dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Mam centralny i tez mnie zastanawia po ch... to robilem najgorzej dobija zwijanie rury do szuflady (aby nie wisiala na scianie i zajmowala miejsce)

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Wąż i szczotkę tradycyjnego odkurzacza też chowasz do szuflady? Cóż za pomysł? Wąska pionowa szafka głeboka na ~~0,6m, na bocznej ściance wieszak na wysokości 1,5m , trzy może cztery zwoje i 9m wąż wieszasz spokojnie.
    Podobnie nigdy nie schowałbym butów do szuflady

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Wąż i szczotkę tradycyjnego odkurzacza też chowasz do szuflady? Cóż za pomysł? Wąska pionowa szafka głeboka na ~~0,6m, na bocznej ściance wieszak na wysokości 1,5m , trzy może cztery zwoje i 9m wąż wieszasz spokojnie.
    Podobnie nigdy nie schowałbym butów do szuflady
    Daj spokój przecież to prowokacja słowna....... Zapewne nawet nie wie co to OC
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Faktycznie, bo co ma Ogrzwewanie Centralne do węża???

  5. #45

    Domyślnie

    Panowie jaka prowokacja... Posiadam odkurzacz centralny w domku, miejsca jest dość mało w pomieszczeniu gospodarczym i takie mam w nim meble (nie ja to planowałem), że rura jest zwijana w szufladzie... Tak czy inaczej trzeba zwrócić uwagę na to, że zajmuje miejsce i jest bardziej kłopotliwa niż rura 1,5m od zwykłego odkrzuacza

  6. #46

    Domyślnie

    Niemniej późno bo późno ale dziękuję za odpowiedzi

  7. #47

    Domyślnie

    Najlepszy odkurzacz z filtrami cudami HEPA i tak będzie coś tam kurzył w pokoju a centralny może wszystkie te mikrodrobiny wydmuchać w pole .
    Do tego cisza i siła ssania ,jak ktoś nie widzi pozytywów w odkurzaczach centralnych musi się udać do lekarza od kręgosłupa
    bo na lekarza od głowy już za późno.
    Taka samo grzanie poprzez podłogówkę Vs kaloryfery jak ktoś nie widzi co jest po prostu lepsze to niestety ale pacjent ma ''BrainDammage''
    Niech nom żyje beskid Żywiecki Hej

  8. #48

    Domyślnie

    Mam OC i robota który sprząta 2x dziennie. Oba rozwiązania się uzupełniają. Robot w tygodniu sprząta podłogi (Ilife A4), na tyle skutecznie, że jest czysto, a w weekend przelatuję OC. Odkurzacz centralny idealnie nadaje się do czyszczenia robota

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony