pośrodku ścianka na której wisi TV a z drugiej strony jest szafa kuchenna i siedzisko

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony