dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jacekbalcerzak11

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Połczyn Zdrój
    Kod pocztowy
    78-320
    Posty
    5

    Domyślnie jaką wkrętarke wybrać?

    Witam, mam mętlik w głowie, chce kupić wkrętarkę, ale tyle tego jest, że nie wiem którą wybrać, zaznaczam, że nie pracuje na budowie, będzie mi potrzebna do prac domowych i ogrodowych, raz na jakiś czas, przeważnie do wkręcania, jaką wkrętarkę spośród podanych byście wzięli? która lepsza?


    https://allegro.pl/oferta/black-deck...productReviews

    https://allegro.pl/oferta/wiertarko-...productReviews

    https://allegro.pl/oferta/yato-wiert...780-7174379286

    https://allegro.pl/oferta/einhell-wi...1-7b4bed7fe7cf

  2. #2
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    W lidlu mają fajne wkrętarki , sam sobie kupiłem ponad rok temu i podczas adaptacji strychu ok 200m2 wkręcałem nią tysiące wkrętów oraz inne roboty , korzystam z niej bez przerwy i do takich domowych spraw nie wyładujesz ją w ciągu dnia , ładowanie ok 45 minut , moc odpowiednia , nawet testy na youtubie robili z markowymi i o dziwo ten lidlowy ich pobił , ja buliłem cos ok 170 zł , polecam

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jacekbalcerzak11

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Połczyn Zdrój
    Kod pocztowy
    78-320
    Posty
    5

    Domyślnie

    parkside?

  4. #4
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Dokładnie , koszt niewielki ale naprawdę dobrze działa .

  5. #5

  6. #6
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Ta to jest kiler ona załamała nawet boscha i makitę w testach , ja mam taką na 12 Volt z baterią schowaną w rękojeści i mocna do prac domowych .

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jacekbalcerzak11

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Połczyn Zdrój
    Kod pocztowy
    78-320
    Posty
    5

    Domyślnie

    a jak z wytrzymałością baterii? ile starcza i czy po dluzszym czasie uzytkowania ten rok, nadaje sie jeszcze?

  8. #8
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    W sumie mam ją ponad rok i co ona się nakręciła to tylko ona wie , nie wiem czy widziałes kiedyś ile di rygipsów kręcić trzeba śrubek ,profile łaty na dach ,wędzownik i setki innych a bateria taka jaka była taka jest , nie widać żadnego najmniejszego ubytku mocy , ostatnio wierciłem 0o 16 dziurek w żeliwie grubym na 30mm i nawet nie osłabła , tylko jak dobrze pamietam ta z twojego ogłoszenia w sklepie kosztowała 189zł i ktoś chyba chce zarobić .

  9. #9
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jacekbalcerzak11

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Połczyn Zdrój
    Kod pocztowy
    78-320
    Posty
    5

    Domyślnie

    dzieki, w takim razie chyba tez zdecyduje sie na parkside

  10. #10

    Domyślnie

    Mam multitoola Parksida 18V z Lidla, jak na sprzęt do domowego użytku jest bardzo fajny, na pewno kupiłbym go ponownie. Wkrętarka ma dwa biegi, co nie jest oczywiste przy tanim sprzęcie. Jedyny minus to jedna bateria w zestawie, a jest trochę mała i przy ciągłej pracy trzeba ją często ładować.

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Di.

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    359

    Domyślnie

    Podpowiem jak ktos szuka do bardziej profesjonalnych zastosowan to w casto byl ostatnio Erbauer z silnikami bezszczotkowymi. Znane w germani i anglii, wykonanie super, sprawuje sie bardzo dobrze. Byly zestawy rozne, i orginalne baterie w miare tanie sa. Ja bralem zestaw wkretarka i zakretarka + 2x2Ah i ladowarka w walizce za niecale 900. Widzialem ze sa tez same wkretarki z bateriami i ladowarka. Nie reklamuje, sam uzywam i moze ktos zalapie sie na promocje jeszcze.
    Ostatnio edytowane przez Di. ; 18-02-2020 o 14:26

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Ta to jest kiler ona załamała nawet boscha i makitę w testach , ja mam taką na 12 Volt z baterią schowaną w rękojeści i mocna do prac domowych .
    Co ty opowiadasz czlowieku ? Ja wkretarka zatrzymuje sie w rekach ... Grzeje sie i jest mega slaba... Mylisz ten sprzet z zakretarką parkside ktora faktycznie jest Swietna ... ale mam nadzieje ze z twojej recenzji ten czlowiek nie kupil tego..

    Zakretarka o ktorej ja mowie to .... Parkside PDSSA A1 np 180NM i to jest kiler

  13. #13

    Domyślnie

    Ten Parkside nada się do profesjonalnego zastosowania? To chyba jakaś nowość więc do końca nie wiadomo jak wytrzyma próbę czasu...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony