dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 12
Pokaż wyniki od 221 do 228 z 228
  1. #221
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    do czego przyznać?
    Określenie "putinowski troll" to komplement, nie wyzwisko?
    Wiesz co, Elfir. Kiedyś cię szanowałem, choćby za to, że próbowałaś zaprowadzić jakieś normy w wątku politycznym. Teraz jednak, kompletnie straciłem dla ciebie szacunek. Określenia, które cytujesz nie użyłem w tym wątku wobec nikogo, o czym doskonale wiesz. Nie używałem też żadnych obraźliwych określeń wobec kogokolwiek. Wymyślasz, coś co nie istnieje, tylko po to, by się usprawiedliwić. Żenujące to. Rozumiem, że ktoś, może ty, z rozpędu dał mi bana. Ludzką rzeczą jest się mylić. Dorabianie jednak do tego filozofii i dalsze kłamstwa nie mieszczą się już w moim pojęciu i dobrego wychowania i kogoś na poziomie. Sorry ale ze mną już nie porozmawiasz. Nie mam przyjemności. Napisz jeszcze parę kłamstw i dobrze się z tym czuj.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  2. #222
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zacytuję Redakcję, która m.in. moderowała twoje wypowiedzi w tym wątku:
    "Nie ma natomiast zgody na przytyki do innych użytkowników i dyskusje, która ze stron jest ta gorsza."

    Nawet nie widzisz w którym momencie obrażasz.
    Popierałam aktywnie likwidację wątku politycznego właśnie z powodu takiego podejścia niektórych uczestników. Po próbie zwiększenia kultury dyskusji dostałam twarde dowody, że jakakolwiek poprawa jest niemożliwa.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 26-01-2019 o 20:01

  3. #223
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    ...
    Daj spokój. Tu nie ma z kim rozmawiać. Rozwiązali wątek, bo się krytyka władzy nie podobała i teraz dorabiają do tego filozofię. Mają swoje forum "dobrej zmiany". Ja tu już nie będę pisał.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  4. #224
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie


  5. #225
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Ten co się udzielał bardzo nieelegancko w wątku politycznym znowu się dziwi.Aż dziw bierze ,że pytania zadaje.

  6. #226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Daj spokój. Tu nie ma z kim rozmawiać. ...
    W pełni się z Tobą zgadzam
    unde venis et quo tendis

  7. #227
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    W pełni się z Tobą zgadzam
    No, byłbym niesprawiedliwy. Nie warto ale są wyjątki czyli ty, pepeg, i jeszcze parę innych sympatycznych osób. Zdziwisz się pewnie ale do nich zaliczam też NS-a. Wiem, co napiszesz, i zgadzam się z tobą ale... coś w nim jest. Miałem tu nie pisać. No nic, mordy zdradzieckie będą u mnie miały zawsze specjalne względy.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 27-01-2019 o 21:30
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  8. #228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    No, byłbym niesprawiedliwy. Nie warto ale są wyjątki czyli ty, pepeg, i jeszcze parę innych sympatycznych osób. Zdziwisz się pewnie ale do nich zaliczam też NS-a. Wiem, co napiszesz, i zgadzam się z tobą ale... coś w nim jest. Miałem tu nie pisać. No nic, mordy zdradzieckie będą u mnie miały zawsze specjalne względy.
    Na tym forum (przez tyle lat) nic mnie już chyba nie zdziwi
    Pepeg jednak, już zrezygnował w zabawę tutaj, (parę innych osób również) i sam się zastanawiam czy podobnego kroku nie uczynić.
    unde venis et quo tendis

Strona 12 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony