dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie hydrant ogrodowy

    Dzień dobry,

    czy orientujecie się czy w Polsce dostępne są hydranty ogrodowe typu https://www.homedepot.com/p/Everbilt...02NL/205031731.
    Chodzi mi o hydrant o niedużym przekroju dn20 czy dn25 z łatwym odkręcaniem wody (np. przez podniesienie dźwigni). Co najważniejsze chodzi również o cenę - coś w granicach 300zł byłoby akceptowalne.
    Szukam tego od jakiegoś czasu i nic nie mogę znaleźć, czy nikt nie potrzebuje takich hydrantów?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Jastrząb

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    6.814

    Domyślnie

    Cytat Napisał xardas26 Zobacz post
    Dzień dobry,

    czy orientujecie się czy w Polsce dostępne są hydranty ogrodowe typu https://www.homedepot.com/p/Everbilt...02NL/205031731.
    Chodzi mi o hydrant o niedużym przekroju dn20 czy dn25 z łatwym odkręcaniem wody (np. przez podniesienie dźwigni). Co najważniejsze chodzi również o cenę - coś w granicach 300zł byłoby akceptowalne.
    Szukam tego od jakiegoś czasu i nic nie mogę znaleźć, czy nikt nie potrzebuje takich hydrantów?
    Szumna nazwa. Kupujesz 1m rury ocynkowanej odpowiedniego przekroju i przykrecasz do niego kranik. Bedzie to raczej kosztowac mniej niz 300pln

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jastrząb Zobacz post
    Szumna nazwa. Kupujesz 1m rury ocynkowanej odpowiedniego przekroju i przykrecasz do niego kranik. Bedzie to raczej kosztowac mniej niz 300pln
    Zwykła rura z kranikiem się nie sprawdzi, bo potrzebne jest odwodnienie na dole. Teoretycznie można ręcznie przed zimą odwadniać daną część instalacji, ale chyba nie o to chodzi.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony