dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    petroG

    Zarejestrowany
    Dec 2018
    Skąd
    Nysa
    Kod pocztowy
    48-303
    Posty
    1

    Domyślnie Smugi po gruncie - POMOCY !!

    Witam wszystkich forumowiczów, jeżeli napisałem w nieodpowiednim miejscu proszę o przerzucenie tematu ponieważ jestem nowym użytkownikiem.
    Mój problem polega na tym,że nie mogę usunąc smug po guntowaniu,które zostały na szybach.Wiem,że błędem było nie zabezpieczenie okien,ale nie mieliśmy czasu.Po umyciu okien okazało się ,że smugi na szybach są nie do usunięcia.Próbowałem chyba wszystkiego,płyny do mycia naczyń, do mycia szyb.różnego rodzaju rozpuszczalniki,w tym nitro,aceton, spirytus 94 %,ocet, środek do usuwania gruntu, do usuwania kleju oczywiście też żyletki czy jak to się nazywa do czyszczenia okien i niestety nic nie pomaga widoczne smugi po gruncie zostają na szybach a są ich setki. Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły, doświadczenia to BARDZO proszę o pomoc, bo to co się stało to jest po prostu tragedia.Pozdrawiam

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ok**se

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Raszyn
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    645

    Domyślnie

    Grunt jest zajzajerem bardzo agresywnym - sorry ale marne szanse na usuniecie
    pozostaje:
    - polerka szyby - czynią to warsztaty naprawiające szyby samochodowe, samemu teoretycznie też można ale przy braku wprawy wujdzie kiepsko
    - wymiana szyb

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony