dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Poznań architekt

    Planuję budowę tradycyjnego domu w stylu wiejskim do 100 m2 - okolice Obornik wlkp
    Z tego co widzę w necie, większość projektantów projektuje głównie nowoczesne budynki, przynajmniej takie mają portfolio.
    Poszukuję biura architektonicznego w Poznaniu bądź okolicy, które podjęłoby się realizacji mojego planu.
    Możecie kogoś polecić?
    Dzięki

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Może dom w takim stylu tylko dużo mniejszy?
    Dom tradycyjny

  3. #3

    Domyślnie

    raczej chodzi o takie klimaty https://goo.gl/images/sHoQfN

    Piszę tu z nadzieją że ktoś z Was poleci projektanta, który miałby ochotę zająć się takim drobiazgiem albo sam architekt się odezwie- zaglądają tu przecież

  4. #4

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.774

    Domyślnie

    Każdy (no prawie każdy) architekt taki dom zaprojektuje jeżeli Inwestor wskaże te klimaty

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał natalanna Zobacz post
    Planuję budowę tradycyjnego domu w stylu wiejskim do 100 m2 - okolice Obornik wlkp
    Z tego co widzę w necie, większość projektantów projektuje głównie nowoczesne budynki, przynajmniej takie mają portfolio.
    Poszukuję biura architektonicznego w Poznaniu bądź okolicy, które podjęłoby się realizacji mojego planu.
    Możecie kogoś polecić?
    Dzięki
    Witam wejdz na www.pnarchitekci.pl mi zaprojektowali dom, są bardzo dokładni, zawsze pod telefonem i na każde pytanie odpowiadają nawet po zakończonej pracy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony