dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 7
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 138
  1. #101
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Na budowie został jeden majster. Maluje i gładzi tu i tam. Dziś powiesił rekuperator, trochę się na niego wkurzyłem bo nic nie konsultował, ale chciał mi zrobić niespodziankę heh. W sumie wyszło mu to nieźle. Dokupiłem 10m rury spiro na drugą czerpnię co będzie ukladana.
    Zrobiony kawałek korytarza w tynku mozaikowym żywicznym, super wygląda. Zrobimy kilka fragmentów ścian z tego. Wiadro baumit z Castoramy 120pln. Na 3m2 idzie.
    Doszły resztki złączek Hep20, trzeba pociągnąć parę punktów zanim za kilka dni wejdzie spec od łazienek.
    Kupiłem 10 gniazd z olx takie specjalne z wyłącznikiem om off.
    Dziś wymyśliłem drzwi przesuwne między korytarzem a kuchnią, będą się chować w zabudowie szafy. Będzie trzeba rozkuć 15cm ściany.
    Zamowilem ostatecznie schody dębowe za 2tys pln
    Oraz na korytarz paletę gresu onyx beż Santa claus. Za 3tys pln.
    Przymierzam się do zakupu kabli grzejnych do piwnicy. Dwie maty jedna około 10m2 druga 12 m2. Są na olx za tysiąc płn jedna,już z termostatem.

    Czuwaj.
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 08-01-2020 o 15:22

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Wykończenie idzie dość mozolnie, pewnie dlatego że mało majstrow zaangażowanych. Miałem dwóch, teraz jeden i drugi czasami.
    Nie chcę szukać już innych ekip, tylko spokojnie z tymi co mam to wykanczać, w końcu to nie wyścigi i nie spieszy się aż tak, choć chciałoby się w końcu zamieszkać a nie babrać w budowie.
    Kończymy zabudowe w piwnicy, tynki mozaikowe na korytarzach.
    Żałuję że się wpakowałem w hydraulike hep2o zamiast dać wszystko do zgrzania na rurach pp. Niby używają od dziesiątek lat na zachodzie ten system ale średnio temu ufam. Wyszło finalnie że sam się przy tym nagrzebalem, jest mniej pewne niż pp i pewnie droższe niż zlecenie tego na rurach pp. Żadna kurde korzyść. Ale może niepotrzebnie się martwię... Jak patrzę na pudło najdroższych złączek na rynku to mnie lekko ch... Strzela.
    Po perypetiach z umówionym glazurnikiem mam w końcu inną ekipę, za tydzień wejdzie. 5 tys za obie łazienki.
    Dziś pomalowalismy płot podkładem i przeciągnelismy kable antenowe przez peszle na dach.

  3. #103
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dziś kolejne duże sprzątanie cały bus worków na pszok pojechał. Majstry robią łazienki. Fajni, uczciwi ludzie.
    Wyjeżdżamy na dłuższe wakacje, majstry mają całą listę zadań. Tynk mozaikowy do poprawki tu i tam. Kazaliśmy dołożyć a to na raz się robi i efekt kiepski.
    Miałem lekki niepokój patrząc na kłębowisko rur za geberitem ale to raczej moja schiza. Wszystko trzyma, nic nie cieknie a Hep20 uznawany jest za bardzo dobry system. Zrobiłem kratkę sciekową w razie założona na piętrze w łazience.
    Za 2 tygodnie wracamy mam nadzieję zobaczyć skończone łazienki.
    Posadzone drzewka przed domem.
    Jedziemy do Andaluzji, może podejrzę jakieś cuda do wykończeniówki
    Czuwaj.
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 24-01-2020 o 20:06

  4. #104
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kolejne kroczki w wykańczaniu wnętrz. zrobili w kaflach łazienki. dwie nieduże łazienki zeszło im dwa i pół tygodnia , myslalem ze szybciej takie cos sie robi...na górze większa łazienka w spokojnym w beżu, na dole biało niebiesko. robota dosyc fachowo. jestesmy zadowoleni.

    W tym tygodniu będą kłaść gres na korytarzu i w kuchni.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ff1.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	33,9 KB
ID:	440640   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ee1.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	440641   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ee4.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	46,2 KB
ID:	440643   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eeeeew.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	35,0 KB
ID:	440644   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eeeewwww.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	65,8 KB
ID:	440645  


  5. #105
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Majstry kończą układanie gresu na parterze. zakupy gresu mamy definitywnie za sobą. Często to bywało tak że za pięć dziewiąta w markecie , zmęczeni głodni coś na szybko wybieraliśmy, niby czasu dużo na wszystko i trzeba planować przemyśleć, a potem się okazuje że trzeba błyskawicznie podejmować decyzje na ostatnią chwilę. tak działamy, póki co w życiu nam się to sprawdza
    trochę przeżywam że gres na podłodze nie jest w ciapy i mazy tylko za bardzo jednorodny i bedzie widać brudy... okaże się...fugi też jaśniutkie w łazienkach niby problem ale można przecież zabarwić albo zaimpregnować.
    Od przyszłego tygodnia ta sama ekipa bedzie kładła panele w sypialniach.

    dziś przyszły trepy dębowe na schody. cudne. dębina 4 cm gruba.

    dziś był stolarz, wykona dla nas dwie szafy i drzwi suwane, za szafy po 2600 a drzwi 2000. ma wykonać też kuchnię, za 11000.

    zakupiłem nierdzewne profile na balustradę na balkonie. deski sztachety są już pomalowane, chyba z dziesięć warstw impregnatu poszło.

    zaczynam rozglądać się za lampami podobają mi się te duże retro żarówy robiące od razu za lampy...

    balustrada na piętro ze szkła. będzie nowocześnie

    z Andaluzji wróciłem odmieniony...chcę tam pomieszkać, raj na ziemi...duże podróże mnie zmienają, dwa lata temu w Nepalu decyzja o budowie domu, teraz decyzja o biznesowych krokach. jak to mówią , sky is the limit.

    czuwaj.
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 13-02-2020 o 17:35

  6. #106
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Prace idą teraz w ładnym tempie. Stolarz i płytkarze działają w korytarzu i kuchni.
    Co jak co ale ekipy mamy naprawdę świetne. I to już kolejna bardzo fajna ekipa z olx, z marszu prawie że. Obalam głupi dogmat o tym że musi być z polecenia i że dobry fachowiec ma termin na 2025 do przodu.

    Kompletuję dokument do odbioru. Czekam na wpisy projektanta zmian nieistotnych, czekam na nowe mapki od geodety. Zamówiłem spawanie 10 metrowej barierki na balkon, żona wyszukuje sprzęty agd.
    Trzeba wkoncu podłączyć i odpalić rekuperator, jutro ma pojawić się kominiarz na odbiór.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-02-26_195903.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	58,1 KB
ID:	441266   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-02-26_195829.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	441267   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-02-26_195820.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	71,7 KB
ID:	441268  

  7. #107
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Widać postępy
    Ja też dwie ekipy znalazłem na OLX, jedną wziąłem bo skończyli u sąsiada i nawet nie musieli rusztowań na samochód ładować, a namiar na tynkarzy spisałem z baneru na płocie kila domów dalej. Tylko ekipę od SSO musiałem rezerować z prawie rocznym wyprzedzeniem - na pozostałe czekałem max. 2 miesiące.
    Nie jest tak źle z dostępnością.

  8. #108
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Widać postępy
    Ja też dwie ekipy znalazłem na OLX, jedną wziąłem bo skończyli u sąsiada i nawet nie musieli rusztowań na samochód ładować, a namiar na tynkarzy spisałem z baneru na płocie kila domów dalej. Tylko ekipę od SSO musiałem rezerować z prawie rocznym wyprzedzeniem - na pozostałe czekałem max. 2 miesiące.
    Nie jest tak źle z dostępnością.
    SSO to wiadomo, największy, najpoważniejszy etap, najbardziej czasochłonny, bo ekipa jak wejdzie to nie siedzi 2 tygodnie ale dużo dłużej. do SSO miałem ludzi zaufanych. tu akurat warto się dobrze przyjrzeć albo znać wcześniej taką ekipę. w tym etapie lepiej błędów nie popełnić.

  9. #109
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dalsze prace wykończeniowe. Widzę że to bardzo czasochłonny etap. Stolarze majstrują przy kuchni. Klinkier w korytarzu bardzo fajnie wygląda. Chciałem cegiełki, będą cegiełki.
    Przytargałem z synem dziesięcio metrową barierkę, ze 3km z zakładu metalowego mieliśmy do przejścia. Było co nieść . Później z majstrem wciągnęliśmy ją na balkon. Też była operacja. Trzeba to pospawać i przykręcić piękne olchowe sztachety w antracytowym, a jakże, kolorze.
    W końcu osadzona czerpnia, odpalony rekuperator. Delikatnie wieje lub zaciąga z każdego z anemostatow. Chyba o to chodziło
    Problem że trochę słychać szum na nawiewach. rekuperator stary trup i hałasują mu wiatraki. Od rekuperatora do skrzynki rozdzielacza zrobimy tłumik, może pomoże.
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 05-03-2020 o 16:13

  10. #110
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kuchnia skończona, szafy też. Stolarz trochę mi na nerwy działa głupek najpierw zrobił pawlacz na 2/3 możliwej głębokości a jak mu zwracałem uwagę że ma być cała wnęka wykorzystana to się ze mnie śmiał. To samo szafką pod umywalkę. Wmawiał mi że nie ma możliwości zabarwić tej szafki na niebiesko bo nie ma takich bejc. Zamiast lekko zabarwionego przetarte drewna i słojów pomalował pistoletem całkowicie to kryjąc farbą i wmawia mi że inaczej się nie da. Jeszcze raz coś od niego usłyszę to pożegnamy się niemiło.
    Wczoraj był spawacz do barierki na balkonie ładnie poszło.
    Wszystkie gniazdka i włączniki porobione jutro mają być pomiary elektryczne to już ostatni papier potrzebny do odbioru budynku.
    Sprzątniemy wewnątrz to wrzucę zdjęcia

    Ehh jak tu się cieszyć w tej całej sytuacji jaka się porobiła...
    Dobrze że dom skończony bo biznes mi mocno spadł i jakby to się stało kilka msc wcześniej to budowa by stanęła. Przynajmniej termin pandemii dostosował się do końca budowy przynajmniej to dobre...
    Pozdrawiam wszystkich
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 22-03-2020 o 21:01

  11. #111
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Wykończeniówka widać jest dosyć upierdliwa czasochłonna. Myślałem że to szybciej pójdzie ale i tak nie jest źle.
    Co wykonane zostało ostatnio:

    Odbiór i pomiary instalacji elektrycznej, wszytko jest dobrze. Po właściwym podłączeniu zasilania mają przyjechać na kolejne pomiary i dołożyć w rozdzielni FR oraz przepięciówke. Elektryka poprosiłem znów o przestawienie skrzynki o 90 stopnie wzgledem płotu.

    5 przęseł płotu trzeba było obniżyć o te 15 cm. Mamy pochylona działkę i pierwsze tyczenie poziomów nie było właściwe.

    Powstała barierka na balkonie. 10m długa. Pięknie wygląda.

    Barierka to ostatnia rzecz na którą czeka kierownik budowy aby złożyć komplet dokumentów do odbioru budynku.

    Drzwi wewnętrzne miał robić stolarz ale zdecydowaliśmy się na zamówienie gotowych z firmy erkado. Za 5 tyg mają być gotowe. Od stolarza niby loteria i drewno może się wypaczyć a te gotowce niby trzymają jakiś tam poziom. Mają uszczelki i są cichsze.

    Zostało pomalowanie klatki schodowej i kawałek korytarza.
    Taras tzn deski tarasowe.
    Brama, kostka przed domem, no i mebelki. Myślę że w ciągu miesiąca się wprowadzimy. W końcu będzie można się na cieszyć mieszkaniem w nowym domu. Póki co około 430tys wydane.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-04-02_205755.jpg
Wyświetleń:	160
Rozmiar:	101,6 KB
ID:	442523  

  12. #112
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MKuKu

    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Kluczbork
    Kod pocztowy
    46-200
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cześć,
    Janek czy do tych 430 000 zł wliczasz również wyposażenie typu meble i działka?
    Co do drzwi wewnętrznych i tyczy się tak samo zewnętrznych drzwi zrobionych z prawdziwego drzewa nic nie przebije. W domu rodzinnym mam drzwi wejściowe z drzewa egzotycznego, po prostu to jak się otwierają, zamykają itd.bajka, wyglądają też pięknie tylko kosztowały bardzo dużo. Wcześniej mieliśmy drzwi z drewna z naszych lasów to się porozchodziły i popękały. Dawniej jak rozmawiałem ze stolarzem to powiedział mi, że nasze polskie drzewo nie nadaje się w ogóle na drzwi wejściowe do domu, zaleca takie drewno jak mahoń itp.

  13. #113
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał MKuKu Zobacz post
    Cześć,
    Janek czy do tych 430 000 zł wliczasz również wyposażenie typu meble i działka?
    Co do drzwi wewnętrznych i tyczy się tak samo zewnętrznych drzwi zrobionych z prawdziwego drzewa nic nie przebije. W domu rodzinnym mam drzwi wejściowe z drzewa egzotycznego, po prostu to jak się otwierają, zamykają itd.bajka, wyglądają też pięknie tylko kosztowały bardzo dużo. Wcześniej mieliśmy drzwi z drewna z naszych lasów to się porozchodziły i popękały. Dawniej jak rozmawiałem ze stolarzem to powiedział mi, że nasze polskie drzewo nie nadaje się w ogóle na drzwi wejściowe do domu, zaleca takie drewno jak mahoń itp.
    Działki nie liczę. Mebli jeszcze nie mam ale np lodówka pralka 2 tv tzw agd za 11tys liczę skończę to wszystko ładnie podliczę i się podzielę podsumowaniem.
    Drzwi wiadomo że jak super wykonane z dobrego drewna to są dobre tylko to musi być wysoka półka i cena też. A w tym średnim pułapie cenowym lepiej kupić gotowca tak przynajmniej wyczytałem.

  14. #114
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    złożyłem dokumenty do odbioru budynku. Ostatnie spotkanie z kierownikiem. Reszta wypłaty z 2500 pln co wziął za 10 wizyt i prowadzenie dziennika. Spisał się.

    Do maja chcemy się wprowadzić.
    Zamówione drzwi wewnętrzne erkado 7 sztuk za 8600pln mocna okleina spl dąb.

  15. #115

    Domyślnie

    Ja też zdecydowałem się na gotowe drzwi- Porta, głównie z uwagi na cenę. Wyszło mi do całego domu 19tys.,a drewniane byłyby 30.

    Powiem tak, szału nie ma , ale tragedii też nie. Bardzo ładnie wyglądają i to tyle. Zobaczymy jak ta okleina będzie się z czasem sprawować.

    Teraz robię listwy przypodłogowe, ale to już drewniane. 16zł za metr mi wyszło dwa razy lakierowane i pomalowane na biało. Tego jednego przez tego wirusa grypy i pseudo epidemię nie udało mi się na czas skończyć.

  16. #116
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ostatni tydzień majster dłubał koło schodów i na klatce schodowej pomalował. Ostatnie prace przed ostatecznym sprzątaniem. Wywiozłem resztę dech z działki aby nie szpeciły. W kopałem słupek. Ha, łatwizna a zabierałem się do tego jak pies do jeża.
    Zrobiłem podliczenie, wydane 480tys. Do zrobienia jeszcze 60m2 kostki, trochę mebli, podłoga w piwnicy.
    Wyjdzie nieco ponad 500 tys.pln


    Smacznego jajka
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 13-04-2020 o 10:13

  17. #117
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    W ostatni weekend ekipa 3 majstrow ułożyła kostkę przed domem. 60m2 3900pln wzięli. Kostka z dźwięcznie brzmiącej firmy Buszrem. Ładnie wygląda są spadki teraz leje to wodą i zamiatamy piaskiem.
    Dziś się relaksowalem z łopatą i taczką wywożąc górę piachu na okoliczny placyk zasypywać dziury. Miałem przed domem za dużo piachu trzeba było go usunąć.
    Gorącu dzień, mega cisza w okolicy tylko ja piach i wysiłek fizyczny. Fajnie było.

    Przyszła decyzja z inspektoratu budowlanego o odbiorze.

    Szukam desek na taras.

  18. #118
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Kupilem deski na taras swierk skandynawski z Norwegii- że też import drewna w Polsce się opłaca . Ładne deseczki 3,5 cm grube , 15 szerokie. 16 m2 tarasu , koszt za drewno 1300pln. w castorama impregnat grunt v33. już zagruntowane.
    pomalutku dogrywamy ostatnie pierdoły - ostatnie gniazdka, montraż okapu, ozdobne kafle nad kuchenką,
    odpływ spod rynny pod chodnikiem do poprawki. wyszedł za nisko jak mi się wydaje jeszcze to sprawdzimy i jakby co do poprawki.
    troche prac ziemnych ostatnio, tu podsypać, tam zasadzić, tu wywieźć i wyrównać. po okolicy trochę taczek piasku i ziemi rozwiozłem, przed domem już rosną i przyjęły się różne drzewka i krzewy, oraz najszybszy żywopłot świata wiąz turkmenistanu.
    projektuje barierkę na balkon, z nierdzewki na laserze mi wytną
    klatka schodowa piękna jasna, z cegiełkami klinkierowymi , tylko jasna ściana na klatce to bedzie zaraz uciapana trzeba coś wymylśleć .
    no i barierka wewnątrz - planuje z rury miedzianej. może szkło do tego . w końcu coś tam zabłysnę mam nadzieję z takim elementem wnętrza
    no i lampy - mam już z dziesięć w koszyku w sklepie internetowym, czekają na finalizację. na pewno gdzieś będą te retro żarówy wkręcone bezpośrednio w gwint ceramiczny. surowizna

    żona coś tam już o meblach mówi i wizycie w jednym z salonów.
    naprawiłem stare kolumny, a wzmacniacz poszedł na przegląd. CD idzie w odstawkę, trzeba iść z postępem, za całe 85pln kupiony google chrome cast audio. do tego smartfon z deezer i masz całą muzykę na kliknięcie palca.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	barr.jpg
Wyświetleń:	105
Rozmiar:	82,0 KB
ID:	444255   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-05-18_165842.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	86,1 KB
ID:	444256  

  19. #119
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Dom zaczyna służyć. Można iść posiedzieć w leżaku wziąć kąpiel itp. Podoba mi się totalna cisza. Trawa zaczyna rosnąć.
    Majster poprawił podnoszące się panele, wykończeniowcy dali plamę za ciasno je ułożyli trzeba było poodcinac trochę przy ścianach. Niby proste a zepsuli to.
    Czekamy na podłączenie prądu i meble.

    Na tarasie osadzilismy klocki betonowe pod ułożenie desek. Deski piękne zaimpregnowane czekają na skręcenie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-05-30_065127.jpg
Wyświetleń:	95
Rozmiar:	67,4 KB
ID:	444661   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-05-30_065133.jpg
Wyświetleń:	101
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	444662   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-05-30_065139.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	77,7 KB
ID:	444663   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-05-30_065151.jpg
Wyświetleń:	94
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	444664   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-05-30_070253.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	444665  

    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 30-05-2020 o 06:04

  20. #120
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    wczoraj zamontowali drzwi wewnętrzne, pięknie wyglądają dębowa okleina podobno z tego słynnego królewskiego dębu Bartek tak przynajmniej twierdził majster.
    pomylili jeden wymiar drzwi do łazienki będą dopiero za 3 tygodnie.
    8500pln za 7 drzwi firmy ercado z najlepszą okleiną cpl podobno trwała.

    taras na dole prawie skończony, deski położone, gres maskujący od frontu przykręcony, pozostało zrobić barierkę, pergolę i pomalować impregnatem.
    z najbardzeij upierdliwych rzeczy zostały listwy przypodłogowe podobno masa zabawy z tym.

    wczoraj dotarł piec do sauny, mercedes wśród piecy firmy Tylo, z funkcją parową, z olx używany trzy razy wygląda jak nowy koszt 1200pln.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eee.JPG
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	444898   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2020-06-05_140851.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	444900  
    Ostatnio edytowane przez Janekk1234 ; 05-06-2020 o 13:10

Strona 6 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony