dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 12
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 228
  1. #181
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tak tak tak masz rację.Masz fotowoltanikę ? ....
    co to ? Jakaś nowa nauka ? Coś związanego z botaniką


    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Tak tak tak masz rację.Masz fotowoltanikę ? jeśli nie masz powinieneś się wypowiadać czy li tylko pytać? Masz kolektory słoneczne tak samo dywagować , rozwodzić pierdołami czy pytać tych praktyków.Masz kominek tak samo, masz dom pasywny 3/5 litrowy tak samo itd itd.Jak ma wyglądać to FM? To kilka przykładów.
    jesteś politykiem ? Jesteś na forum politycznym ?
    Ostatnio edytowane przez cuuube ; 12-01-2019 o 08:52
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  2. #182
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    co to ? Jakaś nowa nauka ? Coś związanego z botaniką
    Napisałem Ci o merytorycznej stronie zagadnień FM.Skoro masz panele fotow - używane to możesz nawijać do skutku , ale jak już wypowiadasz te swoje mądrości w temacie gdy takiej rzeczy nie posiadasz to by wątku nie zaśmiecać , powinieneś się wypowiadać czy nie? Popatrz co zrobiłeś z merytorycznej strony tego wątku , a piszesz
    Zbudujcie sobie forum polityczne , zarobicie niezła kaskę ...
    Koniec to koniec , nie rozumiecie po Polsku ?
    Żenua.

  3. #183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Jestem na forum budowlanym , a nie portalu plotkarskim nikogo się nie obawiam. Zachowujecie się jak już ktoś słusznie zauważył , jak dzieci . Dywagujecie nad czymś co redakcja postawiła jasno. Nie ma i nie będzie .
    Nie jestem za pisem , gdybyś czytał moje wypowiedzi to byś wiedział ( mimo ,że rzadko o tym informuję - bo jak już wspomniałem jestem na forum budowlanym , a nie innym) .
    Można chyba uznać ,że 99,5% użytkowników FM nie wplata polityki do wypowiedzi . Można ? Można...

    Zbudujcie sobie forum polityczne , zarobicie niezła kaskę ...
    Niktspecjalny już ci odpowiedział. Nie pasuje ci? Kto zatem każe ci to czytać czy też komentować? Omijaj i tyle.
    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Koniec to koniec , nie rozumiecie po Polsku ?
    To już jest przegięcie! Kim ty jesteś, by o tym decydować? Jakiś moderator? Podwójne konto?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  4. #184
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Niktspecjalny już ci odpowiedział. Nie pasuje ci? Kto zatem każe ci to czytać czy też komentować? Omijaj i tyle.
    To już jest przegięcie! Kim ty jesteś, by o tym decydować? Jakiś moderator? Podwójne konto?
    Wam nie pasuje ,że nie ma wątku politycznego to się przenieście tam gdzie jest . Tu jest forum BUDOWLANE
    O niczym nie decyduję , próbowałem tylko przypomnieć co redakcja zrobiła i czego nie zamierza robić co jasno daje do zrozumienia , ale widzę ,że nie dociera nic tak jak do Arturo. Dyskutujcie dalej o niczym , powodzenia
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  5. #185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Wam nie pasuje ,że nie ma wątku politycznego to się przenieście tam gdzie jest . Tu jest forum BUDOWLANE
    ...
    No i na forum budowlanym jest dział o muzyce, samochodach, zainteresowaniach, kuchni. Poza tym, dlaczego niby mamy się przenosić? Bo komuś tu nie podoba się krytyka "dobrej zmiany"?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  6. #186
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    perm daj już spokój dziś krytyka tych jutro tamtych , po co ci to chłopie , polityka to bagno , daj na luza .

  7. #187
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    perm daj już spokój dziś krytyka tych jutro tamtych , po co ci to chłopie , polityka to bagno , daj na luza .
    Nie dam na luz. To nadużycie wobec nas, forumowiczów. Są działy, gdzie, od lat jest kopanie się wzajemne. Nie tylko w tematach budowlanych. Jakoś nikomu do głowy nie przyszło, by cokolwiek likwidować. Temat o polityce, bez problemu da się ucywilizować, tyle, że najwyraźniej ktoś tu nie jest zainteresowany poruszaniem takich tematów. Gdyby chodziło tylko o zachowanie forumowiczów, to pewnie wprowadzono, by zasady podobne do tych, które wymieniłem i byłoby grzecznie. Najwyraźniej jednak jest tu ktoś, komu przeszkadza nie tyle rozmowa ile opisywane fakty. W związku z tym również, że wszyscy, jak jeden zwolennicy Kaczyńskiego wypowiedzieli się tu za likwidacją tematów politycznych wniosek może być tylko jeden. Na forum Muratora, z czyjejś woli nie wolno krytykować "dobrej zmiany".
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  8. #188
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Nie dam na luz. To nadużycie wobec nas, forumowiczów. Są działy, gdzie, od lat jest kopanie się wzajemne. Nie tylko w tematach budowlanych. Jakoś nikomu do głowy nie przyszło, by cokolwiek likwidować. Temat o polityce, bez problemu da się ucywilizować, tyle, że najwyraźniej ktoś tu nie jest zainteresowany poruszaniem takich tematów. Gdyby chodziło tylko o zachowanie forumowiczów, to pewnie wprowadzono, by zasady podobne do tych, które wymieniłem i byłoby grzecznie. Najwyraźniej jednak jest tu ktoś, komu przeszkadza nie tyle rozmowa ile opisywane fakty. W związku z tym również, że wszyscy, jak jeden zwolennicy Kaczyńskiego wypowiedzieli się tu za likwidacją tematów politycznych wniosek może być tylko jeden. Na forum Muratora, z czyjejś woli nie wolno krytykować "dobrej zmiany".
    Czy Ty nie zrozumiałeś zapowiedzi Redakcji o kasacji topików? Skoro skasowali te to powoli będą kasowali takie w których choćby mały zalążek polityczno -Święty nastąpił.Zgrozą na FM jest szyderstwo i partykularyzm ,brak obiektywizmu i stronniczość co wielokrotnie podkreślałem.Nie ma tu nikogo coby się nie poddał takim procedurom. Uwierz ale nie ma.Każdy z nas dołożył cegiełkę do tego co się stało.Ludzi nie zmienisz , a ich wrodzonych nazwę to to poglądów politycznych, religijnych także.Zakładając hipotetycznie ,że Redakcja z jakiś to powodów moralnych wróci dostęp do polityki , a co z właśnie z religią? . Nie powiesz mi ,że w w/w watkach oprócz adwersarzy udzielali się li tylko skromni , grzeczni ,tolerancyjni forumowicze.

  9. #189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ...
    Proponuję dosyć surowe zasady moderowania takiego wątku. Posty usuwane w całości powodują, że osoba łamiąca zasady praktycznie przestaje istnieć. Sprawdziłem to, bo hen, dawno temu moderowałem takie wątki na forum jednego z pism komputerowych. To działa bezbłędnie. Tam wprawdzie, głównie ze względu na dosyć młody wiek forumowiczów rozmowy się nie kleiły, bo bez kłótni brakowało argumentów ale tu byłoby inaczej. Nie wiem czemu Redakcja nie chce spróbować. Tzn, domyślam się. Jest tu ktoś, komu bardzo zależy na braku rozmów o polityce. Argumenty o kłótniach czy obrażaniu polityków odpadają, bo z tym można sobie poradzić. Jakiś inny powód?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  10. #190
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Proponuję dosyć surowe zasady moderowania takiego wątku. Posty usuwane w całości powodują, że osoba łamiąca zasady praktycznie przestaje istnieć. Sprawdziłem to, bo hen, dawno temu moderowałem takie wątki na forum jednego z pism komputerowych. To działa bezbłędnie. Tam wprawdzie, głównie ze względu na dosyć młody wiek forumowiczów rozmowy się nie kleiły, bo bez kłótni brakowało argumentów ale tu byłoby inaczej. Nie wiem czemu Redakcja nie chce spróbować. Tzn, domyślam się. Jest tu ktoś, komu bardzo zależy na braku rozmów o polityce. Argumenty o kłótniach czy obrażaniu polityków odpadają, bo z tym można sobie poradzić. Jakiś inny powód?
    Myślałem ,że wiesz kto za tym stoi ? Ja się domyślam nawet więcej jak domyślam.Ale domniemam ,że Redakcja tylko wykonała wyrok , tak z automatu ubierając to w przepiękne piórka.Nie wiem jakiego musiałbyś użyć argumentu by wysłuchała tego co tu zakomunikowałeś zresztą bardzo otwarcie i konkretnie.Innego powodu może nie być jak te które zostały już tu wymienione.Gra Wielka Orkiestra to czemu ma nie grać FM z jego ...............ludźmi.Życie forum.

  11. #191
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał cuuube Zobacz post
    Jestem na forum budowlanym , a nie portalu plotkarskim nikogo się nie obawiam. Zachowujecie się jak już ktoś słusznie zauważył , jak dzieci . Dywagujecie nad czymś co redakcja postawiła jasno. Nie ma i nie będzie .
    Koniec to koniec , nie rozumiecie po Polsku ?
    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Będąc konsekwentnym należałoby wywalić większość dzisiejszych postów (włącznie z moimi). Bo są nie na temat. Taka nasza specyfika..
    Amen
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  12. #192
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Wiesz co perm... po ostatnich wydarzeniach moze faktycznie dobrze ze tego watku nie ma.
    Moge sobie wyobrazic co by wypisywali przyklaskiwacze dobrej zmiany.
    Masz rację.
    Cieszy mnie, że się zgadzamy w kwestii zamknięcia wątku.
    Mam nadzieję że masz świadomość że wpisy przeciwników "dobrej zmiany" byłyby w swej treści podobnie wredne
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  13. #193
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Masz rację.
    Cieszy mnie, że się zgadzamy w kwestii zamknięcia wątku.
    Mam nadzieję że masz świadomość że wpisy przeciwników "dobrej zmiany" byłyby w swej treści podobnie wredne
    Wredne wpisy? Czy wredni ludzie? Widać ,że już nic nie przekona Redakcji na powrót wątków tematycznych jakie wywaliła.Pozostaje więc przyłożyć się do merytorycznej przypadłości FM, być grzecznym ,układnym,merytorycznym,niewulgarnym i zbierać podziękowania ..tylko po co? Nawet nie zauważacie jak to FM się od niedawna bardzo zmieniło.Wydaje mi się ,że Redakcja nie zdając sobie sprawy z takiego obrotu powoli będzie doświadczać zmniejszania frekwencji i ludzie powoli z FM będą znikać.Życie.Był wspaniały gospodarz ,który jakoś to inaczej ogarniał.Po łapkach dał ale FM tętniło życiem.Teraz nabrało szarości i jest nijakie.Nie pamiętam nigdy jak brzmi to powiedzenie ,że "po lepszym Panie.........itd.Coś w tym jest.Nie ma już pomysłu na mocne FM.Szkoda.

  14. #194
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Masz rację.
    Cieszy mnie, że się zgadzamy w kwestii zamknięcia wątku.
    Mam nadzieję że masz świadomość że wpisy przeciwników "dobrej zmiany" byłyby w swej treści podobnie wredne
    Być może, ale tylko i wyłącznie zwolennicy PiS triumfują. A nie sądzę by WSZYSCY przeciwnicy Wspaniałej Zmiany popełniali "wredne" wpisy, mów za siebie. Choć i tak uważam Ciebie, za jednego z bardziej ogarnietych zwolenników dzisiejszego, jedynie słusznego porządku .

  15. #195
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.862

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek Zobacz post
    Masz rację.
    Cieszy mnie, że się zgadzamy w kwestii zamknięcia wątku.
    Mam nadzieję że masz świadomość że wpisy przeciwników "dobrej zmiany" byłyby w swej treści podobnie wredne
    Całkowicie się z twoją tezą nie zgadzam.
    Jestem przeciwnikiem "dobrej zmiany" a nie tworzę i nie tworzyłem "wrednych wpisów".

    Nie wmawiaj innym że mają "świadomość" (??) że przeciwnicy "dobrej zmiany" by tworzyli "wredne wpisy".
    Masz podstawy aby tak sądzić?
    Nie oskarżaj bezpodstawnie.

    Wredne wpisy tworzyli zwolennicy "dobrej zmiany" opluwając przeciwników "dobrej zmiany".
    I nie mam na myśli opluwania Forumowiczów tylko opluwanie osób publicznych o poglądach innych niż zbliżone do obecnej władzy.

    Jest jedna zaleta likwidacji tematu politycznego:
    zwolennicy "dobrej zmiany" nie tworzą "wrednych wpisów" czy paskudnych hejterskich i nienawistnych wpisów dotyczących osób publicznych.

    PS1 Zgadzam się z wpisem NS - wredni ludzie tworzą wredne wpisy.
    Sieją hejt i nienawiść.
    PS2 Życzę Tobie miłego dnia a wszystkim życzę aby było lepiej, spokojniej i normalniej.
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 18-01-2019 o 00:11
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #196

    Domyślnie

    bobiczek - zbyt daleko idące uproszczenie IMHO
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  17. #197
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Jakiś moderator, najwyraźniej zwolennik "dobrej zmiany" usuwa moje posty. Gratuluję! Tak nisko upadłeś?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  18. #198
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Perm,
    nie tylko Twoje i widzę ze nie tylko jeden moderator. Tym razem ja się spóźniłem, bo też chciałem to zrobić a do tego dać bana.
    Temat wątku brzmi "Reorganizacja działu "O WAS". W dyskusji pojawiły się tu odpowiedzi nawiązujące do polityki, ale w kontekście "dobrze że usunęliście te tematy".
    Ty wkroczyłeś z bezpośrednią polityką, nie związaną nijak z tematem i do tego z przytykiem do własnych oponentów. To jest zachowanie zasługujące na bana.
    Zastanawiałem się, czy napisać to jako ostrzeżenie, PW, czy przemilczeć.
    Napisałem publicznie, bo jest to jednocześnie moją zapowiedzią, że przy następnej takiej wymianie zdań jaka była w ostatnich godzinach usunę posty wszystkich uczestników sporu wraz z biletem na tygodniowy urlop.

    I jeszcze jedno:
    przypisujecie mi pomysł usunięcia działów politycznych. Ok, nie doceniałem siebie... Nie sądzę by partie polityczne sięgały tak nisko i naciskały na likwidację takich wątków w których bulgocze w każdą stronę. Ja popieram usunięcie, bo to były wątki dzielące forumowiczów. W przypadku muzyki, aut czy hobby takich niezdrowych emocji nie ma.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #199
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    W dyskusji pojawiły się tu odpowiedzi nawiązujące do polityki, ale w kontekście "dobrze że usunęliście te tematy".
    Tylko dopowiem, że posty wyrażające niezadowolenie ze zmian nie były usuwane. Można wyrazić swoją opinię "podoba mi się / nie podoba mi się, ponieważ..."
    Nie ma natomiast zgody na przytyki do innych użytkowników i dyskusje, która ze stron jest ta gorsza.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  20. #200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Faktycznie, można było odnieść (słuszne) wrażenie, że przytakuję tylko zwolennikom zmiany [edit: zmiany na forum, czyli wyrzucenie tematów politycznych]. Trudno bym się nie zgadzał z poglądami zbliżonymi do własnych
    Nie mniej pewnie większość z Was zauważyła, że ja nie usuwam postów krytycznych (szczególnie wobec mojej osoby), co innego obrażające innych uczestników.
    Na tym polega dyskusja - rozmawiamy, może nawet się kłóćmy, ale z poszanowaniem godności drugiej strony. Krytykujmy, ale nie wyśmiewajmy.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 18-01-2019 o 15:37 Powód: Uzupełnienie
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 10 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony