dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Stelaż podtynkowy Koło Slim - uszkodzony plastik doprowadzający wodę do zaworu

    Dzień dobry!
    Mój stelaż podtynkowy Kolo slim cieknie w miejscu widocznym na zdjęciu. Czy orientują się Państwo czy można tę część wymienić i jak się nazywa? Albo czym skutecznie załatać? Nie mogę jej znaleźć w internecie, ale może źle szukam. Przynajmniej mam taka nadzieję ������
    Proszę o pomoc!

    Link do zdjęcia: https://zapodaj.net/f33461cf7cfd8.jpg.html

    Przez uszkodzenie tego plastiku cieknie mocno woda. Zaworem po prawej zakręcić się nie da, gdyż uszkodzenie jest jeszcze przed nim. Jedyna opcja to zakręcenie wody na zaworze w pionie. Czy będę musiała wymieniać cały stelaż?

    Pozdrawiam

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    thomas-74-74

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Czaniec
    Kod pocztowy
    43-354
    Posty
    13

    Domyślnie

    Nie musisz wymieniać całego stelaża ale musi być otwarta zabudowa z lewej strony ja ten element wywaliłem i zastosowałem przedłużkę mosiężną 1/2 cala na 4cm

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za odpowiedź! Chciałabym tylko doprecyzować - czy muszę rozbierać zabudowę stelaża, by ten dostęp z lewej strony był? Nie ma możliwości zrobienia tego "od środka", czyli usunięcia tego białego plastiku (np. wyłamując/wykręcając go i usuwając resztki) i zastosowania przedłużki mosiężnej?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    thomas-74-74

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Czaniec
    Kod pocztowy
    43-354
    Posty
    13

    Domyślnie

    Nie ma opcji zrobienia tego od środka bo przyłącze wody jest na zewnątrz stelaża jest to 1/2 cala gwint zew. ,ta nieszczęsna mufa plastikowa jest dodatkowo przymocowana większą nakrętką do obudowy.Musisz to poprostu zastąpić elementami mosiężnymi zeby wejść do srodka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony